Неділя, 25 Серпня 2019

Загальна характеристика економіки Полонського району

Актуальні питання захисту прав споживачів

На сьогодні проблема прав громадянина, в тому числі прав у сфері споживання, є надзвичайно актуальною, адже наближення України до вступу в Європейський Союз потребує застосування європейських стандартів якості продукції та створення передумов для реалізації права кожного громадянина на достойний рівень отриманих послуг та спожитої продукції.

Детальніше...

 

***

Проект Програми соціально-економічного розвитку Полонського району на 2018 рік

 

Довідкова інформація

ВАТ «МАЗ» - керуюча компанія холдингу «БЕЛАВТОМАЗ» зацікавлена в частині поставки сучасної і надійної пасажирської техніки МАЗ для потреб транспортного комплексу Хмельницької області.
В даний час ВАТ «МАЗ» є одним з найбільших виробників пасажирської техніки в країнах східної Європи. Модельний ряд пасажирської техніки вищевказаного заводу нараховує 18 моделей в більш ніж 100 модифікаціях, включаючи автобуси від малого до особливо великого класу, міського, приміського, міжміського, туристичного, спеціального призначення.
Крім того, міські автобуси МАЗ є соціально адаптованими пасажирським транспортом, які передбачають можливість перевозити пасажирів з обмеженою руховою активністю, для чого вони оснащуються:
- відкидним трапом для заїзду інвалідного візка;
- обладнанням для кріплення інвалідної коляски;
- системою примусового нахилу кузова «кнілінг»;
- пріоритетними сидіннями для людей з обмеженими можливостями;
- зовнішніми гучномовними пристроями (для людей з обмеженою зорової функцією).
Політика якості Мінського автомобільного заводу спрямована на постійне вдосконалення наявного модельного ряду пасажирської техніки, а також розробку нових модифікацій відповідним сучасним світовим технічним вимогам, що дозволяє автобусам МАЗ бути оптимальними серед всіх виробників автобусів в Україні та Європі в частині критерію співвідношення ціна / якість.
У свою чергу, Мінський автомобільний завод готовий направити представників заводу для проведення переговорів з всіма зацікавленими особами, з метою ознайомлення з пасажирської технікою МАЗ, особливостями її експлуатації та можливості подальшого оновлення рухомого складу пасажирською технікою МАЗ.
Зацікавлені в співпраці підприємства просимо направляти інформацію за e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (копія: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) або по факсу: +375 17 217 22 40.

 

До уваги підприємств та підприємців

Польська компанія «WORKWEAR» планує розміщення своїх замовлень з пошиття виробів (робочий одяг, футболки, фланелеві сорочки тощо) із матеріалів, які постачатимуться польською компанією
Контактна особа: Козловський Ігор, тел. +48 519 112 705 (польська, англійська, німецька мови), e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Польська компанія «BIM Sp.z.o.o.», яка є дистриб’ютором більш ніж 100 польських виробників меблів пропонує свою співпрацю з реалізації різноманітної меблевої продукції (тел. +48 846 881 059, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , http//www.bimfurniture.com)

16.01.2018

 

ІНФОРМАЦІЯ Про підсумки соціально-економічного розвитку Полонського району за 9 місяців 2017 року

Протягом січня - вересня 2017 року Полонською райдержадміністрацією разом з органами місцевого самоврядування вживалися заходи щодо забезпечення комплексного розвитку району, належного життєвого рівня населення та стабільної суспільно-політичної ситуації.З метою вирішення актуальних питань життєдіяльності регіону особлива увага приділялася організації виконання завдань і заходів Програми соціально-економічного розвитку Полонського району на 2017 рік.Найбільш актуальні питання аналізувалися на засіданнях колегії райдержадміністрації та відповідних нарадах. Проведено 12 засідань колегії (з них 2 розширених засідання, 3 позачергові), на яких розглянуто 33 питання.

Детальніше...

 
Більше статтей...