Понеділок, 25 Березня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

План роботи Полонської райдержадміністрації

***

ПЛАН ДІЙ
райдержадміністрації на ІІ квартал 2015 року

 

***

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 30.12.2014 №706/2014-р "Про план роботи районної державної адміністрації на І квартал 2015 року"

 

Інформація про виконання розпорядження голови Полонської райдержадміністрації від 25 вересня 2014 року №568/2014-р «Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2014 року»

Заходи, передбачені планом роботи районної державної адміністрації на ІV   квартал 2014 року, затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації від 25 вересня  2014 року №568/2014-р «Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2014 року» мали на меті забезпечити розв’язання важливих проблем життєдіяльності району.
За звітний період, згідно з розділом І  вказаного плану роботи «Питання для винесення на розгляд сесії районної ради» на розгляд районної ради були внесені як питання та програми, передбачені планом роботи так і деякі додаткові питання. За результатами розгляду даних питань прийняті відповідні рішення.
На виконання розділу ІІ плану роботи «Питання, винесені на розгляд колегії районної державної адміністрації», проведено три запланованих засідання колегії, на яких розглянуті 12 питань, передбачених планом роботи райдержадміністрації та змінами до нього. За результатами розгляду питань, прийняті 9 розпоряджень голови райдержадміністрації та 10 протокольних рішень.
Відповідно до розділу ІІІ плану роботи «Питання взаємодії з органами місцевого самоврядування» перший заступник, заступники голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь в роботі сесії районної ради  та сесіях і засіданнях виконкомів сільських, селищної, міської рад.
З питань, передбачених розділом ІV плану роботи «Питання для вивчення з наступним інформуванням по них в оперативному порядку заступників голови райдержадміністрації» управліннями та відділами,  в оперативному порядку,  вивчено та проінформовано заступників голови райдержадміністрації з 20 питань про що підготовлені письмові інформації.

Детальніше...

 

***

План
роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2014 року

 
Більше статтей...