Неділя, 25 Серпня 2019

Оголошення

Оголошення

7-9 вересня 2018 року у м. Єреван, Республіка Вірменія відбудеться Вісімнадцятий універсальний регіональний торгово-промисловий виставковий форум "ARMENIA EXPO 2018".

Місце проведення "ARMENIA EXPO 2018" - виставковий комплекс "Єреван Експо" вул. А.Акопяна 3 (інститут Мергеляна), Вірменія, м Єреван. Офіційна церемонія відкриття - 7 вересня 2018 року в 12.00.

Кількість учасників: понад 170 компаній, асоціацій, спілок та організацій.

Країни-учасниці: Вірменія, Білорусь, Німеччина, Грузія, Індія, Іран, Китай, Латвія, Литва, Польща, Росія, Україна, Чехія.

Основні цілі і завдання виставкового форуму:

• пошук нових ринків збуту,

• залучення іноземних інвестицій в економіку Вірменії,

• демонстрація економічного потенціалу Вірменії,

• пошук нових ділових партнерів.

Виставкова компанія LOGOS EXPO Center розробляє і втілює в життя сучасні маркетингові стратегії, використовуючи досвід і передові досягнення світової практики виставкового бізнесу. У співпраці з урядовими організаціями, міністерствами, відомствами, посольствами зарубіжних держав, професійними спілками та асоціаціями компанія на рік проводить 10-12 спеціалізованих виставок, які відображають динамічний розвиток національної економіки.

 

 

***

Розпорядження голови Полонської районної ради від 14.11.2017 №42/04-19/17 "Про скликання двадцять третьої (позачергової) сесії районної ради VII скликання

 

Умови проведення конкурсу

Детальніше...

 

Конкурс на заміщення вакантної посади

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 28.08.2017 №102/2017-р/к "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади"

 

Вода – джерело здоров′я

Зазвичай, коли ми п’ємо воду, то не думаємо про її хімічний склад, про те, як вода впливає на наше з вами здоров’я. Згідно з державним стандартом питна вода – це харчовий продукт, що має відповідати таким гігієнічним вимогам:

бути безпечною в епідемічному відношенні — не містити патогенних збудників, яєць та личинок гельмінтів, тощо.

• мати нешкідливий хімічний склад — не містити токсичних, радіоактивних речовин та залишків солей, здатних негативно впливати на здоров'я людей;

• мати цілющі органолептичні властивості — комфортну температуру, бути прозорою, не мати кольору, запаху та стороннього присмаку.

Забруднити питну воду можуть весняні паводки, дощі, розставання снігу, ґрунтові та стічні води, різні агрохімікати, які використовуються в сільському господарстві.

Колодязна вода з високим рівнем нітратів небезпечна для малюків віком до трьох років, з якої проводиться приготування сумішей для дитячого харчування як наслідок - отруєння нітратами та виникнення захворювання «метгемоглобінемія».

Також, хочемо повідомити, що Полонське відділення лабораторних досліджень ДУ «ХОЛЦ МОЗУ» проводить лабораторні дослідження води водопровідної, з колодязів та каптажів джерел, фасованої, щодо визначення наступних показників:

- епідемічної безпеки - мікробіологічні, паразитологічні дослідження;

- санітарно-хімічних показників безпечності та якості - , органолептичні, фізико-хімічні та санітарно-токсикологічні дослідження.

Лабораторія Полонського РЛВ розташована за адресою: м.Полонне, вул.П.Маркіша, 34 (біля Костелу Святої Анни).

Графік роботи лабораторії понеділок - п’ятниця з 9.00 до 15.00, телефон для довідок 3-20-16.

Прейскурант цін на лабораторні дослідження питної води і послуги що виконуються, затверджений Кабінетом Міністрів України за №662 від 11.05.2006 року.

Завідувач Полонським РЛВ

ДУ «ХОЛЦ МОЗУ» Аврамчук Валерій Володимирович

 

 
Більше статтей...