Понеділок, 17 Січня 2022

Інформація реєстру виборців

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Полонської районної державної адміністрації повідомляє, що робота відділу щодо уточнення персональних даних Державного реєстру виборців проводиться  постійно.
Обов’язково мають перевірити свою виборчу адресу в Державному реєстрі виборців особи, які:
-     ставали на консульський облік у відомчих установах МЗС;
-     проходили строкову військову службу та демобілізувалися;
-     прибули до району з установ відбування покарань;
-     змінювали прізвище та/або інші персональні дані;
-     які не знайшли себе або виявили неточності персональних даних в списках виборців під час проведення позачергових виборів Президента України.
При собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.
До 16 жовтня кожен виборець має отримати іменне запрошення на вибори з зазначенням місця і часу голосування. На виборчій дільниці з 15 жовтня будуть знаходитися попередні списки виборців, з якими виборці мають право ознайомитися і перевірити правильність внесених до них відомостей. Також, виборці можуть звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців, а також про включення або виключення зі списку себе або інших осіб. Таку заяву можна подати не пізніше, ніж за п'ять днів до голосування, а саме до 20 жовтня. Заяви подані пізніше не розглядатимуться.
Також перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців можливо не виходячи з оселі за допомогою мережі Інтернет. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua) та скористатись програмним ресурсом «Особистий кабінет виборця».

Детальніше...

 

Шановні виборці, будьте соціально активними! Перевірте свої персональні дані у Державному реєстрі виборців.

З метою підвищення    якості і достовірності списків виборців, запрошуємо вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.
Особливо це стосується виборців:
- які під час позачергових виборів Президента України у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;
- змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;
- мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли);
- виборців, колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби;
- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
- громадян, що були вимушені переселитись з окупованої Автономної Республіки Крим чи зони проведення АТО (попередньо можна звернутись за тел. 2-03-97, 2-03-98).
Зробити це можливо:
- собисто завітавши до відділу ведення, який знаходиться за адресою: м Полонне, вул. Лесі Українки, 114,  4 поверх , каб.№43.. Відділ працює з понеділка по п’ятницю (в жовтні відділ буде працювати без вихідних) з 8.00 до 17.15 (в п’ятницю до 16.00), обідня перерва  з 12. 00 до 13.00. При собі необхідно мати паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України;
    скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця”, на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет  за прямим посиланням www.drv.gov.ua. Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електрону пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Додатковою перевагою цього сервісу є те, що в разі відсутності вас в Реєстрі, чи наявності помилок в ваших ідентифікаційних даних, вам не потрібно нікуди звертатись. Система автоматично сформує доручення відділу ведення, за яким ми проведемо додаткову перевірку та внесемо необхідні виправлення до Реєстру. Про результат проведеної перевірки також буде направлене повідомлення на вказану електрону пошту.
Звертаємо Вашу увагу - не залишайте перевірку на останній день.  Подання звернення виборця до дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців заяви про включення або виключення зі списку особистих даних  або даних інших осіб, а також щодо внесення або виключення відміток про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися можливо лише до 20 жовтня 2014 року включно.
Звертаючись до нас ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування ніщо не завадить вам проголосувати за обраного вами кандидата!

Відділ ведення державного

реєстру виборців