Четвер, 01 Жовтня 2020

Загальна характеристика економіки Полонського району

Оголошення

29-30 травня 2018 року в Києві відбудеться II щорічний українсько-китайський форум економічного співробітництва. Організаторами форуму виступають ТПП України та Китайська асоціація розвитку підприємництва за кордоном (China Overseas Development Association).Головна мета заходу - презентація економічного потенціалу України китайському бізнесу, формування іміджу України як надійного торговельного партнера та сприяння вітчизняним компаніям у налагодженні ефективних зв'язків з Китаєм.Темою цьогорічного форуму стане інвестиційний потенціал України. В рамках заходу відбудуться презентації галузей та проектів в сфері АПК, енергетики, інфраструктури, туризму та інших напрямків, а також ділові переговори з потенційними інвесторами з Китаю. В роботі форуму візьмуть участь понад 75 представників державних і приватних інвесторів з Китаю.

Участь у форумі безкоштовна за умови попереднього надання заповнених анкет власних проектів (додається).

З питань участі в форумі просимо звертатись до:

- Голята Андрія: +380 (67) 662-96-56, avg-zed@ucci.org.ua;

- Малаховської Станіслави: +380 (44) 279-17-50,(067) 232-92-20, e-mail: ems58@ukr.net.

 

Міжнародні програми для бізнесу!

З метою сприяння регіональній економіці, стимулювання зовнішньоекономічної діяльності, розвитку малого та середнього бізнесу інформуємо про нові міжнародні програми для підприємств:

1. Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія: експорту країни ЄС», зі стажуванням у Відні. Програма включає в себе навчання у Києві австрійськими експертами (3 модулі, тестування та диплом), з перекладом матеріалів, сприяння у пошуку партенрів, розробка індивідуальної програми візиту у Відень.

2. Служба старших експертів (SES. Бонн) – надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З допомогою Служби старших експертів підприємства можуть запросити для вирішення конкретних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від 3 тижнів до декількох місяців на добровільній і безоплатній основі.

За більш детальною інформацією звертатись у Центр бізнес-освіти Київської Торгово-промислової палати. Контактна особа: Леся Засульська тел..044-235-82-96, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

***

До уваги автомобільних перевізників !

 

Актуальні питання захисту прав споживачів

На сьогодні проблема прав громадянина, в тому числі прав у сфері споживання, є надзвичайно актуальною, адже наближення України до вступу в Європейський Союз потребує застосування європейських стандартів якості продукції та створення передумов для реалізації права кожного громадянина на достойний рівень отриманих послуг та спожитої продукції.

Детальніше...

 

***

Проект Програми соціально-економічного розвитку Полонського району на 2018 рік

 
Більше статтей...