Четвер, 23 Травня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

План роботи Полонської райдержадміністрації

ПЛАН ДІЙ райдержадміністрації на ІІІ квартал 2014 року

Планом роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2014 року визначено перелік питань, які будуть розглянуті на засіданнях колегії райдержадміністрації
31 липня 2014 року
1. Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік
2. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року
3. Про виконання районної програми подолання та запобігання бідності до 2015 року
4. Про виконання районної програми забезпечення безпечного безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення до об’єктів житлового та громадського призначення на 2012-2017 роки
28 серпня
1. Про стан та заходи підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів в соціальній сфері району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 рр.
2. Про виконання Програми розвитку початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Полонського району на 2010-2015 рр.
3. Про стан підготовки навчальних закладів до нового навчального року та опалювального сезону.
4. Про хід збирання зернових культур в агроформуваннях району
25 вересня
1. Про роботу виконкому Микулинської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
2. Про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації та виконавчих комітетах місцевих рад у ІІ кварталі 2014 року
3. Про план роботи районної державної адміністрації на IV квартал 2014 року

Про ці та інші заходи, які будуть проводитися в ІІІ кварталі 2014 року, можна ознайомитися у відділі організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації та на сайті райдержадміністрації www.poladm.gov.ua

Відділ організаційно-кадрової роботи
апарату райдержадміністрації

 

***

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації

від 27.06.2014 №445/2014-р "Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2014 року

 

скачати можна тут

 

Інформація про виконання розпорядження  голови Полонської райдержадміністрації від 27 червня  2014 року №445/2014-р  «Про план роботи районної державної адміністрації на IIІ квартал 2014 року»

 

Життя Полонщини протягом І кварталу 2014 року

Згідно з регламентом, Полонська райдержадміністрація здійснює щорічне та щоквартальне планування своєї діяльності, спрямованої на виконання завдань, визначених Президентом України, Кабінетом Міністрів України, галузевими та регіональними програмами.
Протягом І кварталу 2014 року на засіданнях колегії районної державної адміністрації розглянуто низку питань.
Зокрема, підведено підсумки соціально-економічного розвитку району та виконання районного бюджету за 2013 рік, обговорено питання затвердження районного бюджету на 2014 рік, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, готовність агроформувань району до проведення комплексу весняно-польових робіт, проаналізовано стан виконавської дисципліни, роботу зі зверненнями громадян та прийняття ряду районних програм.

Детальніше...

 

Життя Полонщини у ІV кварталі 2013 року

Згідно з регламентом, Полонська райдержадміністрація здійснює щорічне та щоквартальне планування своєї діяльності, спрямованої на виконання завдань, визначених Президентом України, Кабінетом Міністрів України, галузевими та регіональними програмами.
Протягом ІV кварталу 2013 року проведено три засідання колегії районної державної адміністрації, на яких розглянуто 18 питань.
Зокрема, підведено підсумки оздоровлення та відпочинку дітей району в 2013 році та соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2013 року, обговорено питання підвищення рівня заробітної плати та погашення заборгованості з її виплати, стан розроблення містобудівної документації на території району та виконання завдань у сфері державної кадрової політики, проаналізовано хід проведення комплексу осінньо-польових робіт, виконання районної програми розвитку фізичної культури та спорту в районі, здійснення виконавської дисципліни тощо.

Детальніше...

 

Про роботу районної державної адміністрації протягом ІІ кварталу 2013 року

Згідно з регламентом, Полонська райдержадміністрація здійснює щорічне та щоквартальне планування своєї діяльності, спрямованої на виконання завдань, визначених Президентом України, Кабінетом Міністрів України, загальнодержавними, обласними та районними програмами.

Детальніше...

 
Більше статтей...