Четвер, 01 Жовтня 2020

Загальна характеристика економіки Полонського району

***

Оголошення

04-05 грудня 2018 року у м.Київ заплановано проведення Другої конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів «Знання» та презентації комітетів по напрямках діяльності, щодо розгляду актуальних питань розвитку мінеральних ресурсів України. Детальна інформація про захід за посиланнями:

http://znannya.org.ua та http://www.unt.kiev.ua

 

 

Щодо конкурсу фінансування інновацій

Мінекономрозвитку у рамках польсько-української співпраці інформує про проведення конкурсу Kyiv Tech Hub 2018 для українських стартапів, інноваторів, винахідників.

Проект Kyiv Tech Hub – це результат симбіозу двох типів очікувань: представники наукових кіл в Україні шукають фінансування для своїх проектів та шанс виходу на європейські ринки, з другого боку польський ринок шукає нові, перспективні інвестиційні цілі.

У рамках цього проекту кожен український стартап, інноватор, винахідник і автор інноваційного проекту може подати свій проект до конкурсного розгляду через заповнення заявки англійською мовою, яка доступна на Інтернет-сайті: http://startaphub.pl/kyivtechhub/. Термін оформлення проектів закінчується 16 листопада 2018 року.

Фонд Startap Hab Poland проаналізує надіслані проекти та вибере 30 найкращих проектів і 6 грудня 2018 року у м.Києві буде проведено конференцію з метою підбиття підсумків конкурсу та можливостей реалізації поданих проектів. Участь у конференції є безкоштовною.

 

 

***

Інвестиційний паспорт Полонського району

 

«Підсумки соціально-економічного розвитку Полонського району за 1 півріччя 2018 року».

Протягом першого півріччя 2018 року райдержадміністрацією разом з органами місцевого самоврядування вживалися заходи щодо забезпечення комплексного розвитку району, належного життєвого рівня населення та стабільної суспільно-політичної ситуації.

Детальніше...

 

Оголошення

26 червня 2018 року в м.Київ проводиться Національний Форум розвитку МСБ 2018: «Час зростати» інформація про форум додається.

 

 

Національний форум розвитку

 
Більше статтей...