Згідно листа Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку щодо запуску дворічної навчальної програми для експортерів "ЕХРОRТ REVOLUTION. Ukraine".Програма розроблена спеціально для українських експортерів Інститутом маркетингу Естонії за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.Навчальна програма поєднує онлайн-вебінари, а також групові онлайн та офлайн тренінги з розглядом конкретних кейсів компаній-учасниць, та завершиться навчальною поїздкою до Естонії. Програма розділена на 2 рівні:

 

1)      Базовий - для експортерів-початківців, що не мають досвіду в експорті та лише планують експортувати (онлан-вебінари);

2)      Просунутий - для компаній, які вже експортують та бажають покращити свої експортні результати, або ж знаходяться на етапі готовності до експорту (відеомодулі з домашніми завданнями і практичними онлайн та офлайн зустрічами, з розбором кейсів та домашніх завдань учасників, а також заключна поїздка до Естонії (участь у навчальному турі до Естонії у травні 2018 року передбачає самостійне покриття учасниками витрат на транспорт та проживання).

Прийом заявок на участь на обидва рівні програми (базовий та просунутий) розпочнеться на сайті Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку (http://epo.org.ua) з 7 листопада 2017 року та триватиме:

1)                 до 14 листопада 2017 р. для початкового рівня (можуть подаватись всі зацікавлені у експорті компанії);

2)                 до 17 листопада 2017 р. для просунутого рівня (зможуть подаватись компанії, котрі пройдуть тест на готовність до експорту та наберуть відповідну кількість балів).    і

Відбір компаній для участі, а також реалізацію навчальної програми буде здійснено Інститутом маркетингу Естонії. Навчання триватиме з листопада 2017 року по травень 2018 року. Мова заходу, програма, комунікація, а також всі матеріали будуть на англійській мові, отже рекомендуємо залучати представників компаній, які володіють англійською мовою на рівні не нижчеісереднього.

З програмою занять та кураторами програми можна ознайомитись за посиланням: http://www.exportrevolution.org.ua

У разі виникнення запитань, просимо звертатись до Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку: education@epo.org.ua: +380 67 828 20 34.

Враховуючи викладене, прошу проінформувати зацікавлені вітчизняні підприємства щодо можливості участі у навчальній програмі для експортерів " ЕХРОRТ REVOLUTION. Ukraine ".