Неділя, 24 Вересня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК Полонського району

КОНСТРУКТИВНИЙ ДІАЛОГ

Суттєве значення в історіях держав і народів, а також у взаєминах ними має минуле і його інтерпретації. Для кожної національної меншини історія є невичерпною скарбницею власних знань, джерелом гордості за історичну спадщину, постачальником героїв, які реалізовують приклади бажаних рис, позицій і поведінки. Часто вона є узаконенням сучасних прагнень і національних цілей. Тому нічого дивного, що інтерпретації минулого часто є полем між різними суспільними та політичними середовищами, як в середині окремих народів, так і між різними державами й народами.Складно знайти кращий приклад суперечок про минуле, які віддавна ведуть між собою поляки, євреї та українці. Дискусії навколо історичних постатей точаться з давніх часів і по теперішній час, відкривали нові поля полеміки щодо глорифікації та героїзації своїх народних героїв, особливо в період Другої світової війни.Незалежно від реального історичного багажу, суперечки про минуле завжди залишаються функцією сучасності.

Детальніше...

 

ВАНДАЛіЗМ перешкода євроінтеграції

В умовах відкритої агресії з боку північного сусіда, Україна опинилась у важкій ситуації, яка вимагає терпіння, конкретних дій та вірно прийнятих рішень. Майже три з половиною роки пройшло з моменту визначення вектора спрямувань нашої країни, а саме набуття демократичних цінностей, способу життя та поведінки в сучасному суспільстві. Лаконічним твердженням такого напрямку можна пояснити Євроінтеграційними процесами, які відбуваються в сучасній Україні та суспільстві в цілому.

Детальніше...

 

***

Проект рішення сесії Полонської районної ради VII скликання  "Про внесення змін до Положень з питань управління спільною власністю територіальних громад Полонського району та затвердження їх в новій редакції

Аналіз регуляторного впливу
проекту рішення Полонської районної ради «Про внесення змін до Положень з питань управління спільною власністю територіальних громад Полонського району та затвердження їх в новій редакції»

 

Одна Україна – Одне громадянство.

Близько 60% держав світу дозволяють своїм громадянам мати подвійне громадянство. Серед них як високорозвинені країни Європи та Північної Америки, такі як Бельгія, Ірландія, Італія, Латвія, Швеція, Велика Британія, Канада, так і країни, що розвиваються, зокрема Сальвадор, Мексика, Бразилія, Колумбія. Незважаючи на суворі імміграційні правила, дуже ліберальною в питанні набуття подвійного громадянства є Австралія.В світі поширеною є думка, що питання громадянства пов'язані з переслідуванням особи за певними переконаннями, наприклад релігійними чи політичними, і про набуття громадянства не повідомляють. З іншого боку, особу не можуть примусово позбавити громадянства, оскільки позбутися його громадянин України може лише за своїм клопотанням. Закони України однозначно не передбачають подвійного громадянства. Та чи буде людина, яка отримала громадянство іншої держави, офіційно про це заявляти, подаючи заяву про відмову від українського? Більшість громадян України як і раніше були проти подвійного громадянства, а після анексії Криму та через війну на Донбасі – поготів.

Детальніше...

 

***

Проект рішення сесії Полонської районної ради VII скликання "Звіт про виконання Полонського районного бюджету за І півріччя 2017 року"

 

***

Проект рішення сесії Полонської районної ради "Про оптимізацію Крачанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Полонської районної ради Хмельницької області шляхом пониження ступеня"

Проект рішення сесії Полонської районної ради "Про оптимізацію Малошкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Полонської районної ради Хмельницької області шляхом пониження ступеня"

Проект рішення сесії Полонської районної ради "Про внесення змін до Статутів Малошкарівської ЗОШ І-ІІ ступенів Полонської районної ради та Крачанівської ЗОШ І-ІІ ступенів Полонської районної ради і затвердження їх в новій редакції"

Скачати можна тут

 

***

Розпорядження голови Полонської районної ради від 30 травня 2017 року №24/04-19/17 "Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2017 рік"

 

***

Проект рішення сесії Полонської районної ради "Про виконання Програми розвитку агропромислового комплексу Полонського району на 2012-2016 роки"

Проект рішення сесії Полонської районної ради "Про Програму розвитку агропромислового комплексу Полонського району на 2017-2021 роки"

 

***

Проект рішення сесії Полонської районної ради "Звіт про виконання Полонського районного бюджету за І квартал 2017 року"

 

***

Шановні краяни!


В Управлінні СБ України у Хмельницькій області працює  телефонна лінія для спільної  з громадськістю  боротьби зі злочинністю. Цілодобово за номерами (0382) 65-12-57 , (0382) 65-72-73, на засадах довіри, громадяни можуть повідомити в  регіональне Управління СБУ, або за номером (03840) 5-12-61 чергового Шепетівського МВ Управління СБ України у Хмельницькій області про - факти прибуття та перебування в області підозрілих осіб, наміри здійснення терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності.
З моменту включення прямої телефонної лінії уже отримано  значну кількість  інформаційних  повідомлень  із нагальних питань, що стосуються  різних аспектів безпеки держави. Це свідчить про те, що громадяни переймаються станом забезпечення правопорядку, боротьби з тероризмом, протидії корупції та хабарництву.  Такі матеріали обов’язково враховуються, передаються до підрозділів Управління  для додаткової перевірки, проведення, в  разі необхідності, оперативно розшукових заходів, прийняття рішень щодо внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Крім того, нагадаємо, що з усього широкого спектра проблем, які входять  до компетенції СБУ, громадяни можуть, як і раніше,  звертатися до громадської приймальні Управління СБ України у Хмельницькій області  за адресою: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 19, та Шепетівського міськвідділу за адресою: м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 82.


Прес-група Управління СБ України
у Хмельницькій області

Детальніше...

 

***

Накази про затвердження паспортів бюджетних програм на 2017 рік управління праці райдержадміністрації

 

***

Внесення змін до Паспортів бюджетних програм  на 2017 рік Полонської районної ради

 

***

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 06.04.2017 року №103/2017-р "Про внесення змін до Паспортів бюджетних програм на 2017 рік"

 

Повідомлення про плату за користування автоматизованою системою виконавчого провадження

 

З 5 січня 2017 року діють норми Закону «Про виконавче провадження» про автоматизовану систему виконавчого провадження та Єдиний реєстр боржників. Плату за користування автоматизованою системою виконавчого провадження встановлено у розмірі 51 грн. за кожне відкрите виконавче провадження. Оплата послуг за користування автоматизованою системою виконавчого провадження органами Державної виконавчої служби здійснюється за рахунок авансового внеску стягувача.

Детальніше...

 
Більше статтей...