Оголошення

25-26 квітня у місті Хмельницький відбудеться Подільсько-буковинський міжнародний форум “Швейна галузь: перезавантаження”, що організовується Центром інформаційної підтримки бізнесу (м. Хмельницький, комплекс "СВ-клуб", вул.Свободи, 1А) за підтримки Європейського банку Реконструкції і Розвитку у рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business.

У рамках форуму заплановано закласти передумови до об’єднання виробників, їх переорієнтації з ринку СНД на європейський та інші ринки, вивчити успішні практики ведення бізнесу та отримати нові знання з продажу і маркетингу продукції, налагодити зв’язки між виробниками одягу та постачальниками сировини, обладнання, упаковки і інших супутніх товарів, вивчити передумови експорту продукції та поширити інформацію про програми підтримки легкої промисловості.

У заході візьмуть участь керівники Fashion Globus Ukraine та платформи New Fashion Zone, виробники тканин, успішні українські виробники одягу, провідні компанії з постачання обладнання та експерти з маркетингу і продажів в сфері легкої промисловості та більше 150 керівників місцевих підприємств з виробництва одягу.

Враховуючи вищевикладене, запрошуємо Вас взяти участь у форумі та поширити вказану інформацію серед бізнесових кіл. Посилання на захід в мережі facebook: https://www.facebook.com/events/1025566354293784/

Рестраційна форма: http://bit.ly/2uzHRyN

Оголошення

З 1 березня 2019 року запроваджено добове балансування на ринку природного газу, що відповідає вимогам Регламенту ЄС №312/2014 в 26.03.2014 «Про видання Кодексу Мережі щодо балансування газу газотранспортній системі».

В умовах добового балансування, постачання природного газу споживачу здійснюється на підставі договору постачання природного газу та після включення споживача до Реєстру споживачів постачальника в інформації платформі Оператора газотранспортної системи (далі - ГТС) у відповідно розрахунковому періоді.

З метою забезпечення стабільної роботи бюджетних установ організацій необхідно здійснити перевірку їх наявності в Реєстрі спожива природного газу постачальника в інформаційній платформі Оператора ГТС.

Для цього потрібно перейти на веб-сайт АТ «Укртрансгаз» за посиланням http://utg.ua/utg/customers/check-gas-supplier-availability.html та ввести ЕІС-код споживача у відповідне поле. ЕІС-код споживача можна знайти в рахунку послуги з газопостачання або в укладеному з оператором ГРМ договорі на розподіл природного газу.

Оголошення

З 5 по 7 листопада 2019 року в м. Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) триватиме XVII Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогоденна та майбутнє» Захід відбудеться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України організаторами є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Детальна інформація про Форум та умови участі у вистави знаходиться на сайті Міжнародного виставкового центру за посиланням http://www.iec-expo.com.ua/uk/pek-2019/ffpek-2019.html