Середа, 21 Жовтня 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК Полонського району

***

Зважаючи на початок передвиборчих перегонів в Україні, розвивається тенденції кремлівської пропаганди в російському просторі.
На основі результатів дослідження сформовано рекомендації для громадян щодо можливих тенденцій зовнішніх сил та впливу російської пропаганди на перебіг передвиборчої кампанії в Україні. 

Детальніше...

 

Спецслужби Британії: російські хакери намагаються викрасти інформацію щодо протидії COVID-19

Лондон – Британський національний центр кібернетичної безпеки викрив операцію російських хакерів, які здійснили напад на низку університетів Сполученого Королівства, що ведуть роботу над виробленням вакцини і устаткування у боротьбі проти коронавірусу. Представники британських служб безпеки оприлюднили дані про доволі активні спроби зламати листування електронної пошти та університетські сервери, а також проникнути у базу даних науково-дослідницьких центрів, які працюють у напрямку протидії коронавірусу. Як зазначають британські експерти, росіяни та представники інших «ворожих держав» намагаються викрасти інформацію щодо відповіді Сполученого Королівства на виклики, пов'язані з поширенням COVID-19.

Детальніше...

 

«Росія прагне використовувати коронавірус, щоб розвалити Євросоюз» – Кислиця

Російські дипломати намагаються використовувати ситуацію з коронавірусом, щоб посилити протиріччя всередині Європейського Союзу і розвалити його хоча б політично. Про це заявив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця, коментуючи спробу Росії провести через Генасамблею ООН проєкт резолюції  щодо коронавірусу, передає «Голос Америки».

Детальніше...

 

***

ПРОТОКОЛ № 3 ВІД 08.04.2020 РОКУ ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

***

Протоколи засідань районних комісій з питань ТЕБ та НС

 

Небезпечні іграшки

Конфлікти XXI сторіччя показали, що безпілотна авіація – це ефективна зброя, яку використовують у багатьох країнах світу. Аналіз фактів застосування безпілотних літальних апаратів у збройних конфліктах, в т.ч. на Сході України дає можливість зробити висновок, застосування великої кількості БПЛА, які мають змогу нести бойове навантаження, може змінити хід бою та завдати противнику значні бойові втрати важкої техніки та особового складу.

Детальніше...

 

У СБУ закликають мешканців області бути пильними !

У Службі безпеки України закликають мешканців області бути пильними та відповідальними. У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також про наміри здійснення сепаратистської й терористичної діяльності просять громадян звертатися за номером гарячої лінії Управління СБУ у Хмельницькій області:

Детальніше...

 

***

Стрілянина в Донецьку: бойовик "МДВ" вбив трьох "слідчих МВС" і таксиста

Детальніше за посиланням:
https://novynarnia.com/2020/02/08/strilyanina-v-donetsku-boyovik-mdb-vbiv-troh-slidchih-mvs-i-taksista/

 

На Хмельниччині СБУ блокувала діяльність нелегальних автозаправних станцій

На виконання доручення Президента України Управління СБУ у Хмельницькій області спільно з ДФС та Нацполіцією продовжують перевіряти  законність здійснення господарської діяльності заправними комплексами в регіоні.Зокрема за результатами перевірочних заходів в області було виявлено та  припинено функціонування 38 нелегальних заправок. АЗС діяли з порушенням  правил безпеки  та без відповідних дозвільних документів. Збут пального сумнівної якості  відбувався в обхід податкового законодавства. За оперативною інформацією, зловмисники щодня збували до 5 тонн контрафактного бензину та тонну дизельного пального.Під час слідчих дій правоохоронці вилучили майно та обладнання, документацію, печатки, чорнові записи, які доводять  незаконну діяльність.За результатами перевірок Управлінням СБ України у Хмельницькій області відкрито низку кримінальних проваджень за ч.1 ст.272, ч.1 ст. 388 Кримінального кодексу України. Точні суми збитків завданих державі  встановлюються.
Триває демонтаж незаконних конструкцій.
 

***

Розклад № 1212 руху автобусів по маршруту Полонне - Велика Березна

 

На Хмельниччині завершено виплату пенсій вересня та профінансовано субсидії за серпень 2019 року

25 вересня 2019 року головним управлінням Пенсійного фонду України в області завершено виплату пенсій за поточний місяць в сумі 1,0 млрд. грн., в тому числі 111,5 млн. грн. - пенсіонерам силових структур. Одночасно завершено фінансування субсидій за серпень 2019 року в сумі 4,4 млн. грн.

В даний час проводиться робота щодо акумуляції коштів для виплати пенсій жовтня 2019 року.


Відділ організаційно-інформаційної роботи

 

 

ТОП – 10 найбільш затребуваних професій на Хмельниччині

З початку року понад 5 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. У базі даних налічувалось більше 27 тис. вакансій.

До переліку найбільш затребуваних професій станом на 24 вересня 2019 року увійшли:

1) водій автотранспортних засобів – 111 вакансій;

2) продавець продовольчих товарів – 80 вакансій;

3) охоронник – 65 вакансій;

4) швачка – 64 вакансії;

5) підсобний робітник – 62 вакансії;

6) кухар - 61 вакансія;

7) водій тролейбуса – 48 вакансій;

8) інспектор – 47 вакансій;

9) офіціант – 35 вакансій;

10) укладальник-пакувальник – 34 вакансії.

Найбільшу заробітну плату працедавці пропонують водію тролейбуса – 8300 грн., а найменшу офіціанту – 4291 грн.

Зазначимо, що в центpах зайнятості Хмельниччини не лише заpеєстpовані безpобітні, а й шукачі pоботи можуть безкоштовно отримати соціальні послуги. А для тих, хто хоче здобути фах, перенавчитись відповідно до потpеб pинку пpаці, служба зайнятості пpопонує навчання, зокpема у центpах пpофесійно-технічної освіти деpжавної служби зайнятості.

Станом на 24 вересня 2019 року актуальними залишились 2,2 тис. вакансій

Відділ інформаційної роботи

Хмельницького обласного центру зайнятості

 

 

141 учасник АТО знайшов роботу завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості

Хмельницька обласна служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС. Зокрема, з початку року послугами центрів зайнятості області скористалися 815 демобілізованих військовослужбовців.

«Служба зайнятості проводить постійну роботу щодо працевлаштування учасників АТО відповідно до фаху та кваліфікації. Для кожного бійця наші фахівці розробляють індивідуальний план працевлаштування, надають консультативні послуги з професійної підготовки та підвищення кваліфікації, допомагають у започаткуванні власної справи», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

В цілому по Україні за І півріччя 2019 року мали статус безробітного 16,3 тис. осіб із числа учасників АТО/ООС, які звернулись в пошуках роботи до служби зайнятості. На Хмельниччині статус безробітного отримали 815 осіб даної категорії, з них 141 учасник АТО/ООС забезпечений роботою. Найбільше колишніх військовослужбовців працевлаштовано у сільському, лісовому та рибному господарствах – 26,7%, у переробній промисловості – 20%, у державному управлінні й обороні – 13,3%.

Окрім цього, служба зайнятості пропонує демобілізованим учасникам АТО/ООС розпочати власну справу. «Протягом січня-червня 2019 року Хмельницька обласна служба зайнятості виплатила одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності 12 особам», - повідомляє С.Черешня.

Тому, якщо Вас цікавлять питання щодо працевлаштування звертайтеся до будь-якого центру зайнятості або за безкоштовним номером «гарячої лінії» 0-800-50-99-66.


Відділ інформаційної діяльності

Хмельницький обласний центр зайнятості


 

 
Більше статтей...