Четвер, 15 Листопада 2018

Загальна характеристика економіки Полонського району

Міжнародні програми для бізнесу!

З метою сприяння регіональній економіці, стимулювання зовнішньоекономічної діяльності, розвитку малого та середнього бізнесу інформуємо про нові міжнародні програми для підприємств:

1. Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія: експорту країни ЄС», зі стажуванням у Відні. Програма включає в себе навчання у Києві австрійськими експертами (3 модулі, тестування та диплом), з перекладом матеріалів, сприяння у пошуку партенрів, розробка індивідуальної програми візиту у Відень.

2. Служба старших експертів (SES. Бонн) – надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З допомогою Служби старших експертів підприємства можуть запросити для вирішення конкретних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від 3 тижнів до декількох місяців на добровільній і безоплатній основі.

За більш детальною інформацією звертатись у Центр бізнес-освіти Київської Торгово-промислової палати. Контактна особа: Леся Засульська тел..044-235-82-96, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

***

До уваги автомобільних перевізників !

 

Актуальні питання захисту прав споживачів

На сьогодні проблема прав громадянина, в тому числі прав у сфері споживання, є надзвичайно актуальною, адже наближення України до вступу в Європейський Союз потребує застосування європейських стандартів якості продукції та створення передумов для реалізації права кожного громадянина на достойний рівень отриманих послуг та спожитої продукції.

Детальніше...

 

***

Проект Програми соціально-економічного розвитку Полонського району на 2018 рік

 

Довідкова інформація

ВАТ «МАЗ» - керуюча компанія холдингу «БЕЛАВТОМАЗ» зацікавлена в частині поставки сучасної і надійної пасажирської техніки МАЗ для потреб транспортного комплексу Хмельницької області.
В даний час ВАТ «МАЗ» є одним з найбільших виробників пасажирської техніки в країнах східної Європи. Модельний ряд пасажирської техніки вищевказаного заводу нараховує 18 моделей в більш ніж 100 модифікаціях, включаючи автобуси від малого до особливо великого класу, міського, приміського, міжміського, туристичного, спеціального призначення.
Крім того, міські автобуси МАЗ є соціально адаптованими пасажирським транспортом, які передбачають можливість перевозити пасажирів з обмеженою руховою активністю, для чого вони оснащуються:
- відкидним трапом для заїзду інвалідного візка;
- обладнанням для кріплення інвалідної коляски;
- системою примусового нахилу кузова «кнілінг»;
- пріоритетними сидіннями для людей з обмеженими можливостями;
- зовнішніми гучномовними пристроями (для людей з обмеженою зорової функцією).
Політика якості Мінського автомобільного заводу спрямована на постійне вдосконалення наявного модельного ряду пасажирської техніки, а також розробку нових модифікацій відповідним сучасним світовим технічним вимогам, що дозволяє автобусам МАЗ бути оптимальними серед всіх виробників автобусів в Україні та Європі в частині критерію співвідношення ціна / якість.
У свою чергу, Мінський автомобільний завод готовий направити представників заводу для проведення переговорів з всіма зацікавленими особами, з метою ознайомлення з пасажирської технікою МАЗ, особливостями її експлуатації та можливості подальшого оновлення рухомого складу пасажирською технікою МАЗ.
Зацікавлені в співпраці підприємства просимо направляти інформацію за e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (копія: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) або по факсу: +375 17 217 22 40.

 
Більше статтей...