Понеділок, 20 Січня 2020

Оголошення

Використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області.

«Щодо заходів запобігання явищ задухи та загибелі риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області в період 2016 -2017рр.» № 54 від 20 жовтня 2016 року.У разі виявлення ділянок водних об'єктів , де можливе виникнення явищ задухи та про всі випадки ускладнення екологічного стану середовища (різке зниження рівня води, вмісту розчинного кисню у воді, появи ознак задухи та загибелі водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах) терміново інформувати Хмельницькрибоохорону та інші уповноважені органи для вжиття необхідних заходів.У випадку загибелі риби, інших водних біоресурсів обов’язково оформляти документи щодо спричинених рибному господарству збитків та в установленому порядку подавати позови щодо їх відшкодування.«Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах Хмельницької області» №53 від 20 жовтня 2016 року.

Детальніше...

 

До відома суб’єктів підприємництва району

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки (далі – Програма), заходами якої передбачено здійснення фінансової підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – компенсація).
В додаток до листа обласної державної адміністрації від 01.09.2016 року    №70/26-24-3803/2016 і на виконання заходів Програми облдержадміністрація повторно оголошує з 10 жовтня до 10 листопада 2016 року прийом документів на участь у конкурсному відборі суб’єктів підприємництва на отримання компенсації.
Умови участі у конкурсному відборі та основні засади проведення конкурсу визначено у Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – Порядок), який є додатком до Програми.
Електронну версію Порядку розміщено на сторінці “Фінансово-кредитна підтримка” у розділі “Регуляторна політика, підприємництво” офіційного сайту облдержадміністрації (http://www.adm-km.gov.ua/?attachment_id=4156).
Заявки з відповідними документами приймаються з 10 жовтня по 10листопада 2016 року у паперовому вигляді за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, каб. 135, 136 та в електронному вигляді на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Для одержання додаткової інформації звертатись:
м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, каб. 135, 136, тел/факс (0382) 65-41-86, тел. (0382) 76-59-89, 76-56-09.

 

***

Повідомляємо, що на базі Української частини Українсько-Італійської Ради з економічного, промислового та фінансового співробітництва розроблено пакет пропозицій щодо можливих спільних інвестиційних і економічних проектів для наступної передачі італійській стороні рішень в рамках вищевказаної Ради.
Найбільш перспективними видаються спільні проекти за такими напрямками, як будівництво великих інфраструктурних об’єктів, традиційна та альтернативна енергетика, сільське господарство та переробна галузь, кооперація у сфері малих та середніх підприємств, туризм, тощо.
За додатковою інформацією звертатися в управління економічного, агропромислового розвитку торгівлі, інфраструктури та туризму Полонської райдержадміністрації за адресою м. Полонне вул. Лесі Українки 116, Тел. 3-20-27,  тел./ факс 3-23-66

 

***

Посольством України в Турецькій Республіці проводиться робота із пошуку можливих варіантів розширення та поглиблення міжрегіональних зв’язків між Україною та Турецькою Республікою. Враховуючи зазначене прошу надати пропозиції щодо можливих сфер співробітництва з провінціями Туреччини із зазначенням наявних напрацювань українсько-турецького співробітництва.
За додатковою інформацією звертатися в управління економічного, агропромислового розвитку торгівлі, інфраструктури та туризму Полонської райдержадміністрації за адресою м. Полонне вул. Лесі Українки 116, Тел. 3-20-27,  тел./ факс 3-23-66

 

***

Територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації “Асоціація платників податків України” у Хмельницькій області повідомляє, про проведення у вересні 2016 року на безоплатній основі трьох кущових семінарів у містах Хмельницький, Кам’янець-Подільський та Славута для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності області з питань здійснення зовнішньоекономічної діяльності.
Для підготовки семінару просимо потенційним учасникам семінару заповнити та направити анкету із зазначенням товарів, які представляють інтерес (ставки мита, попередній розрахунок митних платежів, сертифікація походження і т.д.), а також проблемних питань, які виникають в процесі здійснення зовнішньоекономічної діяльності, на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Більш детальну інформацію про семінар можна отримати за телефоном: моб. (067) 793 37 54 (контактна особа Наталя Анатолівна).


План семінару
Анкета учасника

 
Більше статтей...