Понеділок, 17 Січня 2022
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

Громадська рада

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів по виборах Громадської ради при Полонській районній державній адміністрації

Розпочато формування нового складу Громадської ради при Полонській районній державній адміністрації, як постійно діючого колегіального консультативно – дорадчого органу, для забезпечення участі громадськості в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади і налагодження їх взаємодії з громадськими організаціями, врахування громадської думки при формуванні і реалізації державної політики. До Громадської ради можуть бути обраними представники громадських, релігійних, благодійних організацій,професійних спілок, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації, інших непідприємницьких товариств, які зареєстровані в установленому порядку. Не можуть бути обраними до складу Ради депутати всіх рівнів, посадові особи органів державної влади і місцевого самоврядування.

Детальніше...

 

Відбулось чергове засідання Громадської ради при Полонській районній державній адміністрації

Свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні проблем життя району переконливо довели учасники засідання Громадської ради при Полонській  районній державній адміністрації, яке відбулось 24 листопада  2017 року. В ході засідання члени Громадської ради та представники структурних підрозділів райдержадміністрації обговорили питання реалізації пенсійної реформи в районі: проблемні питання та шляхи їх вирішення, про дотримання податкової дисципліни в районі. Також, було  обговорено орієнтовний план районної державної адміністрації по проведенню консультацій з громадськістю. Під час засідання голова Громадської ради Всеволод Коваль  доповів про роботу Громадської ради та активну участь в житті району, а саме участь в організаційних комітетах з відзначення в районі державних свят, в роботі колегії при райдержадміністрації, зазначивши, що керівництво району дослухається до громадськості і сприяє у вирішенні нагальних проблем, які виникають у житті громад і окремих громадян.

24.11.2017

 

Відбулось чергове засідання громадської ради при Полонській районній державній адміністрації

Свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні проблем життя району переконливо довели учасники засідання громадської ради при Полонській  районній державній адміністрації, яке відбулось 8 вересня  2017 року. В ході засідання члени громадської ради та представники структурних підрозділів райдержадміністрації обговорили питання перспектив та проблем розвитку державного навчального закладу «Полонський агропромисловий центр професійної освіти». З зазначеного питання членів громадської ради проінформував директор державного навчального закладу «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» Микола Романюк. Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації Марія Тріщ детально проінформувала присутніх про підсумки соціально-економічного розвитку району за перше півріччя 2017 року.

08.09.2017.

 

Відбулося перше засідання новообраної Громадської ради при Полонській районній державній адміністрації

16 березня відбулося перше організаційне засідання новообраного складу Громадської ради при райдержадміністрації – колегіального консультативно-дорадчого органу, що створює ефективні організаційні та правові умови реалізації конституційного права громадян України на участь в управлінні державними справами. Заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський привітав новообраний склад Громадської ради: «Ваша активність надасть нам можливість зрозуміти найголовніші потреби. У нас є велика надія на вас. Тому що без громадської активності на сьогоднішньому етапі буде надзвичайно важко робити добрі справи», – зазначив він. Засідання вів голова ініціативної групи з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації Всеволод Коваль, який проінформував про порядок денний першого організаційного засідання, зокрема: про, кількісний склад Громадської ради; обрання голови, заступника та секретаря Громадської ради тощо. Також було ухвалено рішення про відкриту процедуру голосування. На засіданні було схвалено членство у Громадській раді. За результатами голосування головою Громадської ради одностайно обрано Всеволода Коваля, заступником Миколу Павлюка, секретарем Ігоря Юрчука. Обмін думками на засіданні був відвертий і закінчився позитивно. Найближчим часом члени громадської ради при районній державній адміністрації внесуть пропозиції щодо плану роботи цього дорадчого органу на 2017 рік.

 

16.03.2017.

 

 

***

Повідомлення

Ініціативної групи з підготовки установчих зборів по виборах громадської ради при райдержадміністрації.
1.    На засіданні 07 грудня 2016 року ініціативна група обрала керівником групи В.Коваля, відповідальним за збір та реєстрацію документів І.Юрчука. Телефон для отримання інформації 3-25-88
2.    Визначено орієнтовну дату і місце проведення установчих зборів – 17 лютого 2017 року в малому залі райдержадміністрації.
3.    Повідомляємо, що з 03 січня 2017 року розпочинається прийом заяв для участі в установчих зборах. Відповідно до Типового положення у склад ради можуть увійти представники зареєстрованих в установленому порядку і таких, що активно діють громадських, релігійних, благодійних, профспілкових організацій, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації.
До складу громадської ради не можуть бути обраними депутати всіх рівнів, посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування.
4.    Для участі в установчих зборах необхідно подати такі документи:
-    заява довільної форми організації про делегування представника в склад громадської ради;
-    рішення організації про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
-    біографічна довідка делегованого представника;
-    копія виписки з Єдиного державного реєстру організації та витяг статуту чи положення організації щодо цілей і завдань її діяльності (засвідчена в установленому порядку);
-    інформація про наявність в організації, як власника бази персональних даних своїх членів, згоди делегованого представника на обробку його персональних даних;
-    інформація про результати діяльності організації протягом 2016 року;
-    відомості про місцезнаходження організації: адреса, електронна пошта, контактні телефони.
19 січня 2017 року прийом документів припиняється.
5.    Прийом, перевірка документів проводиться за адресою: м.Полонне, вул.Лесі Українки, 114, каб. 27, в робочий час. Відповідальний за прийом документів І.В.Юрчук. Довідки за телефонами: 3-25-88. 095-421-10-88 та 096-314-88-54.
Ініціативна група.

 
Більше статтей...