З настанням пожежонебезпечного періоду різко зростає ймовірність загоряння лісів, торфовищ та сільгоспугідь. Особливу небезпеку створюють спекотна погода, сухі хліба, людська недбалість та безвідповідальність. Тому у цей напружений період, усім необхідно об’єднати зусилля, аби не допустити вогонь на поля та у місця зберігання врожаю, забезпечити населення хлібом та до зернини зберегти вирощене. Дим, який виникає внаслідок горіння та тління, може призвести до виникнення алергічних захворювань у людей, а також завдати значної шкоди навколишньому середовищу. З метою недопущення в поточному році пожеж в місцях збирання, зберігання та переробки врожаю та загибелі людей на них, відділ агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Полонської райдержадміністрації пропонує керівникам підприємств, та всім задіяним у жнивах особам дотримуватись необхідних правил пожежної та техногенної безпеки: Загальні вимоги: Відповідальність за дотримання заходів пожежної техногенної безпеки при достиганні і збиранні врожаю покладається на керівників господарств. Всі трактористи, комбайнери, помічники комбайнерів, механіки, ремонтні робітники господарств, шофери , бригадири тракторних і рільничих бригад, завідуючі зерноочисними токами повинні пройти програму пожежно-технічного мінімуму. Про засвоєння вказаної програми кожний  робітник розписується у актах прийняття заліків. Палити цигарки біля хлібних масивів, скирт хліба, соломи та при роботі на збиральних масивах забороняється. Біля молотильних і зерноочисних токів, а також там, де скиртують грубі корми і солому, місця для куріння відводити на відстані не ближче тридцяти метрів від обораної смуги, на очищеному від сухої трави майданчику, який позначити табличкою з написом "Місце для куріння “.

 

З початком дозрівання хлібів і до кінця збирання треба забезпечити надійну цілодобову охорону полів (об'їздчиками , дозорами, сторожовими постами).

Масиви хліба перед збиранням розбиваються на ділянки площею не більше 50 гектарів кожна, для чого роблять прокоси шириною 8 метрів ; хлібну масу, соломисті продукти з прокосів треба негайно ж прибрати. Посередині прокосу (вздовж його проорюється смуга, шириною не менше 4 метрів.

Хлібні поля поблизу лісних масивів і залізниць та доріг треба обкосити смугами які повинні бути не менше 8 м ширини та оборати смугами шириною не менше 4 метри.

Під час косовиці врожаю:

До роботи на збиранні хліба комбайни, трактори та автомашини допускаються тільки :

- після перевірки надійності захисних пристроїв, справності засобів пожежогасіння та старанного регулювання систем запалювання і живлення пальним ;

- із справними баками і живильними трубопроводами, що гарантують відсутність витікання пального, особливо в місцях з’єднання бензопроводів;

-із справними і надійними іскрогасниками і закріпленою електропроводкою.

При скиртування грубих кормів:

Під час скиртування соломи та грубих кормів необхідно додержувати встановлених розмірів та розривів.

Так площа основи однієї скирти не повинна перевищувати 300 м2 , тюків пресованої соломи 500 м2.

Відстань від скирт, штабелів грубих кормів повинна бути не менше 15 м - до ліній електропередач, 20 м – до доріг, 50 м – до будівель та споруд.

Скирти на відстані 5 м від основи повинні  бути оборані захисними смугами не менше 4 м завширшки.

Автомашини і трактори які працюють на скиртуванні та заготівлі грубих кормів, повинні бути обладнані іскрогасниками.

Щоб запобігти самозайманню в скиртах грубих кормів, їх необхідно скиртувати тільки сухими.

Збиральні агрегати повинні бути обладнані:

а)  самохідний комбайн :

- іскрогасником на вихлопній трубі двигуна ;

- металевим щитком, який захищає від попадання горючого пилу і соломистих продуктів на колектор вихлопної труби ;

- металевим ланцюгом, 15-30 ланок якого повинні доторкатись до грунту, заземлюючи корпус комбайна;

- двома вуглекислотними вогнегасниками, 4 штиковими лопатами, 5-6 мітлами, ряднами або брезентом розміром 2х2 метри та бідон (діжкою) з водою місткістю 40-50 літрів ;

б) трактор, що працює для підвозу баржі до комбайна:

- іскрогасником на вихлопній трубі, виведеній вище каната двигуна на 0,6-0,8 метра;

- справними капотами двигуна, а на тракторах без капотів – металевими щитками для захисту колектора вихлопної труби від попадання на нього горючого пилу та соломистих решток;

в) автомашини, виділені для робіт на збиранні врожаю:

- іскрогасником на вихлопній трубі;

- вогнегасником і штиковою лопатою.

Металеві щитики та колектори двигунів повинні бути під постійним наглядом і систематично очищатись від пилу і соломистих продуктів.

Під час роботи комбайна треба пильно слідкувати за тим, щоб солома не намотувалась на вал приймального бітера.

Під час перерви у роботі комбайни і трактори необхідно виводити із гонів на відстань не ближче 100 метрів від хлібних масивів на площі очищені від стерні та сухої трави .

Поблизу хлібних масивів треба мати на поготові тракторні плуги для оборювання поля на випадок пожежі, що є обов’язковим заходом в поліях площею понад 25 га.

Гасіння пожеж хліба

ПАМЯТАЙТЕ, що палити, розводити багаття, палити цигарки застосовувати відкрите полум’я на хлібних масивах та поблизу них, а також біля скирт соломи та сіна заборонено.    Біля молотильних і зерноочисних токів, а також там, де скиртують грубі корми і солому, місця для куріння відводити на відстані не ближче тридцяти метрів від обораної смуги, на очищеному від сухої трави майданчику, який позначити табличкою з написом "Місце для куріння “.

У всіх випадках виникнення пожежі треба негайно повідомити до пожежно-рятувального підрозділу за телефоном «101». До приїзду рятувальників гасити вогонь наявними силами та первинними засобами пожежогасіння.

При виникненні в полі пожежі необхідно негайно повідомити  працюючих на сусідніх ділянках людей, а також найближчі населені пункти. Для оповіщення про пожежу використати всі наявні засоби пересування і зв’язку.

До місця пожежі слід направити пожежні автомашини, мотопомпи, ручні пожежні насоси і пристосовані для боротьби з пожежами автобензовози та авторідинорозбризкувачі .

Для повної ліквідації пожежі треба засипати землею або залити водою всі непогашені вогнища і окремі ділянки .

Скирти гасять розпиленим струменем води і одночасно закидають землею. При потребі обгорілі скирти розбирають і старанно заливають водою.

Сусідні скирти слід захищати струменями води, вкривати мокрими ряднами, засипати землею.

Спалювання соломи (пожнивних залишків) під час жнив забороняється.

Бажаємо  без втрат зібрати вирощений урожай і не допустити жодного випадку пожеж на  полях.

Відділ агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації