Вівторок, 18 Вересня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК Полонського району

Фінансування тероризму: як уберегти бізнес від кримінальних ризиків?

Останнім часом в Україні проблема тероризму набула надзвичайної актуальності. За півтора року в країні було зареєстровано близько 3900 терористичних злочинів. Тож, як не буває диму без вогню, так майже не буває і терористичних актів без грошей.

Детальніше...

 

Полонське відділення Славутської ОДПІ інформує

Декларанти Полонщини поповнили бюджет на 268.8 тисяч гривень

Полончани, котрі відзвітувалися про отримані у 2017 році доходи, за січень-липень 2018 року сплатили до бюджетів 268,8 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 63.9 тисяч гривень військового збору.

Детальніше...

 

Полонське відділення Славутської ОДПІ інформує

Від страхувальників Полонщини з початку року до бюджету надійшло 48,7 мільйонів гривень єдиного внеску

Протягом січня-липня поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від страхувальників Полонщини склали 48,7 мільйонів гривень. Це на 11,2 мільйонів гривень мільйонів гривень, або на 29,7 % більше січня-липня минулого року.

Детальніше...

 

З реалізації правоосвітницького проекту «Я маю право»

Надання водних об’єктів у користування на умовах оренди

Води (водні об'єкти) є виключно власністю Українського народу і надаються тільки у користування. Статтею 1 Водного кодексу України визначено, що водний об'єкт – це природний або створений штучно елемент довкілля, в якому зосереджуються води (море, річка, озеро, водосховище, ставок, канал, водоносний горизонт).

УВАГА! 1 липня 2013 року дня набрав чинності Закон України «Про аквакультуру», прикінцевими положеннями якого (статтею 51 Водного кодексу України, яка викладена у новій редакції) змінено існуючий підхід до процедури надання водних об’єктів в користування на умовах оренди. Відповідно до статті 51 Водного кодексу України у користування на умовах оренди для рибогосподарських потреб, культурно-оздоровчих, лікувальних, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, проведення науково-дослідних робіт можуть надаватися водосховища (крім водосховищ комплексного призначення), ставки, озера та замкнені природні водойми. Не підлягають передачі у користування на умовах оренди для рибогосподарських потреб водні об'єкти, які: використовуються для питних потреб; розташовані в межах територій та об'єктів, що перебувають під охороною відповідно до Закону України «Про природно-заповідний фонд України».

Детальніше...

 

Полонське відділення Славутської ОДПІ повідомляє

Запроваджено пілотний проект щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій

Обов’язок застосовувати РРО поширюється на суб’єктів великого, середнього та малого підприємництва, у тому числі мікропідприємництва (за винятком платників єдиного податку першої групи, крім платників, що здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів). Але, на сьогодні висока вартість РРО та витрати на їх обслуговування (послуги екваєра, ЦСО) здебільшого демотивують суб’єктів середнього та особливо малого підприємництва щодо їх придбання, і, як негативний наслідок, відбувається ухилення від сплати податків, розвиток недобросовісної конкуренції. У зв’язку з цим Мінфіном спільно з ДФС ініційовано питання щодо необхідності удосконалення діючої системи реєстрації та застосування РРО.Удосконалення, перш за все, полягає у спрощенні процедури реєстрації РРО та у створенні умов для застосовування суб’єктами господарювання разом з традиційними РРО пристроїв широкого вжитку (планшети, смартфони, ноутбуки, комп’ютери тощо), удосконалених комп’ютерно-касових систем, програмних та програмно-технічних комплексів (новітні моделі), які здатні виконувати функцію реєстрації розрахункових операцій.

Детальніше...

 

Полонське відділення Славутської ОДПІ інформує

Майнові податки поповнили місцевий бюджет Полонщини на 6 мільйонів гривень

Вважливою складовою наповнення місцевого бюджету є майнові податки. До них належать земельний податок, орендна плата за землю, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортний податок. У структурі місцевого бюджету Полонщини надходження від зазначених податків склали 10.7 відсотків. У першому півріччі 2018 року зазначені податки поповнили місцеву казну на 6 мільйонів гривень. Своєчасна, в повному обсязі сплата цих платежів дасть змогу вирішити ряд соціальних питань, які повсякчасно постають перед місцевими громадами. В червні працівниками Полонського відділення Славутської ОДПІ вручено для платників податків повідомлення - рішення для сплати майнових податків у 2018 році. Але деякі повідомлення повертаються, не знайшовши адресата, тому що не усі платники податків вчасно виконують вимоги Податкового кодексу України та повідомляють контролюючі органи у встановленому порядку про зміну своїх облікових даних щодо місця проживання.

Детальніше...

 

***

Як вберегтися від ризиків стати суб’єктом фінансування тероризму

У зв’язку із складною ситуацією в східних регіонах України, наслідком якої є захоплення заручників, цивільних та військових об’єктів, загострення суспільно-політичної обстановки та людські жертви, актуальним є питання позбавлення осіб, пов’язаних із терористичною та сепаратистською діяльністю, джерел фінансування. Відповідно до статті 6 Закону України «Про запобігання та протидіюлегалізації (відмиванню) доходів, одержанихзлочинним шляхом, абофінансуваннютероризму» (далі - Закон) суб’єктпервинногофінансовогомоніторингу (далі – суб’єкт) повинен:

- виявляти фінансові операції, стосовно яких є достатні підстави підозрювати, що вони пов’язані, стосуються або призначені для фінансування тероризму та в день їх виявлення або спроби їх проведення інформувати про це Держфінмоніторинг України та визначені законом правоохоронні органи, зокрема Службу безпеки України;

- здійснювати класифікацію своїх клієнтів з урахуванням критеріїв ризиків, визначених Держфінмоніторингом України та органами, що здійснюють регулювання та нагляд за їх діяльністю, під час проведення ними фінансових операцій, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму, і вживати застережних заходів щодо клієнтів, діяльність яких свідчить про підвищений ризик проведення ними таких операцій.

Детальніше...

 

Білецька сільська рада

Рішення Білецької сільської ради

 

БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ!

Шановні громадяни, звертається до Вас адміністрація Шепетівської дистанції колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця» з метою дотримання правила безпечної поведінки поблизу залізниці, необхідність у цьому виникла в зв’язку із частими випадками загибелі людей на залізничних коліях, збільшенням кількості зіткнень з поїздами автомобілів та гужового транспорту.

Детальніше...

 

***

Бюджетні прогами

 

***

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми трудового архіву на 2018 рік

 

***

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

 

***

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік

 

Як Вберегтися від ризиків стати суб’єктом фінансування тероризму

У зв’язку із складною ситуацією в східних регіонах України, наслідком якої є захоплення заручників, цивільних та військових об’єктів, загострення суспільно-політичної обстановки та людські жертви, актуальним є питання позбавлення осіб, пов’язаних із терористичною та сепаратистською діяльністю, джерел фінансування.Відповідно до статті 6 Закону України «Про запобігання та протидіюлегалізації (відмиванню) доходів, одержанихзлочинним шляхом, абофінансуваннютероризму» (далі - Закон) суб’єктпервинногофінансовогомоніторингу (далі – суб’єкт) повинен:

Детальніше...

 

Що чекає на злісних неплатників аліментів з 2018 року?

Проблема безвідповідального ставлення батьків до утримання своїх дітей, дійсно, є однією з найбільш актуальних в Україні. Для прикладу, лише в Полонському районному відділі Державної виконавчої служби перебуває 727 виконавчих документів про стягнення аліментів. Одним з кроків для її вирішенням стало прийняття Верховною Радою України Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», який вступає в силу 6 лютого цього року.

Детальніше...

 

Інформація Державної служби зайнятості . Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників

Детальніше...

 

Координаційна діяльність прокуратури у сфері попередження і протидії злочинності

26.01.2018 у Полонському відділі Шепетівської місцевої прокуратури під головуванням керівника місцевої прокуратури Комара І.В. проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Полонського району щодо стану попередження та протидії злочинності. Основна тематика координаційної наради стосувалася стану законності та правопорядку на території району упродовж 2017 року, визначення основних напрямків запобігання та протидії злочинності, розробки та узгодження спільних заходів спрямованих на своєчасне виявлення, розкриття, припинення та попередження злочинних проявів.Захід відбувся за участі керівників правоохоронних органів району, представників органів влади та місцевого самоврядування.

Детальніше...

 

Наша країна – не смітник

На колегії райдержадміністрації начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства Ірина Карнафель представила на розгляд членам колегії, на перший погляд, здавалося б, чергову програму. Інформація, що пролунала з її уст, м’яко кажучи, зацікавила. Гадаю, що вона не буде зайвою і для наших читачів. Отож про те, як маємо себе поводити із твердими побутовими відходами розповідає Ірина Карнафель: - З 1 січня 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, захоронення та небезпечне. Про це йдеться у статті 32 Закону України "Про відходи". Таку норму наша країна заклала у законодавство ще в 2012 році, декларуючи свої європейські наміри. Цей пункт відповідає двом Директивам ЄС – 1999/31/EC та 2008/98/EC, які врегульовують поводження зі сміттям у країнах Європи, надають чітку послідовність дій, які необхідно виконувати із відходами, класифікують сміття, ставлять стратегічну мету скоротити кількість відходів, які вивозять на полігони.

Детальніше...

 
Більше статтей...