Четвер, 22 Серпня 2019

***

ПРОЕКТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Полонне

____________                                                                          № _______________

 

Про визначення переліку видів

громадських робіт в установах

Полонського району,

що мають суспільно корисну

спрямованість, відповідають

потребам громади району та

сприяють їх соціальному розвитку

в 2018 році

__________________________

 

На підставі  статей 6, 24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини 2 статті 7 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», пунктів 7, 8, 9 «Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру», затвердженого постановою  Кабінету Міністрів  України від 20 березня 2013 року № 175,  з метою забезпечення тимчасової зайнятості безробітних громадян та одночасного вирішення  питань соціального розвитку району:

 

1. Визначити перелік видів громадських робіт в установах Полонського району, що мають суспільно корисну спрямованість,  відповідають потребам громади району та сприяють їх соціальному розвитку в 2018 році (додається).

2

2. Полонському районному центру зайнятості провести роботу по направленню із числа безробітних та інших категорій громадян, зареєстрованих в центрі зайнятості, за їх згодою, на  громадські роботи.

 

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Полонської  районної   державної    адміністрації    від  08 лютого 2017 року № 29/2017-р «Про визначення переліку видів громадських робіт в установах Полонського району, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади району та сприяють їх соціальному розвитку в 2018 році», зареєстроване Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області 16 лютого 2017 року за № 17/3050.

 

4. Це розпорядження набирає чинності  після державної реєстрації у Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області з  моменту його оприлюднення.

 

5. Контроль за виконанням  цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова адміністрації                                                                     В.Солодкий

 

 

ПОГОДЖЕНО

Голова Федерації профспілок

Хмельницької області

Г.П. Харьковський

________________

«___»___________2017 р.

 

М.П.

 

***

Проект розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації "Про початок опалювального сезону 2017/2018 року в Полонському районі"

 

***

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 30.03.2017 року №94/2017-р "Про визнання таким, що втратило чинність, окремих розпоряджень голови Полонської районної державної адміністрації

 

****

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 20.01.2017 №13/2017-р "Про  затвердження  Інструкції  про   порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних  носіїв  інформації, що  містять службову інформацію, в районній державній адміністрації".