Четвер, 21 Березня 2019

Загальна характеристика економіки Полонського району

Оголошення

5 березня 2019 року оголошено обласний Конкурс кращих практик «Змінюй світ: досягай 17 Цілей Сталого Розвитку».Конкурс кращих практик (далі - Конкурс) проводиться з метою популяризації Цілей Сталого Розвитку у Хмельницькій області шляхом відбору, відзначення і поширення кращих практик. Виберіть одну або декілька із 17 Цілей Сталого Розвитку та опишіть як реалізований вами проект, програма, комплекс заходів сприяють досягненню ЦСР у вашому місті, селищі, селі, школі, будинку культури, дитсадку тощо.

Детальніше...

 

***

Програма соціально - економічного розвитку Полонського району на 2019 рік

 

***

Підсумки соціально-економічного розвитку Полонського району за 9 місяців 2018 року

 

***

Оголошення

04-05 грудня 2018 року у м.Київ заплановано проведення Другої конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів «Знання» та презентації комітетів по напрямках діяльності, щодо розгляду актуальних питань розвитку мінеральних ресурсів України. Детальна інформація про захід за посиланнями:

http://znannya.org.ua та http://www.unt.kiev.ua

 

 

Щодо конкурсу фінансування інновацій

Мінекономрозвитку у рамках польсько-української співпраці інформує про проведення конкурсу Kyiv Tech Hub 2018 для українських стартапів, інноваторів, винахідників.

Проект Kyiv Tech Hub – це результат симбіозу двох типів очікувань: представники наукових кіл в Україні шукають фінансування для своїх проектів та шанс виходу на європейські ринки, з другого боку польський ринок шукає нові, перспективні інвестиційні цілі.

У рамках цього проекту кожен український стартап, інноватор, винахідник і автор інноваційного проекту може подати свій проект до конкурсного розгляду через заповнення заявки англійською мовою, яка доступна на Інтернет-сайті: http://startaphub.pl/kyivtechhub/. Термін оформлення проектів закінчується 16 листопада 2018 року.

Фонд Startap Hab Poland проаналізує надіслані проекти та вибере 30 найкращих проектів і 6 грудня 2018 року у м.Києві буде проведено конференцію з метою підбиття підсумків конкурсу та можливостей реалізації поданих проектів. Участь у конференції є безкоштовною.

 

 
Більше статтей...