Вівторок, 02 Червня 2020

Служба у справах дітей

Звіт про пророблену роботу за період з 09.01.2018 по 12.01.2018

На виконання Законів України “Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”, “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. № 866 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”, плану роботи служби у справах дітей Полонської райдержадміністрації на І квартал 2018 року,  службою у справах дітей проводиться виявлення, облік та контроль за умовами проживання, виховання неповнолітніх у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах,  облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, контроль за умовами проживання таких дітей у сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, усиновлених дітей.
Протягом 09.01.2017 – 12.01.2017 року було:

1)  обстежено умови 2 дітей, позбавлених батьківського піклування у двох сім’ях опікунів (піклувальників). Права дітей не порушуються. Діти доглянуті, забезпечені усім необхідним.

2) обстежено умови проживання  4 дітей, що проживають у  двох  сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виховання дітей, вживання спиртних напоїв, відвідування навчальних закладів та попереджено, що у разі не покращення умов проживання, буде ініціюватися питання про позбавлення їх батьківських прав. На 1 матір направлено клопотання до Полонського РВ УМВС України в Хмельницькій області про притягнення до адмінвідповідальності за неналежне виховання дітей.

3) укомплектовано особові справи дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Прийнято звіти у 18 опікунів (піклувальників) щодо утримання та виховання їх підопічних у 2017 році.

4) надано консультації 28 громадянам, які звернулися до служби у справах дітей, а саме: щодо позбавлення батьківських прав; надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування; вчинення нотаріальних дій; щодо виховання дітей та ін.Начальник служби у
справах дітей                                                         Л.Поліщук