Повідомлення про оприлюднення

заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

в межах детального плану території для розміщення об’єктів рекреаційного призначення за межами м. Полонне Полонського району Хмельницької області

 

Повна назва документа державного планування: Детальний план території для розміщення об’єктів рекреаційного призначення за межами м. Полонне Полонського району Хмельницької області.

Орган,щоприйматимерішення про затвердження документа державного планування: Полонська РДА Хмельницької області. Юридична адреса: м. Полонне,вул. Лесі Українки, 114, тел. (03843) 3-23-72, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Передбачувана процедура громадського обговорення:Відповідно до ст. 10та ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення заяви про визначення обсягустратегічної екологічної оцінки розпочато з дня її оприлюднення на сайті ПолонськоїРДА та триватиме до 31липня 2020 року.

Громадськістьу межах строку громадськогообговореннямає право подати в письмовійформі (у тому числі в електронномувигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначенняобсягу стратегічноїекологічноїоцінки.

Ознайомитись зповним текстомзаяви про визначенняобсягустратегічноїекологічноїоцінкипри розробленні детального плану території та надати свої зауваження та пропозиціїможна за адресою: м. Полонне,вул. Лесі Українки, 114, відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфрастуктури та захисту довкілля.

Строк поданнязауважень та пропозиційтриватиме до 31липня 2020 року.

Пропозиції та зауваженняподаніпіслявстановленого строку, не розглядаються.