Понеділок, 17 Січня 2022
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК Полонського району

ОГОЛОШЕННЯ

До відома жителів Полонщини! Розпорядженням правлячого Єпископа Кам'янець- Подільської Дієцезії Леона Дубравського настоятелем костелу св.Анни у м. Полонне призначено отця Машталяра Геннадія Флоріановича.

28.01.2021.

 

Інформаційні операції Росії проти України в умовах гібридної війни

27.11.2020г. на базі ГО «АРДІС» була проведена онлайн-конференція на тему «Інформаційні операції Росії проти України в умовах гібридної війни». В обміні думками взяли участь відомі експерти-політологи: Дмитро Золотухін - Заступник Міністра інформаційної політики України (2017-2019 роки); Юрій Федоренко - Керівник Головного управління суспільних комунікацій та інформацій Адміністрації Президента України (2014 рік), керівник ГО «АРДІС»; Микола Голомша - Професор права, перший заступник Генерального прокурора України (2014 рік); Олег Марусяк - Народний депутат України ІХ скликання; Олесь Журавчак - Заступник Міністра культури України (2014 рік).

Детальніше...

 

***

На Донбасі 6 вересня бойовики здійснили обстріл українських позицій, тим самим порушивши чергову домовленість про перемир'я, яке тривало 42 дні. В результаті прицільного обстрілу загинув військовослужбовець ВCУ, ще один отримав поранення.мБільш того, ватажок "ДНР" Денис Пушилін пообіцяв нанести удар по позиціях українських силовиків в районі селища Шуми, в понеділок, 7 вересня. За його словами, Україна нібито порушує один з пунктів домовленостей щодо режиму припинення вогню. І хоча Пушилін Денис Володимирович так і не привів свою загрозу у виконання, ситуація на фронті явно загострюється.

Детальніше...

 

Внесено зміни до Інструкції про порядок придбання та зберігання зброї

МВС наказом від 16.06.2020 № 459 затвердило зміни до Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів. Наказ зареєстровано в Мін'юсті 25 серпня 2020 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Оформлений відповідний дозвіл видаватиметься керівникам підприємств, установ, організацій, громадянам та їх представникам після пред'явлення документа, що посвідчує особу. Для отримання дозволу суб'єктам господарювання необхідно буде надати копію документа, що підтверджує право власності або користування приміщенням для провадження суб'єктом господарювання відповідного виду господарської діяльності.

Детальніше...

 

***

Зважаючи на початок передвиборчих перегонів в Україні, розвивається тенденції кремлівської пропаганди в російському просторі.
На основі результатів дослідження сформовано рекомендації для громадян щодо можливих тенденцій зовнішніх сил та впливу російської пропаганди на перебіг передвиборчої кампанії в Україні. 

Детальніше...

 

***

"Офіс просування експорту" та організації торговельної місії до Турецької Республіки

 

***

Щодо попередження пожеж в природних екосистемах

 

Спецслужби Британії: російські хакери намагаються викрасти інформацію щодо протидії COVID-19

Лондон – Британський національний центр кібернетичної безпеки викрив операцію російських хакерів, які здійснили напад на низку університетів Сполученого Королівства, що ведуть роботу над виробленням вакцини і устаткування у боротьбі проти коронавірусу. Представники британських служб безпеки оприлюднили дані про доволі активні спроби зламати листування електронної пошти та університетські сервери, а також проникнути у базу даних науково-дослідницьких центрів, які працюють у напрямку протидії коронавірусу. Як зазначають британські експерти, росіяни та представники інших «ворожих держав» намагаються викрасти інформацію щодо відповіді Сполученого Королівства на виклики, пов'язані з поширенням COVID-19.

Детальніше...

 

***

Протокол позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Полонській районній державній адміністрації від 04 травня 2020 року № 6

 

«Росія прагне використовувати коронавірус, щоб розвалити Євросоюз» – Кислиця

Російські дипломати намагаються використовувати ситуацію з коронавірусом, щоб посилити протиріччя всередині Європейського Союзу і розвалити його хоча б політично. Про це заявив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця, коментуючи спробу Росії провести через Генасамблею ООН проєкт резолюції  щодо коронавірусу, передає «Голос Америки».

Детальніше...

 

***

ПРОТОКОЛ № 3 ВІД 08.04.2020 РОКУ ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

***

Протоколи засідань районних комісій з питань ТЕБ та НС

 

Небезпечні іграшки

Конфлікти XXI сторіччя показали, що безпілотна авіація – це ефективна зброя, яку використовують у багатьох країнах світу. Аналіз фактів застосування безпілотних літальних апаратів у збройних конфліктах, в т.ч. на Сході України дає можливість зробити висновок, застосування великої кількості БПЛА, які мають змогу нести бойове навантаження, може змінити хід бою та завдати противнику значні бойові втрати важкої техніки та особового складу.

Детальніше...

 

У СБУ закликають мешканців області бути пильними !

У Службі безпеки України закликають мешканців області бути пильними та відповідальними. У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також про наміри здійснення сепаратистської й терористичної діяльності просять громадян звертатися за номером гарячої лінії Управління СБУ у Хмельницькій області:

Детальніше...

 

***

Стрілянина в Донецьку: бойовик "МДВ" вбив трьох "слідчих МВС" і таксиста

Детальніше за посиланням:
https://novynarnia.com/2020/02/08/strilyanina-v-donetsku-boyovik-mdb-vbiv-troh-slidchih-mvs-i-taksista/

 
Більше статтей...