Розпочато формування нового складу Громадської ради при Полонській районній державній адміністрації, як постійно діючого колегіального консультативно – дорадчого органу, для забезпечення участі громадськості в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади і налагодження їх взаємодії з громадськими організаціями, врахування громадської думки при формуванні і реалізації державної політики. До Громадської ради можуть бути обраними представники громадських, релігійних, благодійних організацій,професійних спілок, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації, інших непідприємницьких товариств, які зареєстровані в установленому порядку. Не можуть бути обраними до складу Ради депутати всіх рівнів, посадові особи органів державної влади і місцевого самоврядування.

 

Для участі в установчих зборах необхідно подати:

- заяву встановленого зразка ( у відділі організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Полонської районної державної адміністрації);

- біографічну довідку делегованого представника;

- інформацію про діяльність організації , яка рекомендує представника за 2018 рік.

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Полонській районній державній адміністрації відбудуться 27 лютого 2019 року о 13.00. в приміщенні районної державної адміністрації (малий зал). Прийом заяв для участі в установчих зборах припиняється за 30 днів до їх проведення. Документи приймаються в робочі дні з 8.00.до 17.00. за адресою: м. Полонне, вул. Лесі Українки, 114, каб. 27  тел: 9 - 07 - 09 ( відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Полонської районної державної адміністрації).

Ініціативна група

08.01.2019.