Протягом вказаного періоду відділом «Полонське бюро правової допомоги» забезпечено належний рівень роботи з надання безоплатної правової допомоги особам, що її потребують, а саме:

 

- прийнято 320 осіб, з них 55 осіб звернулоь за отриманням вторинної правової допомоги, що передбачає складення документів процесуального характеру та здійснення представництва інтересів осіб в суді.

За категорією питань, з якийми начастіше громадяни звертаються за правоою допомогою, є питання з сімейного права. Зокрема питання щодо розміру та порядку стягнення аліментів на утримання дітей, стягнення заборгованості по аліментах, розірвання шлюбу. За зверненнями громадян саме з цих питань з початку року було подано до Полонського районного суду Хмельницької області 12 позовних заяв, які були вирішені на користь заявників.

У звітному періоді за допомогою дистанційних пунктів консультування громадян, створених на базі Полонського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області, Полонської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості та Полонського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, надано правову допомогу 15 особам.

Проведено 10 виїзних прийоми громадян у села Полонського району, в процесі яких надано правову допомогу 18 особам.

Відділом надається доступ громадянам до електронних сервісів Мінюсту, якими протягом 2019 року скористались 8 осіб.

Працівниками відділу систематично проводяться правопросвітницькі заходи щодо можливості вирішення проблем у правовий спосіб, роз’яснення змісту ключових реформ у сфері соціального захисту, освіти, охорони здоров’я та пенсійного забезпечення в трудових колективах та територіальних громадах міста та району.

Якщо Ви або Ваші знайомі зіткнулися з правовими проблемами, нагадаємо, що вразливим категоріям громадян держава гарантує безоплатну вторинну правову допомогу. Щоб отримати таку допомогу, необхідно звернутися до відділу «Полонське бюро правової допомоги», розташованого за адресою: м.Полонне, вул.Лесі Українки, 101 (Будівля казначейства, І поверх). тел. 2-03-52

В. о. начальника відділу

«Полонське бюро правової допомоги» Оксана Рибак