Четвер, 01 Жовтня 2020

Цінова політика

***

 

Реквізити Інспекції з питань захисту прав споживачів

у Хмельницькій області

(Держспоживінспекція у Хмельницькій області)

29000, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87.

тел. (0382) 79-51-55, факс (0382) 76-29-29,

Е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ,

адреса офіційного сайту: http://zps.org.ua

 

 

***

Граничні розміри
плати за послуги, що надаються у торговельних об'єктах,
на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів

 
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04.12.2012 року № 275/2012-6 "Про регулювання цін на продукцію громадського харчування"
 
Про затвердження Порядку проведення перевірок у суб'єктів господарювання сфери торгівлі і послуг, у тому числі ресторанного господарства, якості продукції, додержання обов'язкових вимог щодо безпеки продукції, а також додержання правил торгівлі та надання послуг
 

Зміни в державному регулюванні цін.

    До уваги населення та підприємців, які здійснюють торгівлю продуктами харчування на сьогоднішній день на територій Хмельницької області а також Полонського та Понінківського хлібозаводів:

згідно з чинним законодавством запроваджено державне регулювання ціноутворення на окремі продовольчі товари розпорядженням голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 29.04.2011 року № 174/2011-р «Про запровадження державного регулювання ціноутворення на окремі продовольчі товари», яке набрало чинності з 5 травня 2011 року і є обов’язковим до виконання і на території Полонського району.

ГРАНИЧНІ

торгівельні надбавки на окремі продовольчі товари для суб’єктів підприємницької діяльності всіх форм власності

№п/п

Найменування продовольчих товарів

Граничний розмір торгівельної (постачальницько-збутової) надбавки до оптової ціни виробника (митної вартості) %

1

Хліб

10

2

Борошно пшеничне та житнє

10

3

Крупи: манна, ячна, гречана, пшоно

10

4

Макаронні вироби вітчизняного виробництва

10

5

Хліб

10

6

Цукор (крім рафінаду)

10

7

М'ясо: Яловичина, свинина та м'ясо птиці

10

8

Ковбасні вироби варені

15

9

Молоко (крім молока тривалого зберігання)

15

10

Сир кисломолочний

15

11

Масло вершкове

15

12

Олія соняшникова

15

13

Сметана

15

14

Яйця курячі

15

          

Згідно даного розпорядження:

           Транспортні витрати по доставці товару у міжміському сполученні включаються понад встановленого рівня торговельної надбавки.

Граничні рівні рентабельності пакування (фасування) продовольчих товарів щодо яких запроваджено державне регулювання цін без урахування вартості сировини у розмірі 10 відсотків.

У випадку реалізації продукції власного виробництва, зазначеної у таблиці через власну торговельну мережу – граничну торговельну надбавку у розмірі 10 відсотків.

           Крім того, запроваджується державне регулювання оптово-відпускних цін на борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, м'ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко коров’яче питне (пастеризоване, фасоване у плівку), сир, сметану, масло вершкове, яйця курячі, цукор, олію соняшникову шляхом декларування їх зміни.

Для підприємств області незалежно від форм власності граничні рівні рентабельності виробництва:

-              Борошна пшеничного вищого, першого і другого сорту, борошна житнього обдирного – 5 відсотків.

-             Хліба вагою більш як 500 грамів з борошна пшеничного вищого, першого і другого сорту та їх суміші, борошна житнього та суміші борошна пшеничного та житнього простої рецептури (борошно, дріжджі, сіль, вода) без додавання цукру, жиру, інших наповнювачів, а також хліб і хлібобулочні вироби для діабетиків – 6 відсотків.

У зв’язку з прийняттям даного розпорядження голови облдержадміністрації, втратили чинність такі розпорядження з питань державного регулювання цін:

- від 28 серпня 2007 року № 272/2007-р «Про запровадження державного регулювання цін на виробництво борошна, хліба та хлібобулочних виробів»;

- від 16 листопада 2007 року № 377/2007-р «Про запровадження державного регулювання цін на окремі продовольчі товари»;

- від 15 серпня 2008 року № 431/2008-р «Про запровадження державного регулювання ціноутворення на окремі продовольчі товари».

Окрім цього ознайомитись з вищезазначеним розпорядженням голови облдержадміністрації можна на сайті райдержадміністрації за адресою www.poladm.qov.ua в розділі “Цінова політика».

 

 

 Начальник управління економіки          П. Оруський