П'ятниця, 28 Липня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК Полонського району

***

Проект рішення сесії Полонської районної ради "Про оптимізацію Крачанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Полонської районної ради Хмельницької області шляхом пониження ступеня"

Проект рішення сесії Полонської районної ради "Про оптимізацію Малошкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Полонської районної ради Хмельницької області шляхом пониження ступеня"

Проект рішення сесії Полонської районної ради "Про внесення змін до Статутів Малошкарівської ЗОШ І-ІІ ступенів Полонської районної ради та Крачанівської ЗОШ І-ІІ ступенів Полонської районної ради і затвердження їх в новій редакції"

Скачати можна тут

 

***

Шановні краяни!


В Управлінні СБ України у Хмельницькій області працює  телефонна лінія для спільної  з громадськістю  боротьби зі злочинністю. Цілодобово за номерами (0382) 65-12-57 , (0382) 65-72-73, на засадах довіри, громадяни можуть повідомити в  регіональне Управління СБУ, або за номером (03840) 5-12-61 чергового Шепетівського МВ Управління СБ України у Хмельницькій області про - факти прибуття та перебування в області підозрілих осіб, наміри здійснення терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності.
З моменту включення прямої телефонної лінії уже отримано  значну кількість  інформаційних  повідомлень  із нагальних питань, що стосуються  різних аспектів безпеки держави. Це свідчить про те, що громадяни переймаються станом забезпечення правопорядку, боротьби з тероризмом, протидії корупції та хабарництву.  Такі матеріали обов’язково враховуються, передаються до підрозділів Управління  для додаткової перевірки, проведення, в  разі необхідності, оперативно розшукових заходів, прийняття рішень щодо внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Крім того, нагадаємо, що з усього широкого спектра проблем, які входять  до компетенції СБУ, громадяни можуть, як і раніше,  звертатися до громадської приймальні Управління СБ України у Хмельницькій області  за адресою: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 19, та Шепетівського міськвідділу за адресою: м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 82.


Прес-група Управління СБ України
у Хмельницькій області

Детальніше...

 

Повідомлення про плату за користування автоматизованою системою виконавчого провадження

 

З 5 січня 2017 року діють норми Закону «Про виконавче провадження» про автоматизовану систему виконавчого провадження та Єдиний реєстр боржників. Плату за користування автоматизованою системою виконавчого провадження встановлено у розмірі 51 грн. за кожне відкрите виконавче провадження. Оплата послуг за користування автоматизованою системою виконавчого провадження органами Державної виконавчої служби здійснюється за рахунок авансового внеску стягувача.

Детальніше...

 

***

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 30.03.2017 року №93/2017-р "Про внесення змін до Паспортів бюджетних програм на 2017 рік"

 

***

Накази про внесення змін до Паспортів бюджетних програм  на 2017 рік
управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

***

Доручення заступника голови районної державної адміністрації від 10.03.2017 №47/07-28-435/2017 щодо перевірки стану організації харчування у загальноосвітніх школах району

 

***

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 рік
Полонської районної ради

 

***

Проект розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації "Про припинення опалювального  сезону  2016/2017 року в Полонському районі"

 

НЕВГАМОВНА «АФРИКАНКА»

Загроза африканської чуми свиней продовжує висіти на державою, як дамоклів меч. Ветеринарні спеціалісти та тваринники з тривогою чекають, коли і в якому регіоні вона вистромить свого бруд-ного п»ятачка. З 2012 року в Україні зареєстровано 205 випадків АЧС, в тому числі уже 56 із поча-тку 2017 року, якщо раніше її спалахи фіксувалися в основному в дикій природі серед кабанів і поодинокі прояви в дворогосподарствах населення в Київській, Чернігівській, Житомирській, Рів-ненській і Сумській областях, то в минулому і в цьому році, внаслідок порушень ветеринарно-санітарних вимог вона була занесена на свинокомплекси з тисячним поголів»ям, яке було знищено  і господарствам нанесено колосальних збитків, не враховуючи затрат на проведення міроприємств по ліквідації збудника в зовнішньому середовищі - спалювання тварин, функціонування постів, проведення дезінфекційних робіт і інше, але й втрат внаслідок відмови ряду країн від торгівлі з нашою державою сировиною, продуктами тваринництва, кормами. Прояви даної хвороби зареєст-ровано в 23 областях України (вільні Львівська та Івано-Франківська). 
Необхідно усвідомити небезпечність даної інфекції, адже профілактично-лікувальні засоби від-сутні, засобів біологічного захисту не існує в світі, а тому тварини умертвляються безкровним методом і спалюються, а після ліквідації захворювання в вогнищі протягом року забороняється утримання будь-яких тварин, а в загрозливій зоні, радіус якої до 10 кілометрів, на протязі 6 місяців забороняється утримувати свинопоголів»я, після вивезення всіх свиней на м»ясопереробні під-приємства з послідуючою переробкою з підвищеним термічним режимом.
Більше трьох місяців тому усім керівникам та власникам господарств різних форм власності, які утримують свинопоголів»я в районі, були направлені приписи щодо переводу ферм в закритий ре-жим роботи з метою недопущення заносу збудника  АЧС, але актуальне прислів»я і в цьому випад-ку, що мужик не перехриститься, поки не вдарить грім. Ряд недоліків і цілу низку порушень вете-ринарно-санітарних вимог до свиноферм як в колективних господарствах, так  в фермерських і приватних господарствах до цього часу не усунуто. Адже на даний час питання  буде вирішуватися радикально: господарство не взмозі налагодити роботу в закритому режимі, тоді воно не повинно функціонувати, забороняється його діяльність, а винні особи нестимуть кримінальну відповідаль-ність, такий підхід в розвинених країнах.
Основні характерні ознаки для даної хвороби:
-    раптове підвищення температури тіла свині до 41-42 градусів за Цельсієм, яка не падає при приміненні ударних доз антибактеріальних препаратів, зниження апетиту, в’ялість, хитка хода, посилена спрага, тварини лежать зарившись в підстилку;
-    ядуха, кашель, слизисті виділення з очей, синюшність шкіри та червоно-фіолетові плями черева, підгрудка, раптова загибель.
Вірус африканської чуми залишається життєздатним і може проявити себе:
-    у м»ясі від хворих тварин до 155 днів, у гною та грунті –до 3-х місяців, у трупах тварин свиней до 2,5 міс., у копченостях та солонині – до 1 року, а в замороженому м»ясі і салі – до 3-х років.
Як запобігти занесенню вірусу  АЧС в господарство:
-    утримувати свиней в закритих приміщеннях без контакту з іншими тваринами, особливо дики-ми, не купувати поросят без супровідних ветеринарних документів (ветеринарна довідка, сві-доцтво), не забивати хворих тварин та не переробляти туші захворівши тварин, згодовувати харчові відходи та відходи кухні свиням лише після термічної обробки.
Попередній діагноз на АЧС ставиться в обласних державних лабораторіях ветмедицини, а оста-точний – в державному науково-дослідному інституті лабораторної діагностики м. Київ з вірогід-ністю 99,9%.
В разі будь-якої підозри на захворювання свиней на інфекційні хвороби, негайно повідомляйте фахівців державної ветеринарної медицини району, телефон райдержлікарні ветмедицини – 3-47-20; в населених пунктах – спеціалістів структурних підрозділів ветлікарні (дільниці, пункти).
ПАМ»ЯТАЙТЕ ! Краще попередити захворювання, аніж його допустити, жодна хвороба не приносить матеріальної винагороди, або достатку в господарство, дім.

В. о. начальника УДПСС в районі            В. П. Онофрійчук

 

***

Проект рішення сесії Полонської районної ради "Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Полонського району на 2016 рік"

Проект рішення сесії Полонської районної ради "Про програму соціально-економічного розвитку  Полонського району на 2017 рік"

 

***

Проект рішення сесії Полонської районної ради "Про виконання Цільової комплексної програми розвитку футболу

на 2012-2016 роки"

Проект рішення сесії Полонської районної ради "Про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту

на 2012 – 2016 роки в Полонському районі"

 

З метою попередження занесення збудника африканської чуми свиней на територію району

Африканська чума свиней — це заразне захворювання, деякі ознаки якого можуть розвиватися доволі швидко, але не завжди є специфічними для встановлення остаточного діагнозу.АЧС достатньо легко передається від хворої до здорової тварини, чому сприяє надзвичайна стійкість вірусу в навколишньому середовищі.В умовах України лише домашні та дикі свині виду Sus scrofa можуть хворіти на АЧС. Усі інші тварини не сприйнятливі до збудника цієї хвороби. Вірус АЧС не передається людині і є безпечним для її здоров’я.

Детальніше...

 

Догляд за посівами озимих зернових культур з урахуванням погодних умов осінньо-зимового періоду 2016-2017 рр.

Перспективу отриманого врожаю цього року визначатиме як подальший перебіг погодних умов, так і виважені, диференційовані, економічно обґрунтовані елементи догляду за посівами впродовж вегетації озимих зернових культур.

Детальніше...

 
Більше статтей...