Субота, 29 Лютого 2020
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК Полонського району

У СБУ закликають мешканців області бути пильними !

У Службі безпеки України закликають мешканців області бути пильними та відповідальними. У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також про наміри здійснення сепаратистської й терористичної діяльності просять громадян звертатися за номером гарячої лінії Управління СБУ у Хмельницькій області:

Детальніше...

 

***

Стрілянина в Донецьку: бойовик "МДВ" вбив трьох "слідчих МВС" і таксиста

Детальніше за посиланням:
https://novynarnia.com/2020/02/08/strilyanina-v-donetsku-boyovik-mdb-vbiv-troh-slidchih-mvs-i-taksista/

 

На Хмельниччині СБУ блокувала діяльність нелегальних автозаправних станцій

На виконання доручення Президента України Управління СБУ у Хмельницькій області спільно з ДФС та Нацполіцією продовжують перевіряти  законність здійснення господарської діяльності заправними комплексами в регіоні.Зокрема за результатами перевірочних заходів в області було виявлено та  припинено функціонування 38 нелегальних заправок. АЗС діяли з порушенням  правил безпеки  та без відповідних дозвільних документів. Збут пального сумнівної якості  відбувався в обхід податкового законодавства. За оперативною інформацією, зловмисники щодня збували до 5 тонн контрафактного бензину та тонну дизельного пального.Під час слідчих дій правоохоронці вилучили майно та обладнання, документацію, печатки, чорнові записи, які доводять  незаконну діяльність.За результатами перевірок Управлінням СБ України у Хмельницькій області відкрито низку кримінальних проваджень за ч.1 ст.272, ч.1 ст. 388 Кримінального кодексу України. Точні суми збитків завданих державі  встановлюються.
Триває демонтаж незаконних конструкцій.
 

На Хмельниччині завершено виплату пенсій вересня та профінансовано субсидії за серпень 2019 року

25 вересня 2019 року головним управлінням Пенсійного фонду України в області завершено виплату пенсій за поточний місяць в сумі 1,0 млрд. грн., в тому числі 111,5 млн. грн. - пенсіонерам силових структур. Одночасно завершено фінансування субсидій за серпень 2019 року в сумі 4,4 млн. грн.

В даний час проводиться робота щодо акумуляції коштів для виплати пенсій жовтня 2019 року.


Відділ організаційно-інформаційної роботи

 

 

ТОП – 10 найбільш затребуваних професій на Хмельниччині

З початку року понад 5 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. У базі даних налічувалось більше 27 тис. вакансій.

До переліку найбільш затребуваних професій станом на 24 вересня 2019 року увійшли:

1) водій автотранспортних засобів – 111 вакансій;

2) продавець продовольчих товарів – 80 вакансій;

3) охоронник – 65 вакансій;

4) швачка – 64 вакансії;

5) підсобний робітник – 62 вакансії;

6) кухар - 61 вакансія;

7) водій тролейбуса – 48 вакансій;

8) інспектор – 47 вакансій;

9) офіціант – 35 вакансій;

10) укладальник-пакувальник – 34 вакансії.

Найбільшу заробітну плату працедавці пропонують водію тролейбуса – 8300 грн., а найменшу офіціанту – 4291 грн.

Зазначимо, що в центpах зайнятості Хмельниччини не лише заpеєстpовані безpобітні, а й шукачі pоботи можуть безкоштовно отримати соціальні послуги. А для тих, хто хоче здобути фах, перенавчитись відповідно до потpеб pинку пpаці, служба зайнятості пpопонує навчання, зокpема у центpах пpофесійно-технічної освіти деpжавної служби зайнятості.

Станом на 24 вересня 2019 року актуальними залишились 2,2 тис. вакансій

Відділ інформаційної роботи

Хмельницького обласного центру зайнятості

 

 

141 учасник АТО знайшов роботу завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості

Хмельницька обласна служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС. Зокрема, з початку року послугами центрів зайнятості області скористалися 815 демобілізованих військовослужбовців.

«Служба зайнятості проводить постійну роботу щодо працевлаштування учасників АТО відповідно до фаху та кваліфікації. Для кожного бійця наші фахівці розробляють індивідуальний план працевлаштування, надають консультативні послуги з професійної підготовки та підвищення кваліфікації, допомагають у започаткуванні власної справи», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

В цілому по Україні за І півріччя 2019 року мали статус безробітного 16,3 тис. осіб із числа учасників АТО/ООС, які звернулись в пошуках роботи до служби зайнятості. На Хмельниччині статус безробітного отримали 815 осіб даної категорії, з них 141 учасник АТО/ООС забезпечений роботою. Найбільше колишніх військовослужбовців працевлаштовано у сільському, лісовому та рибному господарствах – 26,7%, у переробній промисловості – 20%, у державному управлінні й обороні – 13,3%.

Окрім цього, служба зайнятості пропонує демобілізованим учасникам АТО/ООС розпочати власну справу. «Протягом січня-червня 2019 року Хмельницька обласна служба зайнятості виплатила одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності 12 особам», - повідомляє С.Черешня.

Тому, якщо Вас цікавлять питання щодо працевлаштування звертайтеся до будь-якого центру зайнятості або за безкоштовним номером «гарячої лінії» 0-800-50-99-66.


Відділ інформаційної діяльності

Хмельницький обласний центр зайнятості


 

 

Виконання рішень про відібрання дитини

Згідно зі ст. 170 СК України суд може постановити рішення про відібрання дитини від батьків або одного з них, не позбавляючи їх батьківських прав, якщо вони ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини, жорстоко поводяться з нею, є хронічними алкоголіками або наркоманами чи вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва, а також в інших випадках, якщо залишення дитини у них є небезпечним для її життя, здоров'я і морального стану. У цьому разі дитина передається другому з батьків, бабі, дідові, іншим родичам - за їх бажанням або органові опіки та піклування.

Детальніше...

 

Звернення стягнення на нерухоме іпотечне майно боржника, право на користування яким мають неповнолітні особи, реєстрація проживання яких відбулась після передачі нерухомого майна в іпотеку

Відповідно до п. 2 частини першої статті 1 Закону України «Про іпотеку» іпотека – це вид забезпечення виконання зобов’язання нерухомим майном, що залишається у володінні і користуванні іпотекодавця, згідно з яким іпотекодержатель має право в разі невиконання боржником забезпеченого іпотекою зобов’язання одержати задоволення своїх вимог за рахунок предмета іпотеки переважно перед іншими кредиторами цього боржника у порядку, встановленому цим Законом.

Детальніше...

 

***

Про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва Полонського району на 2017 - 2018 роки

 

***

Проект Програми розвитку малого та середнього підприємництва Полонського району на 2019 - 2020 роки

 

***

Проект Програми соціально-економічного розвитку Полонського району на 2019 рік

 

Нові правила перетину кордону з дітьми

Вже півроку в Україні діють нові правила вивозу дітей за кордон. Відповідні зміни до статті 157 Сімейного кодексу були прийняті Верховною Радою України за ініціативи Міністерства юстиції України. Ними передбачені умови, за наявності яких дитина віком до 16 років може виїхати без згоди другого з батьків. Можливі декілька варіантів обставин, при кожному з правила виїзду дещо відрізняються. При необхідності виїзду за кордон з дитиною віком до 16 років без згоди іншого з батьків на термін понад один місяць це можна зробити за умови, що інший з батьків має заборгованість зі сплати аліментів, розмір якої перевищує у сумі сплати аліментів за 4 місяці та 3 місяці, якщо дитина є тяжкохворою або дитиною з інвалідністю (у цьому випадку ще потрібно мати довідку, що підтверджує хворобу чи інвалідність). Довідку про заборгованість можна отримати, попередньо звернувшись до державної виконавчої служби Мін’юсту або до приватного виконавця.

Детальніше...

 

***

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації інформації

 

Новий порядок оплати штрафів

Ми живемо у час постійних нововведень та реформ у нашій державі. Стаються вони настільки швидко, що громадяни не завжди встигають слідкувати за ними. Стосується це, насамперед, змін у законодавстві. Так майже рік тому, 27.02.2018, Верховною Радою України були прийняті зміни до статті 307 Кодексу України про адміністративні правопорушення, змінивши порядок підтвердження оплати штрафу. І якщо раніше достатньо було просто оплатити його у будь-якому відділені банку, то згідно нововведень документ, що підтверджує сплату штрафу, тобто квитанцію або її копію, не пізніше трьох робочих днів після закінчення п’ятнадцятиденного стоку з дня вручення постанови необхідно надіслати до органу, який виніс постанову про накладення цього штрафу. Квитанції також можна надати безпосередньо, з’явившись до такого органу особисто.

Детальніше...

 

РЕАЛІЗАЦІЯ ТА ПРОДАЖ ПРЕДМЕТА ІПОТЕКИ

Відповідно до ст. 33 Закону України «Про іпотеку» у разі невиконання або неналежного виконання боржником основного зобов’язання іпотекодержатель вправі задовольнити свої вимоги за основним зобов’язанням шляхом звернення стягнення на предмет іпотеки. Право іпотекодержателя на звернення стягнення на предмет іпотеки також виникає з підстав, встановлених ст. 12 цього Закону: у разі порушення іпотекодавцем обов’язків, встановлених іпотечним договором, іпотекодержатель має право вимагати дострокового виконання основного зобов’язання, а в разі його невиконання — звернути стягнення на предмет іпотеки.

Звернення стягнення на предмет іпотеки здійснюється на підставі рішення суду, виконавчого напису нотаріуса або згідно з договором про задоволення вимог іпотекодержателя. У разі порушення основного зобов’язання та/або умов іпотечного договору іпотекодержатель надсилає іпотекодавцю та боржнику, якщо він є відмінним від іпотекодавця, письмову вимогу про усунення порушення. В цьому документі зазначається стислий зміст порушених зобов’язань, вимога про виконання порушеного зобов’язання у не менш ніж тридцятиденний строк та попередження про звернення стягнення на предмет іпотеки у разі невиконання цієї вимоги. Якщо протягом встановленого строку вимога іпотекодержателя залишається без задоволення, іпотекодержатель вправі прийняти рішення про звернення стягнення на предмет іпотеки шляхом позасудового врегулювання на підставі договору.

Детальніше...

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА – 2018

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 “Про Всеукраїнський тиждень права” Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини. Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» передбачено проведення протягом 10-14 грудня ряду інформаційно-роз’яснювальних заходів (навчань, бесід, екскурсій, висвітлення у соціальних мережах тощо) з питань забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання їх порушенням з метою підняття рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань. Передбачені розпорядженням заходи приурочені до річниці прийняття Загальної декларації прав людини та спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту. В рамках проведення Всеукраїнського тижня права надаватиметься безоплатна правова допомога з питань реалізації захисту прав людини, в тому числі соціально незахищеним верствам населення, учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей, внутрішньо переміщених осіб, що підвищить довіру до землевпорядної служби області.

Відділу у Полонському районі

Головного управління

Держгеокадастру

у Хмельницькій області

 

 

***

 

***

Інформація щодо доступності об`єктів, що відповідають державним будівельним нормам
доступності для осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення

 

 

 

 

 
Більше статтей...