Четвер, 22 Серпня 2019

Заміщення вакантних посад

   30.05.2012 року оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей районної державної адміністрації тимчасово, на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
До участі в конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше 3-х років, навики роботи з комп’ютерною технікою, вільно володіють державною мовою.
   Для участі в конкурсі необхідно подати заяву, особову картку (форми П2-ДС), дві фотокартки розміром 6 х 4, копію документа про освіту, ксерокопії паспорта громадянина України та військового квитка (для військовозобов’язаних), ідентифікаційний номер, відомості про доходи та зобов’язання матеріального характеру щодо себе та членів своєї сім’ї (декларація) за 2011 рік, копії документів що дають право на пільги, медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою МОЗ, копію заповнених сторінок трудової книжки, згоду на обробку персональних даних, інші документи за бажанням претендента (рекомендації, копії нагород, довідки тощо).
   Документи приймаються на протязі 30 днів з дня публікації оголошення.
   Адреса: м.Полонне, вул. Лесі Українки, 114
                 адмінбудинок, к.34, тел. 3-24-24

 
   14 лютого 2012 року оголошено конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.
   До участі в конкурсі запрошуються особи, які мають вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра,спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше 3-х років, навики роботи з комп»ютерною технікою,  вільно володіють державною мовою.
Для участі в конкурсі необхідно подати заяву, особову картку (форма П2-ДС), дві фотокартки розміром 3 х 4, копію документа про освіту, ксерокопії паспорту громадянина України та військового квитка (для військовозобов'язаних ), ідентифікаційний номер, декларацію про доходи.
   Документи приймаються на протязі 30 днів з дня публікації оголошення.
Адреса: м.Полонне,вул.Лесі Українки,114
адмінбудинок,к.34, тел. 3-24-24

 
Про затвердження порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців
 
   Оголошується конкурс із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої-третьої категорії.
   До участі в конкурсі запрошуються особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають повну вищу освіту, стаж державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування не менш, як 5 років та займають (займали) посади в державних органах чи органах місцевого самоврядування не нижче п»ятої категорії, або мають стаж роботи не менш, як п»ять років на посадах керівників державних підприємств, установ, організацій, їх заступників.
Для участі в конкурсі необхідно подати заяву, особову картку (форма П2-ДС), дві фотокартки розміром 4 х 6, копію документа про освіту, копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України .
  Документи приймаються на протязі 30 днів з дня публікації оголошення.
Адреса: м.Полонне,вул.Лесі Українки,114
адмінбудинок,к.34, тел. 3-24-24 

 
   За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу орг-кадрової роботи апарату РДА 06.09.2011 розпорядженням голови від 07.09.2011 №38 8/2011 – р призначено Куцолапа Валерія Іоновича начальником відділу орг-кадрової роботи апарату РДА