Середа, 17 Січня 2018

Оголошення

Умови проведення конкурсу

Детальніше...

 

Вода – джерело здоров′я

Зазвичай, коли ми п’ємо воду, то не думаємо про її хімічний склад, про те, як вода впливає на наше з вами здоров’я. Згідно з державним стандартом питна вода – це харчовий продукт, що має відповідати таким гігієнічним вимогам:

бути безпечною в епідемічному відношенні — не містити патогенних збудників, яєць та личинок гельмінтів, тощо.

• мати нешкідливий хімічний склад — не містити токсичних, радіоактивних речовин та залишків солей, здатних негативно впливати на здоров'я людей;

• мати цілющі органолептичні властивості — комфортну температуру, бути прозорою, не мати кольору, запаху та стороннього присмаку.

Забруднити питну воду можуть весняні паводки, дощі, розставання снігу, ґрунтові та стічні води, різні агрохімікати, які використовуються в сільському господарстві.

Колодязна вода з високим рівнем нітратів небезпечна для малюків віком до трьох років, з якої проводиться приготування сумішей для дитячого харчування як наслідок - отруєння нітратами та виникнення захворювання «метгемоглобінемія».

Також, хочемо повідомити, що Полонське відділення лабораторних досліджень ДУ «ХОЛЦ МОЗУ» проводить лабораторні дослідження води водопровідної, з колодязів та каптажів джерел, фасованої, щодо визначення наступних показників:

- епідемічної безпеки - мікробіологічні, паразитологічні дослідження;

- санітарно-хімічних показників безпечності та якості - , органолептичні, фізико-хімічні та санітарно-токсикологічні дослідження.

Лабораторія Полонського РЛВ розташована за адресою: м.Полонне, вул.П.Маркіша, 34 (біля Костелу Святої Анни).

Графік роботи лабораторії понеділок - п’ятниця з 9.00 до 15.00, телефон для довідок 3-20-16.

Прейскурант цін на лабораторні дослідження питної води і послуги що виконуються, затверджений Кабінетом Міністрів України за №662 від 11.05.2006 року.

Завідувач Полонським РЛВ

ДУ «ХОЛЦ МОЗУ» Аврамчук Валерій Володимирович

 

 

Стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини

За інформацією Федерального міністерства закордонних справ Німеччини молоді співробітники державних установ України запрошуються пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини в рамках «High Level Experts Programme» (HLEP) в період з 08 до 24 березня 2017 року.Участь у стажуванні «High Level Experts Programme» можуть брати співробітники державних установ України, які ще не досягли 40-річного віку, володіють відмінним знанням англійської мови, мають принаймні 1 рік професійного досвіду роботи у сфері державного управління, цікавляться українською та німецькою політикою.

Детальніше...

 

Використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області.

«Щодо заходів запобігання явищ задухи та загибелі риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області в період 2016 -2017рр.» № 54 від 20 жовтня 2016 року.У разі виявлення ділянок водних об'єктів , де можливе виникнення явищ задухи та про всі випадки ускладнення екологічного стану середовища (різке зниження рівня води, вмісту розчинного кисню у воді, появи ознак задухи та загибелі водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах) терміново інформувати Хмельницькрибоохорону та інші уповноважені органи для вжиття необхідних заходів.У випадку загибелі риби, інших водних біоресурсів обов’язково оформляти документи щодо спричинених рибному господарству збитків та в установленому порядку подавати позови щодо їх відшкодування.«Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах Хмельницької області» №53 від 20 жовтня 2016 року.

Детальніше...

 

До відома суб’єктів підприємництва району

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки (далі – Програма), заходами якої передбачено здійснення фінансової підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – компенсація).
В додаток до листа обласної державної адміністрації від 01.09.2016 року    №70/26-24-3803/2016 і на виконання заходів Програми облдержадміністрація повторно оголошує з 10 жовтня до 10 листопада 2016 року прийом документів на участь у конкурсному відборі суб’єктів підприємництва на отримання компенсації.
Умови участі у конкурсному відборі та основні засади проведення конкурсу визначено у Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – Порядок), який є додатком до Програми.
Електронну версію Порядку розміщено на сторінці “Фінансово-кредитна підтримка” у розділі “Регуляторна політика, підприємництво” офіційного сайту облдержадміністрації (http://www.adm-km.gov.ua/?attachment_id=4156).
Заявки з відповідними документами приймаються з 10 жовтня по 10листопада 2016 року у паперовому вигляді за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, каб. 135, 136 та в електронному вигляді на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Для одержання додаткової інформації звертатись:
м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, каб. 135, 136, тел/факс (0382) 65-41-86, тел. (0382) 76-59-89, 76-56-09.

 

***

Повідомляємо, що на базі Української частини Українсько-Італійської Ради з економічного, промислового та фінансового співробітництва розроблено пакет пропозицій щодо можливих спільних інвестиційних і економічних проектів для наступної передачі італійській стороні рішень в рамках вищевказаної Ради.
Найбільш перспективними видаються спільні проекти за такими напрямками, як будівництво великих інфраструктурних об’єктів, традиційна та альтернативна енергетика, сільське господарство та переробна галузь, кооперація у сфері малих та середніх підприємств, туризм, тощо.
За додатковою інформацією звертатися в управління економічного, агропромислового розвитку торгівлі, інфраструктури та туризму Полонської райдержадміністрації за адресою м. Полонне вул. Лесі Українки 116, Тел. 3-20-27,  тел./ факс 3-23-66

 

***

Посольством України в Турецькій Республіці проводиться робота із пошуку можливих варіантів розширення та поглиблення міжрегіональних зв’язків між Україною та Турецькою Республікою. Враховуючи зазначене прошу надати пропозиції щодо можливих сфер співробітництва з провінціями Туреччини із зазначенням наявних напрацювань українсько-турецького співробітництва.
За додатковою інформацією звертатися в управління економічного, агропромислового розвитку торгівлі, інфраструктури та туризму Полонської райдержадміністрації за адресою м. Полонне вул. Лесі Українки 116, Тел. 3-20-27,  тел./ факс 3-23-66

 

***

Територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації “Асоціація платників податків України” у Хмельницькій області повідомляє, про проведення у вересні 2016 року на безоплатній основі трьох кущових семінарів у містах Хмельницький, Кам’янець-Подільський та Славута для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності області з питань здійснення зовнішньоекономічної діяльності.
Для підготовки семінару просимо потенційним учасникам семінару заповнити та направити анкету із зазначенням товарів, які представляють інтерес (ставки мита, попередній розрахунок митних платежів, сертифікація походження і т.д.), а також проблемних питань, які виникають в процесі здійснення зовнішньоекономічної діяльності, на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Більш детальну інформацію про семінар можна отримати за телефоном: моб. (067) 793 37 54 (контактна особа Наталя Анатолівна).


План семінару
Анкета учасника

 

Районні заходи з відзначення Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України

23 серпня

10.00 – урочиста церемонія офіційного підняття Державного Прапора України (площа перед адмінбудинком);

10.30 – покладання вінків і квітів до пам’ятника Героям Небесної сотні, Алеї Слави (нашим землякам, що загинули в зоні АТО), пам’ятників Тарасу Шевченку, Лесі Українці, меморіальних дощок В’ячеславу Чорноволу, Симону Петлюрі;

11.00-12.00 – ярмарок інноваційних бібліотечних послуг (міський Будинок культури);

12.00 – районні урочисті збори з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України (міський Будинок культури);

24 серпня

19.30 – концертно-розважальна програма з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України (площа перед міським Будинком культури);

Оргкомітет

 

Запрошуємо до участі у конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року"

Державний комітет телебачення та радіомовлення України інформує про прийом заявок для участі у конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року".
Заявка на участь в конкурсі відповідно до Положення про щорічну премію Президента України "Українська книжка року", затвердженого Указом Президента України від 16 грудня 2009 року № 1058, подається Держкомтелерадіо України до 15 листопада 2016 року разом із виданням і повинна містити інформацію про видання, що висувається на здобуття премії, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотації на видання.
Премія присуджується в таких номінаціях:
за видатні досягнення у галузі художньої літератури – книжковому виданню творів класичної або сучасної української прози, поезії, українських перекладів художньої літератури;
за вагомий внесок у розвиток українознавства – книжковому виданню творів, які формують знання про Україну, її народ. Історію, культуру, науку, довідковому, енциклопедичному, краєзнавчому або картографічному виданню, виданню іншого твору україністики;
за сприяння у вихованні підростаючого покоління – книжковому виданню творів дитячої літератури, посібнику або підручнику для дошкільників, учнів чи студентів.

Детальніше...

 

***

Конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»


Враховуючи досвід організації Конкурсу минулих років та перші результати реформи місцевого самоврядування, Мінрегіоном внесено зміни до Положення про Конкурс, зокрема, удосконалено критерії оцінювання практик, додано номінацію «сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад».
10 червня цього року Мінрегіоном оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році (наказ від 08.06.2016 № 142).
Конкурс проводиться у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».
Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій. (реалізації проекту, програми, комплексу заходів під час здійснення яких отримано позитивні практичні результати).
Конкурсний відбір проводитиметься за такими темами:
1. Стимулювання економічної активності, створення робочих місць,
2. Об’єднання територіальних громад,
3. Центри надання адміністративних послуг.
Для участі у Конкурсі потрібно заповнити заявку у форматі Microsoft Word і надіслати її до 30 вересня 2016 року електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Проведення церемонії нагородження переможців цьогорічного Конкурсу заплановано на грудень 2016 року.
Детальніше про Конкурс можна дізнатись на офіційному веб-сайті Мінрегіону в рубриці «Напрямки діяльності»: підрубрика «Регіональний розвиток», категорія «Розвиток місцевого самоврядування», підкатегорія «Кращі практики місцевого самоврядування» (http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/)

Мінрегіон, 2016 р.

Заявка на конкурс
Буклет конкурсу
Додаткова інформація


22.07.2016