Понеділок, 17 Січня 2022

Звернення громадян

***

До уваги громадян

Про застосування висновків, викладених в постанові Верховного

Суду від 31 жовтня 2019 року у справі № 813/1960/18, стосовно поширення дії Закону України «Про звернення громадян» на звернення

громадських організацій та їх керівників

Відповідно до частини п'ятої статті 13 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»: «Висновки щодо застосування норм права, викладені у постановах Верховного Суду, є обов'язковими для всіх суб'єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить відповідну норму права».

На прохання Голови громадської організації «Українська Демократія» (далі - Організація) Марко Скакуна Верховний Суд 17.01.2020 року розмістив на своєму офіційному веб-сайті, в розділі «До уваги суб'єктів владних повноважень!» (http://bit.ly/366R81I), постанову від 31 жовтня 2019 року у справі № 813/1960/18 (http://bit.ly/30xrd1N ).

Ця Постанова містить обов'язкові для застосування висновки щодо поширення дії Закону України "Про звернення громадян" на звернення громадських організацій та їх керівників (пункти 36 та 40 Постанови).

Практична реалізація цих висновків полягає в належному розгляді звернень громадських організацій та їх керівників відповідно до ст. 15, 16 та 19 Закону, а також забезпеченні їх прав, встановлених ст.18 Закону.

Детальніше...

 

***

Дані про звернення громадян до районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування району за 2019 рік у порівнянні з 2018 роком

 

***

Інформація по зверненнях громадян за 2018 рік

 

***

Інформація за І півріччя 2018 року

Полонська районна державна адміністрація створює всі необхідні умови для реалізації конституційного права громадян на звернення, вживаються відповідні заходи для подальшого поліпшення та всебічного розгляду питань, які порушуються громадянами перед органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Протягом І півріччя року районна державна адміністрація працювала над удосконаленням роботи із зверненнями громадян відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02. 2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

 

***

Розпорядження голови Полонської районної державної адміністрації від 11.04.2008 №154/2008-р "Про затвердження порядку розгляду письмових звернень громадян, порядку організацій та проведення особистого прийому громадян, порядку проведення особистих виїзних прийомів громадян, проведення прямих "гарячих" телефонних ліній "Запитай у влади"у Полонській районній державній пдміністрації"

Завантажити можна тут

 
Більше статтей...