Четвер, 15 Листопада 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК Полонського району

***

 

З реалізації правоосвітницького проекту «Я маю право»

Надання водних об’єктів у користування на умовах оренди

Води (водні об'єкти) є виключно власністю Українського народу і надаються тільки у користування. Статтею 1 Водного кодексу України визначено, що водний об'єкт – це природний або створений штучно елемент довкілля, в якому зосереджуються води (море, річка, озеро, водосховище, ставок, канал, водоносний горизонт).

УВАГА! 1 липня 2013 року дня набрав чинності Закон України «Про аквакультуру», прикінцевими положеннями якого (статтею 51 Водного кодексу України, яка викладена у новій редакції) змінено існуючий підхід до процедури надання водних об’єктів в користування на умовах оренди. Відповідно до статті 51 Водного кодексу України у користування на умовах оренди для рибогосподарських потреб, культурно-оздоровчих, лікувальних, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, проведення науково-дослідних робіт можуть надаватися водосховища (крім водосховищ комплексного призначення), ставки, озера та замкнені природні водойми. Не підлягають передачі у користування на умовах оренди для рибогосподарських потреб водні об'єкти, які: використовуються для питних потреб; розташовані в межах територій та об'єктів, що перебувають під охороною відповідно до Закону України «Про природно-заповідний фонд України».

Детальніше...

 

***

Як вберегтися від ризиків стати суб’єктом фінансування тероризму

У зв’язку із складною ситуацією в східних регіонах України, наслідком якої є захоплення заручників, цивільних та військових об’єктів, загострення суспільно-політичної обстановки та людські жертви, актуальним є питання позбавлення осіб, пов’язаних із терористичною та сепаратистською діяльністю, джерел фінансування. Відповідно до статті 6 Закону України «Про запобігання та протидіюлегалізації (відмиванню) доходів, одержанихзлочинним шляхом, абофінансуваннютероризму» (далі - Закон) суб’єктпервинногофінансовогомоніторингу (далі – суб’єкт) повинен:

- виявляти фінансові операції, стосовно яких є достатні підстави підозрювати, що вони пов’язані, стосуються або призначені для фінансування тероризму та в день їх виявлення або спроби їх проведення інформувати про це Держфінмоніторинг України та визначені законом правоохоронні органи, зокрема Службу безпеки України;

- здійснювати класифікацію своїх клієнтів з урахуванням критеріїв ризиків, визначених Держфінмоніторингом України та органами, що здійснюють регулювання та нагляд за їх діяльністю, під час проведення ними фінансових операцій, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму, і вживати застережних заходів щодо клієнтів, діяльність яких свідчить про підвищений ризик проведення ними таких операцій.

Детальніше...

 

Білецька сільська рада

Рішення Білецької сільської ради

 

***

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік

 

Координаційна діяльність прокуратури у сфері попередження і протидії злочинності

26.01.2018 у Полонському відділі Шепетівської місцевої прокуратури під головуванням керівника місцевої прокуратури Комара І.В. проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Полонського району щодо стану попередження та протидії злочинності. Основна тематика координаційної наради стосувалася стану законності та правопорядку на території району упродовж 2017 року, визначення основних напрямків запобігання та протидії злочинності, розробки та узгодження спільних заходів спрямованих на своєчасне виявлення, розкриття, припинення та попередження злочинних проявів.Захід відбувся за участі керівників правоохоронних органів району, представників органів влади та місцевого самоврядування.

Детальніше...

 

***

Управлінням соціального захисту населення проводиться призначення житлових субсидій жителям району для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу. Державною Програмою житлових субсидій скористались 13742 сім"ї, що є суттєвою підтримкою в умовах підвищення цін та тарифів на житлово – комунальні послуги. Громадянам, які не одержували субсидій рекомендуємо звернутись в управління соціального захисту населення (м. Полонне, вул. Л. Українки,105) для вирішення питання їх призначення. Скористайтесь підтримкою держави в умовах підвищення плати за житлово – комунальні послуги.

Управління соціального захисту населення

 

***

Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік

 

***

Проект рішення сесії Полонської районної ради VII скликання "Про виконання Програми освітлення населених пунктів Полонського району на 2007 - 2017 роки"

 

***

Проект рішення сесії Полонської районної ради VII скликання "Про виконання Програми освітлення населених пунктів Полонського району за 2007-2017 роки

 

***

Розпорядження

 

***

Проект рішення сесії Полонської районної ради VII скликання "Про виконання Районної цільової програми розвитку дошкільної освіти на період 2011-2017 років"


Проект рішення сесії Полонської районної ради VII скликання "Про виконання Районної  програми розвитку психологічної служби закладів освіти Полонського району на період до 2017 року"

 

На Хмельниччині засуджено начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету Полонської міської ради, який одержав неправомірну вигоду за вплив на прийняття рішення депутатами ради

У травні минулого року слідчими слідчого відділу прокуратури Хмельницької області спільно із співробітниками Управління Служби безпеки України в області під час одержання неправомірної вигоди викрито начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету однієї з міських рад об’єднаної територіальної громади в області.
Встановлено, що до органу місцевого самоврядування із заявою про надання дозволу на визначення меж земельної ділянки з метою встановлення на ній тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності звернувся житель Хмельницького.
Посадовець, якому було доручено розгляд цієї заяви, повідомив підприємцю про необхідність «фінансового зацікавлення» осіб, що будуть приймати вказане рішення, та виніс зазначене питання на засідання постійної депутатської комісії із завчасно підготовленим проектом рішення про залишення клопотання щодо надання дозволу на розміщення тимчасових споруд без задоволення. У подальшому за це рішення проголосовано членами постійної комісії та депутатами на сесії міської ради.
З метою одержання неправомірної вигоди, зловмисник повідомив заявнику, що для повторного розгляду його заяви та лобіювання вказаного питання під час розгляду на черговій сесії для депутатів ради необхідно передати 6 тис. грн. Після одержання обумовленої суми хабара посадову особу викрито правоохоронцями, а неправомірно одержані кошти вилучено.
За результатами судового розгляду обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні вироком Полонського районного суду особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди для третіх осіб за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, пропозиція та обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди).
В межах санкції вказаної статті, до засудженого застосовано покарання у виді штрафу в розмірі 15,3 тис. грн.

 

01.02.2018

 

***

Протокольне рішення
засідання колегії районної державної адміністрації
за підсумками розгляду питання  «Про Програму поводження з твердими побутовими відходами у Полонському районі на 2018-2023 роки » від 25 січня 2018 року

 
Більше статтей...