Оголошення

Мінекономрозвитку з метою вирішення актуальних проблем створення та функціонування індустріальних парків в Україні, вироблення рекомендацій щодо забезпечення їх позитивного впливу на залучення інвестицій та стійкий розвиток регіонів ініційовано проведення "Першого форуму індустріальних парків України", який відбудеться 24.10.2018 у Торгово-промисловій палаті України (проект програми форуму додається).

До участі в форумі запрошуються представники центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, ініціаторів створення індустріальних парків та керуючих компаній, зацікавлених приватних компаній та інших організацій. Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації на веб-сторінці ТПП України.

Оголошення

За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 p., в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації Elec Expo”, міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності EneR Eventі міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем Tronica Expo”. Організатором зазначених заходів виступає Національна федерація електроенергетики, електроніки та відновлюваних джерел енергії (FENELEC) за підтримки Міністерства енергетики, гірничодобувної промисловості та сталого розвитку Королівства Марокко.

Згадані виставкові заходи проходять щорічно, участь у них візьмуть понад 200 компаній та організацій з Марокко та інших країн світу. Серед них, у тому числі, і консалтингові компанії та державні установи Марокко, які можуть виступати посередниками при просуванні продукції на місцевий ринок.

В рамках вищезгаданих міжнародних виставок планується проведення наукового форуму “Elec Expo Forum 2018” за сприяння Національного управління електроенергетики і водопостачання Королівства Марокко (ONEE).

Очікується, що зазначені виставки відвідають міністри енергетики з 12 африканських країн, а також генеральні директори національних електроенергетичних компаній з Алжиру, Анголи, Камеруну, Кот-д-’Івуару, Ефіопії, Гани, Малі, Нігеру, Нігерії, Демократичної Республіки Конго, Руанди, Сенегалу і Тунісу.

Зареєструватися зацікавленим компаніям можна на офіційному сайті організаторів заходу: http://www.elec-expo.ma

Оголошення

У період з 06 по 10 листопада 2018 р. в м.Неаполь (Італія) заплановано проведення міжнародної спеціалізованої програми «Трансформація бізнесу та управління змінами».

Основні теми:

• Аналіз позитивних і негативних показників стратегії організації

• Розвиток організаційної стратегії в вимірювані бізнес-цілі і завдання

• Розробка KPI відповідних вашої стратегії, цілям і задачам

• Виявлення проблемних зон пов'язаних з KPI

• Управління змінами - очікування, культура, співробітники

• Рівні незалежності в період змін і як з ними працювати

• Розуміння ролі принципу «батога і пряника» при мотивації співробітників

• Використання нематеріальної системи мотивації персоналу

Після закінчення програми видається диплом міжнародного зразка.

Оголошення

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики між Держенергоефективності та МЗС Фінляндської Республіки," в Україні створено Фінсько-український трастовий фонд.

Трастовий Фонд (далі - Фонд) забезпечує грантове фінансування для проектів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, що є • інструментом співпраці двох країн у зазначених сфері.

Фонд фінансується МЗС Фінляндської Республіки. Управління здійснюється Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО. Відповідно до Угоди між Держенергоефективності та Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО Агентство є координатором роботи Фонду в Україні.

Подати заявку на отримання грантового фінансування мають змогу як органи місцевого самоврядування, так і бізнес.

Пріоритетними є заявки, щодо розробки якісних техніко-економічних обґрунтувань для проектів з відновлюваної енергетики.

Детальну інформацію щодо роботи Фонду та порядку конкурсного відбору проектів можна ознайомитись на сайті Держенергоефективності у розділі «Діяльність» рубрика «Фінсько-український трастовий фонд», де також розміщено форму анкети для подачі зазначеної заявки.