Понеділок, 17 Січня 2022

Загальна характеристика економіки Полонського району

***

Підсумки соціально-економічного розвитку Полонського району за І півріччя 2019 року

 

ОГОЛОШЕННЯ

З 1 по 15 листопада 2019 року проводиться V Міжнародна конференція: «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (5НЕ5Е5' 19)» (готель «Вараш», Майдан Незалежності, 3, м. Вараш Рівненської області, Україна, 34400), присвячена науково-практичним, технічним, економічним і екологічним проблемам енергоефективності. а саме:

- концепції сталого розвитку теплової та атомної енергетики;

- відновлюваним низько-вуглецевим джерелам енергії, в т.ч. із використанням місцевих видів палива та відходів деревини тощо;

- енергоефективності систем теплової генерації;

- проблемам якості електроенергії та підвищення ефективності її використання;

- автономним та локальним системам генерації електроенергії, в т.ч. розосередженим;

- енергоаудиту та енергосервісним послугам;

- хімводопідготовці, водопостачанню і відведенню в системахтешюзабезпеченкя.

Детальніше...

 

***

Підсумки соціально-економічного розвитку Полонського району за 2018 рік

 

Щодо участі в онлайн –курсі.

За підтримки Проекту Європейського Союзу «Підтримка реалізації Стратегії реформування публічних закупівель Дорожньої карти для гармонізації в Україні» на Платформі масових відкритих онлайн – курсів Prometheus оновлено безкоштовний онлайн – курс «Публічні закупівлі», який доступний з травні 2019 року.

Були внесені наступні зміни:

- базовий та поглиблений рівні онлайн – курсів об’єднано в один онлайн – курс з єдиним підсумковим тестуванням та вільним доступом до всіх модулів одразу;

- відбулась заміна тестів лекцій та тестових питань в усіх 13 модулях ;

- додано новий модуль (відео - лекція ,,презентація та текстова лекція ), який присвячено законопроекту нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі».

Після успішного проходження тестування кожен слухач має можливість отримати сертифікат про проходження онлайн – курсу.

Крім того з червня 2019 року планується оновлення безкоштовного онлайн - курсу «Публічні закупівлі для бізнесу». Передбачається заміна текстів лекцій у двох модулях, повна заміна текстових питань та створення нового модулю (відео лекція, презентація та текстова лекція ),присвяченого рекомендаціям щодо прийняття участі українського бізнесу у публічних закупівлях інших країн, насамперед Європейського Союзу та країн, які приєдналася до Угоди Світової організації торгівлі про державні закупівлі.

 

 
Більше статтей...