Четвер, 15 Листопада 2018

Загальна характеристика економіки Полонського району

Щодо конкурсу фінансування інновацій

Мінекономрозвитку у рамках польсько-української співпраці інформує про проведення конкурсу Kyiv Tech Hub 2018 для українських стартапів, інноваторів, винахідників.

Проект Kyiv Tech Hub – це результат симбіозу двох типів очікувань: представники наукових кіл в Україні шукають фінансування для своїх проектів та шанс виходу на європейські ринки, з другого боку польський ринок шукає нові, перспективні інвестиційні цілі.

У рамках цього проекту кожен український стартап, інноватор, винахідник і автор інноваційного проекту може подати свій проект до конкурсного розгляду через заповнення заявки англійською мовою, яка доступна на Інтернет-сайті: http://startaphub.pl/kyivtechhub/. Термін оформлення проектів закінчується 16 листопада 2018 року.

Фонд Startap Hab Poland проаналізує надіслані проекти та вибере 30 найкращих проектів і 6 грудня 2018 року у м.Києві буде проведено конференцію з метою підбиття підсумків конкурсу та можливостей реалізації поданих проектів. Участь у конференції є безкоштовною.

 

 

***

Інвестиційний паспорт Полонського району

 

«Підсумки соціально-економічного розвитку Полонського району за 1 півріччя 2018 року».

Протягом першого півріччя 2018 року райдержадміністрацією разом з органами місцевого самоврядування вживалися заходи щодо забезпечення комплексного розвитку району, належного життєвого рівня населення та стабільної суспільно-політичної ситуації.

Детальніше...

 

Оголошення

26 червня 2018 року в м.Київ проводиться Національний Форум розвитку МСБ 2018: «Час зростати» інформація про форум додається.

 

 

Національний форум розвитку

 

Оголошення

29-30 травня 2018 року в Києві відбудеться II щорічний українсько-китайський форум економічного співробітництва. Організаторами форуму виступають ТПП України та Китайська асоціація розвитку підприємництва за кордоном (China Overseas Development Association).Головна мета заходу - презентація економічного потенціалу України китайському бізнесу, формування іміджу України як надійного торговельного партнера та сприяння вітчизняним компаніям у налагодженні ефективних зв'язків з Китаєм.Темою цьогорічного форуму стане інвестиційний потенціал України. В рамках заходу відбудуться презентації галузей та проектів в сфері АПК, енергетики, інфраструктури, туризму та інших напрямків, а також ділові переговори з потенційними інвесторами з Китаю. В роботі форуму візьмуть участь понад 75 представників державних і приватних інвесторів з Китаю.

Участь у форумі безкоштовна за умови попереднього надання заповнених анкет власних проектів (додається).

З питань участі в форумі просимо звертатись до:

- Голята Андрія: +380 (67) 662-96-56, avg-zed@ucci.org.ua;

- Малаховської Станіслави: +380 (44) 279-17-50,(067) 232-92-20, e-mail: ems58@ukr.net.

 
Більше статтей...