Понеділок, 17 Січня 2022

Оголошення

Оголошення

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить масштабне опитування серед українських експортерів, галузей та бізнес - асоціацій щодо зацікавленості взяти участь у найбільших закордонних міжнародних виставках та ярмарках. Зазначений метод збору інформації проводиться для аналізу та потреб українського бізнесу та подальшого вироблення механізму надання державної підтримки у контексті забезпечення участі вітчизняних суб’єктів господарювання у закордонних міжнародних виставкових та ярмаркових заходах у сфері розвитку експорту, які плануються в країнах-ринках у фокусі відповідно до Експортної стратегії України. Опитування триватиме включно до 28 грудня 2020 року. Пройти його можна на офіційному сайті Мінекономіки (за посиланням) та на сторінці відомства в соціальній мережі Facebook.

 

 

Оголошення

У контексті виконання Експортної стратегії України (“дорожньої карти” стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1017-р Мінекономіки здійснює опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства (до 31 січня 2020 року). Метою опитування є з’ясування думки експортерів щодо наступних кроків з валютної лібералізації для підготовки відповідних рекомендацій. Опитування можна пройти за посиланням https://forms.gle/JLKBNGWnum22DykCA

 

Шановні працедавці!

З 01 жовтня 2018 року стартував проект «Ветерани: від діалогу до працевлаштування» за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України.Запрошуємо Вас прийняти участь в проекті як працедавця. Відвідання семінару, у форматі зустрічі ветеранів із представниками компаній, стане для Вас чудовою нагодою зібрати базу резюме та посилити імідж роботодавця. Ви зможете презентувати діяльність своєї компанії, надати інформацію ветеранам про особливості працевлаштування, про існуючі вакансії та про свої очікування від ветерана, як від потенційного члена вашої команди.

Детальніше...

 

***

 

ПОЛОНСЬКА РАЙОННА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

21 серпня 2018 року Полонне 29/04-19/18

 

Про скликання тридцять шостої

сесії районної ради VII скликання

Керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати тридцять шосту сесію Полонської районної ради сьомого скликання з 18 вересня 2018 року.

2. Провести пленарне засідання тридцять шостої сесії районної ради сьомого скликання 21 вересня 2018 року о 10.00 год. у залі засідань адмінбудинку.

3. Запропонувати депутатам розглянути орієнтовний перелік питань, що планується для розгляду ради (додаток 1).

4. Затвердити графік проведення засідань постійних комісій та президії районної ради (додаток 2).

5. На пленарне засідання сесії районної ради запросити депутатів районної ради, заступників голови районної державної адміністрації, депутатів Хмельницької обласної ради, сільських голів, голів об’єданих територіальних громад, їх секретарів та заступників, начальника Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури, начальника Полонського ВП Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради О. Янчук

 

Оголошення

Виконавчий комітет Воробіївської сільської ради оголошує конкурс на посаду завідуючої сільським клубом.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:
- заяву про участь у конкурсі;

- згоду на обробку персональних даних;

- автобіографію;

- ксерокопію диплома про вищу освіту;

- ксерокопію паспорта;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- проект програми розвитку закладу культури на 5 років.

Прийом документів здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою с. Воробіївка, вул. Дружби 1А, та на електронну адресу: rada30545@ukr.net

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі станове 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.

 

 

***

ОГОЛОШЕННЯ

Інформуємо про те, що у період з 14 жовтня по 2 листопада 2018 р. заплановано проведення міжнародного навчального курсу: «Інженерні технології в сільському господарстві» .

Основні предмети:

Індустріалізація, оптимізація та автоматизація сільського господарства.
Контроль якості та управління виробництвом.
Точне землеробство, дистанційне зондування, ГІС та GPS технології.
Точне управління тваринництвом.
Дослідження та розробка екологічного та кліматичного контролю в теплиці та тваринництві.
Інтелектуальна автоматизація та робототехніка.
Спеціалізовані комп'ютеризовані системи підтримки прийняття рішень.
Складні системи врожаю та після збору врожаю та спеціальні датчики.
НДДКР в технологіях біопалива та біомаси.
Тематика взаємодії сільського господарства та навколишнього середовища.
Застосування ґрунтових і водних технологій.
Нанотехнології - біоелектронні та біоелектрохімічні датчики.


Програма MASHAV покриває усі витрати ( навчання, проживання, харчування), окрім квитків на літак.

Деталі курсу: https://goo.gl/YSj4Rr

Перелік документів: https://goo.gl/9im8Lr

Анкети надсилайте на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Мова курсу: англійська

Дедлайн подачі документів 5 серпня 2018 року.

 

 

***

Оголошення

 

Оголошення

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США,інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток».

Детальніше...

 

Оголошення

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США,інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві».

Детальніше...

 

Оголошення

Інформуємо, про проведення наступних виставкових заходів в м. Тегеран, до участі в яких іранська сторона запрошує українські компанії:

- 25 - 26 червня 2018 р. - Перша конференція та виставка з управління активами у нафтовій та газовій сферах (1-st Confйrence And Exhibition On Asset Integrity Management In Oil And Gas (AIN O&G), яка відбудеться під патронажем Міністерства нафти Ірану та за підтримки іранських компаній NIOC, ЮЕС та ІІСІС. Контакти секретаріату заходу: www.iranaim.com, secretariat@iranaim.com. тел.: +9821-22037383, факс: +9821-22044769.

- 23 - 26 серпня 2018 р. - виставка, присвячена виставковому обладнанню (Stallex 2018). Контакти: http://iranstallex.com, info@iranstallex.com. контактна особа: Марьям Норузі, моб. тел.: +98-9017702748.

Детальніше...

 

Оголошення

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві».

Детальніше...

 

Запрошуємо на ХХХ Міжнародну агропромислову виставку "Агро-2018"

 

Шановні полончани, аграрії нашого району!

Запрошуємо Вас на найбільшу агропромислову виставку України – ХХХ Міжнародну виставку "Агро - 2018", яка проходитиме 6-9 червня у місті Київ, проспект Академіка Глушкова,1 на території НК "Експоцентр України".

Детально з програмою виставки Ви можете ознайомитися за посиланням http://www.agroexpo.in.ua/

 

 

Про приєднання України до Єдиного стандарту автоматичного обміну податковою інформацією

У зв'язку з приєднанням України до Єдиного стандарту автоматичного обміну податковою інформацією (The Common Standard (CRS)), перший обмін планується у 2019 році. Шляхом обміну інформацією між країнами світу Державна фіскальна служба України автоматично отримає всю інформацію про закордонні рахунки громадян України, зареєстровані на їх ім'я компанії (у тому числі офшорні), володіння ними акціями закордонних компаній (у тому числі як кінцевих бенефіціарів), отримані ними доходи за межами України, джерела виникнення капіталу, суми залишків на закордонних рахунках, історію платежів тощо.

Детальніше...

 

Оголошення

У період з 5 по 10 листопада 2018 р. українські товари та послуги будуть представлені на найбільшій імпортній виставці Китаю «China International Import Expo 2018» у м. Шанхай. До пріоритетних товарів та послуг, які Китай пропонує представити на виставці належать: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.

Детальніше...

 

***

У К Р А Ї Н А

ПОЛОНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Полонне

Про внесення змін до

розпорядження Полонської

районної державної

адміністрації від 04 січня

2018 року 3/2018-р

________________________

На підставі статей 6, 24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини 2 статті 7 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», пунктів 7, 8, 9 Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175, з метою забезпечення тимчасової зайнятості безробітних громадян та одночасного вирішення питань соціального розвитку району:

2

1. Внести зміни до розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 04 січня 2018 року № 3/2018-р «Про визначення переліку видів громадських робіт в установах Полонського району, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади району та сприяють її соціальному розвитку в 2018 році», зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області 22 січня 2018 року за № 7/3186, виклавши додаток до нього у новій редакції (додається).

2. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області з моменту його оприлюднення.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.Солодкий

ПОГОДЖЕНО

Голова Федерації профспілок

Хмельницької області

Г.П. Харьковський

________________

«___»___________2018 р.

М.П.

 

 

***

29-30 травня 2018 року в Києві відбудеться II щорічний українсько-китайський форум економічного співробітництва. Організаторами форуму виступають ТПП України та Китайська асоціація розвитку підприємництва за кордоном (China Overseas Development Association).

Головна мета заходу - презентація економічного потенціалу України китайському бізнесу, формування іміджу України як надійного торговельного партнера та сприяння вітчизняним компаніям у налагодженні ефективних зв'язків з Китаєм.

Темою цьогорічного форуму стане інвестиційний потенціал України. В рамках заходу відбудуться презентації галузей та проектів в сфері АПК, енергетики, інфраструктури, туризму та інших напрямків, а також ділові переговори з потенційними інвесторами з Китаю. В роботі форуму візьмуть участь понад 75 представників державних і приватних інвесторів з Китаю.

Участь у форумі безкоштовна за умови попереднього надання заповнених анкет власних проектів (додається).

З питань участі в форумі просимо звертатись до:

- Голята Андрія: +380 (67) 662-96-56, avg-zed@ucci.org.ua;

- Малаховської Станіслави: +380 (44) 279-17-50,(067) 232-92-20, e-mail: ems58@ukr.net.

 

***

04.04.2018

Полонне

136/2018-р

Про припинення опалювального сезону 2017/2018 року

в Полонському районі

______________________________

На підставі статей 6, 20, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 12 Закону України «Про теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», підпункту 7.9.4 пункту 7.9 розділу 7 Правил технічної експлуатації житлових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого 2007 року № 71, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 березня 2007 року за № 197/13464:

1. Теплопостачальним підприємствам району припинити опалювальний сезон осінньо-зимового періоду 2017/2018 року на території Полонського

2

району, якщо протягом трьох діб середньо добова температура зовнішнього повітря перевищує +8 0С.

2. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області з моменту його оприлюднення.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації О.Вощатинського.

Перший заступник

голови адміністрації Т.Шамрай

 

Оголошення

7-9 вересня 2018 року у м. Єреван, Республіка Вірменія відбудеться Вісімнадцятий універсальний регіональний торгово-промисловий виставковий форум "ARMENIA EXPO 2018".

Місце проведення "ARMENIA EXPO 2018" - виставковий комплекс "Єреван Експо" вул. А.Акопяна 3 (інститут Мергеляна), Вірменія, м Єреван. Офіційна церемонія відкриття - 7 вересня 2018 року в 12.00.

Кількість учасників: понад 170 компаній, асоціацій, спілок та організацій.

Країни-учасниці: Вірменія, Білорусь, Німеччина, Грузія, Індія, Іран, Китай, Латвія, Литва, Польща, Росія, Україна, Чехія.

Основні цілі і завдання виставкового форуму:

• пошук нових ринків збуту,

• залучення іноземних інвестицій в економіку Вірменії,

• демонстрація економічного потенціалу Вірменії,

• пошук нових ділових партнерів.

Виставкова компанія LOGOS EXPO Center розробляє і втілює в життя сучасні маркетингові стратегії, використовуючи досвід і передові досягнення світової практики виставкового бізнесу. У співпраці з урядовими організаціями, міністерствами, відомствами, посольствами зарубіжних держав, професійними спілками та асоціаціями компанія на рік проводить 10-12 спеціалізованих виставок, які відображають динамічний розвиток національної економіки.

 

 

Умови проведення конкурсу

Детальніше...

 

Вода – джерело здоров′я

Зазвичай, коли ми п’ємо воду, то не думаємо про її хімічний склад, про те, як вода впливає на наше з вами здоров’я. Згідно з державним стандартом питна вода – це харчовий продукт, що має відповідати таким гігієнічним вимогам:

бути безпечною в епідемічному відношенні — не містити патогенних збудників, яєць та личинок гельмінтів, тощо.

• мати нешкідливий хімічний склад — не містити токсичних, радіоактивних речовин та залишків солей, здатних негативно впливати на здоров'я людей;

• мати цілющі органолептичні властивості — комфортну температуру, бути прозорою, не мати кольору, запаху та стороннього присмаку.

Забруднити питну воду можуть весняні паводки, дощі, розставання снігу, ґрунтові та стічні води, різні агрохімікати, які використовуються в сільському господарстві.

Колодязна вода з високим рівнем нітратів небезпечна для малюків віком до трьох років, з якої проводиться приготування сумішей для дитячого харчування як наслідок - отруєння нітратами та виникнення захворювання «метгемоглобінемія».

Також, хочемо повідомити, що Полонське відділення лабораторних досліджень ДУ «ХОЛЦ МОЗУ» проводить лабораторні дослідження води водопровідної, з колодязів та каптажів джерел, фасованої, щодо визначення наступних показників:

- епідемічної безпеки - мікробіологічні, паразитологічні дослідження;

- санітарно-хімічних показників безпечності та якості - , органолептичні, фізико-хімічні та санітарно-токсикологічні дослідження.

Лабораторія Полонського РЛВ розташована за адресою: м.Полонне, вул.П.Маркіша, 34 (біля Костелу Святої Анни).

Графік роботи лабораторії понеділок - п’ятниця з 9.00 до 15.00, телефон для довідок 3-20-16.

Прейскурант цін на лабораторні дослідження питної води і послуги що виконуються, затверджений Кабінетом Міністрів України за №662 від 11.05.2006 року.

Завідувач Полонським РЛВ

ДУ «ХОЛЦ МОЗУ» Аврамчук Валерій Володимирович

 

 

Стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини

За інформацією Федерального міністерства закордонних справ Німеччини молоді співробітники державних установ України запрошуються пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини в рамках «High Level Experts Programme» (HLEP) в період з 08 до 24 березня 2017 року.Участь у стажуванні «High Level Experts Programme» можуть брати співробітники державних установ України, які ще не досягли 40-річного віку, володіють відмінним знанням англійської мови, мають принаймні 1 рік професійного досвіду роботи у сфері державного управління, цікавляться українською та німецькою політикою.

Детальніше...

 

Використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області.

«Щодо заходів запобігання явищ задухи та загибелі риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області в період 2016 -2017рр.» № 54 від 20 жовтня 2016 року.У разі виявлення ділянок водних об'єктів , де можливе виникнення явищ задухи та про всі випадки ускладнення екологічного стану середовища (різке зниження рівня води, вмісту розчинного кисню у воді, появи ознак задухи та загибелі водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах) терміново інформувати Хмельницькрибоохорону та інші уповноважені органи для вжиття необхідних заходів.У випадку загибелі риби, інших водних біоресурсів обов’язково оформляти документи щодо спричинених рибному господарству збитків та в установленому порядку подавати позови щодо їх відшкодування.«Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах Хмельницької області» №53 від 20 жовтня 2016 року.

Детальніше...

 

До відома суб’єктів підприємництва району

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки (далі – Програма), заходами якої передбачено здійснення фінансової підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – компенсація).
В додаток до листа обласної державної адміністрації від 01.09.2016 року    №70/26-24-3803/2016 і на виконання заходів Програми облдержадміністрація повторно оголошує з 10 жовтня до 10 листопада 2016 року прийом документів на участь у конкурсному відборі суб’єктів підприємництва на отримання компенсації.
Умови участі у конкурсному відборі та основні засади проведення конкурсу визначено у Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – Порядок), який є додатком до Програми.
Електронну версію Порядку розміщено на сторінці “Фінансово-кредитна підтримка” у розділі “Регуляторна політика, підприємництво” офіційного сайту облдержадміністрації (http://www.adm-km.gov.ua/?attachment_id=4156).
Заявки з відповідними документами приймаються з 10 жовтня по 10листопада 2016 року у паперовому вигляді за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, каб. 135, 136 та в електронному вигляді на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Для одержання додаткової інформації звертатись:
м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, каб. 135, 136, тел/факс (0382) 65-41-86, тел. (0382) 76-59-89, 76-56-09.

 

***

Повідомляємо, що на базі Української частини Українсько-Італійської Ради з економічного, промислового та фінансового співробітництва розроблено пакет пропозицій щодо можливих спільних інвестиційних і економічних проектів для наступної передачі італійській стороні рішень в рамках вищевказаної Ради.
Найбільш перспективними видаються спільні проекти за такими напрямками, як будівництво великих інфраструктурних об’єктів, традиційна та альтернативна енергетика, сільське господарство та переробна галузь, кооперація у сфері малих та середніх підприємств, туризм, тощо.
За додатковою інформацією звертатися в управління економічного, агропромислового розвитку торгівлі, інфраструктури та туризму Полонської райдержадміністрації за адресою м. Полонне вул. Лесі Українки 116, Тел. 3-20-27,  тел./ факс 3-23-66

 

***

Посольством України в Турецькій Республіці проводиться робота із пошуку можливих варіантів розширення та поглиблення міжрегіональних зв’язків між Україною та Турецькою Республікою. Враховуючи зазначене прошу надати пропозиції щодо можливих сфер співробітництва з провінціями Туреччини із зазначенням наявних напрацювань українсько-турецького співробітництва.
За додатковою інформацією звертатися в управління економічного, агропромислового розвитку торгівлі, інфраструктури та туризму Полонської райдержадміністрації за адресою м. Полонне вул. Лесі Українки 116, Тел. 3-20-27,  тел./ факс 3-23-66

 

***

Територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації “Асоціація платників податків України” у Хмельницькій області повідомляє, про проведення у вересні 2016 року на безоплатній основі трьох кущових семінарів у містах Хмельницький, Кам’янець-Подільський та Славута для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності області з питань здійснення зовнішньоекономічної діяльності.
Для підготовки семінару просимо потенційним учасникам семінару заповнити та направити анкету із зазначенням товарів, які представляють інтерес (ставки мита, попередній розрахунок митних платежів, сертифікація походження і т.д.), а також проблемних питань, які виникають в процесі здійснення зовнішньоекономічної діяльності, на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Більш детальну інформацію про семінар можна отримати за телефоном: моб. (067) 793 37 54 (контактна особа Наталя Анатолівна).


План семінару
Анкета учасника

 

Районні заходи з відзначення Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України

23 серпня

10.00 – урочиста церемонія офіційного підняття Державного Прапора України (площа перед адмінбудинком);

10.30 – покладання вінків і квітів до пам’ятника Героям Небесної сотні, Алеї Слави (нашим землякам, що загинули в зоні АТО), пам’ятників Тарасу Шевченку, Лесі Українці, меморіальних дощок В’ячеславу Чорноволу, Симону Петлюрі;

11.00-12.00 – ярмарок інноваційних бібліотечних послуг (міський Будинок культури);

12.00 – районні урочисті збори з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України (міський Будинок культури);

24 серпня

19.30 – концертно-розважальна програма з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України (площа перед міським Будинком культури);

Оргкомітет

 

Запрошуємо до участі у конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року"

Державний комітет телебачення та радіомовлення України інформує про прийом заявок для участі у конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року".
Заявка на участь в конкурсі відповідно до Положення про щорічну премію Президента України "Українська книжка року", затвердженого Указом Президента України від 16 грудня 2009 року № 1058, подається Держкомтелерадіо України до 15 листопада 2016 року разом із виданням і повинна містити інформацію про видання, що висувається на здобуття премії, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотації на видання.
Премія присуджується в таких номінаціях:
за видатні досягнення у галузі художньої літератури – книжковому виданню творів класичної або сучасної української прози, поезії, українських перекладів художньої літератури;
за вагомий внесок у розвиток українознавства – книжковому виданню творів, які формують знання про Україну, її народ. Історію, культуру, науку, довідковому, енциклопедичному, краєзнавчому або картографічному виданню, виданню іншого твору україністики;
за сприяння у вихованні підростаючого покоління – книжковому виданню творів дитячої літератури, посібнику або підручнику для дошкільників, учнів чи студентів.

Детальніше...

 

***

Конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»


Враховуючи досвід організації Конкурсу минулих років та перші результати реформи місцевого самоврядування, Мінрегіоном внесено зміни до Положення про Конкурс, зокрема, удосконалено критерії оцінювання практик, додано номінацію «сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад».
10 червня цього року Мінрегіоном оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році (наказ від 08.06.2016 № 142).
Конкурс проводиться у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».
Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій. (реалізації проекту, програми, комплексу заходів під час здійснення яких отримано позитивні практичні результати).
Конкурсний відбір проводитиметься за такими темами:
1. Стимулювання економічної активності, створення робочих місць,
2. Об’єднання територіальних громад,
3. Центри надання адміністративних послуг.
Для участі у Конкурсі потрібно заповнити заявку у форматі Microsoft Word і надіслати її до 30 вересня 2016 року електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Проведення церемонії нагородження переможців цьогорічного Конкурсу заплановано на грудень 2016 року.
Детальніше про Конкурс можна дізнатись на офіційному веб-сайті Мінрегіону в рубриці «Напрямки діяльності»: підрубрика «Регіональний розвиток», категорія «Розвиток місцевого самоврядування», підкатегорія «Кращі практики місцевого самоврядування» (http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/)

Мінрегіон, 2016 р.

Заявка на конкурс
Буклет конкурсу
Додаткова інформація


22.07.2016