П'ятниця, 26 Квітня 2019

Заміщення вакантних посад

   Оголошується конкурс із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої-третьої категорії.
   До участі в конкурсі запрошуються особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають повну вищу освіту, стаж державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування не менш, як 5 років та займають (займали) посади в державних органах чи органах місцевого самоврядування не нижче п»ятої категорії, або мають стаж роботи не менш, як п»ять років на посадах керівників державних підприємств, установ, організацій, їх заступників.
Для участі в конкурсі необхідно подати заяву, особову картку (форма П2-ДС), дві фотокартки розміром 4 х 6, копію документа про освіту, копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України .
  Документи приймаються на протязі 30 днів з дня публікації оголошення.
Адреса: м.Полонне,вул.Лесі Українки,114
адмінбудинок,к.34, тел. 3-24-24 

 
   За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу орг-кадрової роботи апарату РДА 06.09.2011 розпорядженням голови від 07.09.2011 №38 8/2011 – р призначено Куцолапа Валерія Іоновича начальником відділу орг-кадрової роботи апарату РДА 
 

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу орг-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації.

До участі в конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше 3-х років, вільно володіють державною мовою.

Для участі в конкурсі необхідно подати заяву,особову картку (форма П2-ДС), дві фотокартки розміром 3 х 4, копію документа про освіту, ксерокопії паспорта громадянина України та військового квитка (для військовозобов»язаних ),ідентифікаційний номер, декларацію про доходи.

Документи приймаються на протязі 30 днів з дня публікації оголошення.

Адреса: м.Полонне,вул.Лесі Українки,114

адмінбудинок,к.34, тел. 3-24-24