Понеділок, 17 Грудня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

План роботи Полонської райдержадміністрації

Інформація про виконання розпорядження голови Полонської райдержадміністрації від 25 вересня 2014 року №568/2014-р «Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2014 року»

Заходи, передбачені планом роботи районної державної адміністрації на ІV   квартал 2014 року, затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації від 25 вересня  2014 року №568/2014-р «Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2014 року» мали на меті забезпечити розв’язання важливих проблем життєдіяльності району.
За звітний період, згідно з розділом І  вказаного плану роботи «Питання для винесення на розгляд сесії районної ради» на розгляд районної ради були внесені як питання та програми, передбачені планом роботи так і деякі додаткові питання. За результатами розгляду даних питань прийняті відповідні рішення.
На виконання розділу ІІ плану роботи «Питання, винесені на розгляд колегії районної державної адміністрації», проведено три запланованих засідання колегії, на яких розглянуті 12 питань, передбачених планом роботи райдержадміністрації та змінами до нього. За результатами розгляду питань, прийняті 9 розпоряджень голови райдержадміністрації та 10 протокольних рішень.
Відповідно до розділу ІІІ плану роботи «Питання взаємодії з органами місцевого самоврядування» перший заступник, заступники голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь в роботі сесії районної ради  та сесіях і засіданнях виконкомів сільських, селищної, міської рад.
З питань, передбачених розділом ІV плану роботи «Питання для вивчення з наступним інформуванням по них в оперативному порядку заступників голови райдержадміністрації» управліннями та відділами,  в оперативному порядку,  вивчено та проінформовано заступників голови райдержадміністрації з 20 питань про що підготовлені письмові інформації.

Детальніше...

 

***

План
роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2014 року

 

ПЛАН ДІЙ райдержадміністрації на ІІІ квартал 2014 року

Планом роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2014 року визначено перелік питань, які будуть розглянуті на засіданнях колегії райдержадміністрації
31 липня 2014 року
1. Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік
2. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року
3. Про виконання районної програми подолання та запобігання бідності до 2015 року
4. Про виконання районної програми забезпечення безпечного безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення до об’єктів житлового та громадського призначення на 2012-2017 роки
28 серпня
1. Про стан та заходи підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів в соціальній сфері району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 рр.
2. Про виконання Програми розвитку початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Полонського району на 2010-2015 рр.
3. Про стан підготовки навчальних закладів до нового навчального року та опалювального сезону.
4. Про хід збирання зернових культур в агроформуваннях району
25 вересня
1. Про роботу виконкому Микулинської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
2. Про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації та виконавчих комітетах місцевих рад у ІІ кварталі 2014 року
3. Про план роботи районної державної адміністрації на IV квартал 2014 року

Про ці та інші заходи, які будуть проводитися в ІІІ кварталі 2014 року, можна ознайомитися у відділі організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації та на сайті райдержадміністрації www.poladm.gov.ua

Відділ організаційно-кадрової роботи
апарату райдержадміністрації

 

***

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації

від 27.06.2014 №445/2014-р "Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2014 року

 

скачати можна тут

 

Інформація про виконання розпорядження  голови Полонської райдержадміністрації від 27 червня  2014 року №445/2014-р  «Про план роботи районної державної адміністрації на IIІ квартал 2014 року»

 
Більше статтей...