Неділя, 19 Листопада 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК Полонського району

Одна Україна – Одне громадянство.

Близько 60% держав світу дозволяють своїм громадянам мати подвійне громадянство. Серед них як високорозвинені країни Європи та Північної Америки,  такі як Бельгія, Ірландія, Італія, Латвія, Швеція, Велика Британія, Канада, так і країни, що розвиваються, зокрема Сальвадор, Мексика, Бразилія, Колумбія. Незважаючи на суворі імміграційні правила, дуже ліберальною в питанні набуття подвійного громадянства є Австралія.В світі поширеною є думка, що питання громадянства пов'язані з переслідуванням особи за певними переконаннями, наприклад релігійними чи політичними, і про набуття громадянства не повідомляють. З іншого боку, особу не можуть примусово позбавити громадянства, оскільки позбутися його громадянин України може лише за своїм клопотанням.Закони України однозначно не передбачають подвійного громадянства. Та чи буде людина, яка отримала громадянство іншої держави, офіційно про це заявляти, подаючи заяву про відмову від українського?

Детальніше...

 

Юридичні аспекти захисту прав та свобод громадян України за кордоном

В наш час, коли транспортна система настільки розвинена, що за один день можна побувати в будь-якій точці Земної кулі, багато хто може собі дозволити в період відпустки поїхати на відпочинок за кордон. До вказаної категорії відпочиваючих входить чимало працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, частина з яких в процесі виконання своїх службових обов’язків може мати доступ до інформації з обмеженим доступом. Саме ця категорія осіб є цікавою для спеціальних служб іноземних держав. Саме тому, в багатьох державах склалася практика обмеження виїздів держслужбовців за кордон.Ідея обмежити виїзд до Росії для держслужбовців, з якою виступила СБУ, подобається не лише представникам спецслужби, а й експертам громадського сектору. Так, політолог Володимир Цибулько вважає, що безпека в цьому питанні важливіша за свободу пересування. А от експерт Богдан Яременко вважає єдиним адекватним виходом – повністю перекрити російсько-український кордон.

Детальніше...

 

Встановлення загальнобудинкових лічильників

Встановлення загальнобудинкових лічильників газу регламентується Законом України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу". За оцінкою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), встановлення таких лічильників є єдиним реальним способом забезпечення обліку блакитного палива.Згідно Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу", до 1 січня 2018 року для всіх споживачів, які використовують газ тільки для приготування їжі, має бути забезпечений приладний облік газу.

Детальніше...

 

***

 

 

 

ПОЛОНСЬКА РАЙОННА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

03 листопада 2017 року Полонне                                 40/04-19/17

 

Про скликання двадцять третьої

сесії районної ради VII скликання

 

Керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати двадцять третю сесію Полонської районної ради сьомого скликання з 12 грудня 2017 року.

2. Провести пленарне засідання двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання 15 грудня 2017 року о 10.00 год. у залі засідань адмінбудинку.

3. Запропонувати депутатам розглянути орієнтовний перелік питань, що планується для розгляду ради (додаток 1).

4. Затвердити графік проведення засідань постійних комісій районної ради (додаток 2).

5. На пленарне засідання сесії запросити депутатів районної ради, голову районної державної адміністрації, його заступників, депутатів Хмельницької обласної ради, сільських голів, голів об’єданих територіальних громад, начальника Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури, начальника Полонського ВП Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, представників засобів масової інформації.

6.Виконавчому апарату районної ради оприлюднити зазначене розпорядження в газеті «Новий шлях». З матеріалами сесії можна ознайомитись на офіційному сайті Полонської райдержадміністрації www.poladm.gov.ua.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова ради                                                                                          О. Янчук

 

***

Програма Служби безпеки України
«На тебе чекають вдома»
КОНТАКТИ:
• тел.: 050-831-26-22 або 073-042-06-02 (для дзвінків ТІЛЬКИ з підконтрольної Україні території)
• E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду    
• Сторінка Facebook для листування: https://www.facebook.com/dorogamira

ПРО ПРОГРАМУ
В рамках цієї програми СБУ здійснює заходи щодо повернення на підконтрольну Україні територію та звільнення від кримінальної відповідальності громадян, які добровільно відмовилися від участі у незаконних збройних формуваннях (НЗФ) т.зв. «ДНР/ЛНР». Дана програма допомогла повернутися до мирного життя вже понад 200 нашим співвітчизникам.

Детальніше...

 

Придушення релігійних прав в окупованих районах Донецької та Луганської областей»

Дорогі друзі по вірі, хочу повідомити вам інформацію про страждання та утиски наших братів та сестер на сході України. Декілька років тому ми не могли й подумати, що наступить той час коли потрібно приховувати свої релігійні переконання на території нашої держави. Зокрема, керівництво терористичних організацій «ДНР/ЛНР» на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей намагається придушити в громадян України власні релігійні погляди та нав'язати їм ідеологію Руської Православної Церкви.

Детальніше...

 

Фінансування тероризму: як уберегти бізнес від кримінальних ризиків?

Останнім часом в Україні проблема тероризму набула надзвичайної актуальності. За півтора року в країні було зареєстровано близько 3900 терористичних злочинів. Тож, як не буває диму без вогню, так майже не буває і терористичних актів без грошей.Один з останніх випадків фінансування тероризму нещодавно розкрито спільними зусиллями Служби безпеки України та Держфінмоніторингу. Так, зареєстроване в Луганську підприємство, що надавало послуги цивільному населенню, у подальшому перерахувало отримані кошти в особливо великих розмірах на потреби терористів ЛНР.

Детальніше...

 

***

Економіка України як у складі СРСР, так і за роки незалежності розвивалася в основному на екстенсивній основі, проте світова практика свідчить проте, що внаслідок обмеженості ресурсів цей шлях все більше стає безперспективним. Недарма після Революції гідності керівництвом нашої держави було обрано шлях до Євро інтеграції, яка є цивілізаційним вибором України. У системі зовнішньополітичних пріоритетів України вона посідає особливе місце. Виступаючи на XVII саміті Україна – ЄС, який відбувся у Києві 27 квітня 2015 р., Президент України П. Порошенко наголосив, що європейська інтеграція для України – це шлях модернізації економіки, подолання технологічної відсталості, залучення іноземних інвестицій і новітніх технологій, створення нових робочих місць, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника, вихід на світові ринки, насамперед на ринок ЄС.

Детальніше...

 

***

Проект рішення сесії Полонської районної ради VIІ скликання "Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік"

 

КОНСТРУКТИВНИЙ ДІАЛОГ

Суттєве значення в історіях держав і народів, а також у взаєминах ними має минуле і його інтерпретації. Для кожної національної меншини історія є невичерпною скарбницею власних знань, джерелом гордості за історичну спадщину, постачальником героїв, які реалізовують приклади бажаних рис, позицій і поведінки. Часто вона є узаконенням сучасних прагнень і національних цілей. Тому нічого дивного, що інтерпретації минулого часто є полем між різними суспільними та політичними середовищами, як в середині окремих народів, так і між різними державами й народами.Складно знайти кращий приклад суперечок про минуле, які віддавна ведуть між собою поляки, євреї та українці. Дискусії навколо історичних постатей точаться з давніх часів і по теперішній час, відкривали нові поля полеміки щодо глорифікації та героїзації своїх народних героїв, особливо в період Другої світової війни.Незалежно від реального історичного багажу, суперечки про минуле завжди залишаються функцією сучасності.

Детальніше...

 

***

Проект рішення сесії Полонської районної ради "Про хід виконання програми "Питна вода Полонського району на 2006-2020 роки"

 

***

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 рік (ПМСД)

 

ВАНДАЛіЗМ перешкода євроінтеграції

В умовах відкритої агресії з боку північного сусіда, Україна опинилась у важкій ситуації, яка вимагає терпіння, конкретних дій та вірно прийнятих рішень. Майже три з половиною роки пройшло з моменту визначення вектора спрямувань нашої країни, а саме набуття демократичних цінностей, способу життя та поведінки в сучасному суспільстві. Лаконічним твердженням такого напрямку можна пояснити Євроінтеграційними процесами, які відбуваються в сучасній Україні та суспільстві в цілому.

Детальніше...

 

***

Проект рішення сесії Полонської районної ради VII скликання  "Про внесення змін до Положень з питань управління спільною власністю територіальних громад Полонського району та затвердження їх в новій редакції

Аналіз регуляторного впливу
проекту рішення Полонської районної ради «Про внесення змін до Положень з питань управління спільною власністю територіальних громад Полонського району та затвердження їх в новій редакції»

 

Одна Україна – Одне громадянство.

Близько 60% держав світу дозволяють своїм громадянам мати подвійне громадянство. Серед них як високорозвинені країни Європи та Північної Америки, такі як Бельгія, Ірландія, Італія, Латвія, Швеція, Велика Британія, Канада, так і країни, що розвиваються, зокрема Сальвадор, Мексика, Бразилія, Колумбія. Незважаючи на суворі імміграційні правила, дуже ліберальною в питанні набуття подвійного громадянства є Австралія.В світі поширеною є думка, що питання громадянства пов'язані з переслідуванням особи за певними переконаннями, наприклад релігійними чи політичними, і про набуття громадянства не повідомляють. З іншого боку, особу не можуть примусово позбавити громадянства, оскільки позбутися його громадянин України може лише за своїм клопотанням. Закони України однозначно не передбачають подвійного громадянства. Та чи буде людина, яка отримала громадянство іншої держави, офіційно про це заявляти, подаючи заяву про відмову від українського? Більшість громадян України як і раніше були проти подвійного громадянства, а після анексії Криму та через війну на Донбасі – поготів.

Детальніше...

 

***

Проект рішення сесії Полонської районної ради "Про хід виконання районної програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення до об'єктів житлового та громадського призначенняна 2012-2017 роки"

 

***

Проект рішення сесії Полонської районної ради VII скликання "Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік"

 

***

Проект рішення сесії Полонської районної ради VII скликання "Звіт про виконання Полонського районного бюджету за І півріччя 2017 року"

 
Більше статтей...