Дитячий сміх, веселий гомін та щасливі обличчя батьків. Все це можна було побачити на урочистому відкритті дитячого майданчика на подвір’ї навчально-виховного комплексу в селі Білецьке.
Таке довгоочікуване свято для дітей відбулось в суботу 5 серпня. З усіх куточків села зібралися наймолодші мешканці разом з рідними, щоб поринути у світ дитинства та отримати заряд позитивних емоцій. На свято дітей та їхніх батьків завітали представники виконавчого комітету Білецької сільської ради, за кошти якої  і появився дитячий майданчик. Відразу після перерізання стрічки безліч хлопчиків і дівчаток вирушили випробовувати на міцність нові гойдалки, каруселі та гірки. Гра на такому майданчику дає силу, здоров'я, спритність, нарешті, це рух, що так необхідно сучасним дітям.
На відкритті дитячого ігрового майданчика із теплими словами до присутніх звернулися сільський голова Юрій Бугайов, директор Білецького НВК Людмила Дідух, вихователь ДНЗ Вікторія Возна. Свято провела учитель Білецького НВК Світлана Кулинич. Стрічку перерізали Пілецька Настя та Пілецький Владислав – діти учасника бойових дій в АТО Євгена Пілецького. Для присутніх на святі художній керівник Білецького сільського будинку культури Олександр Матвійчук підготував невеликий дитячий концерт. Своє мистецтво співати, декламувати вірші показали Матвійчук Оля, Сінякіна Яна, Рабієвська Настя, Морозюк Владислав, Карпюк Олександр.

Дитинство … Кажуть, що це сама щаслива пора нашого життя. Саме тому ми покладаємо багато зусиль, щоб наші діти росли в турботі. Затишне подвір’я школи тепер стало ще привабливішим завдяки дитячому сміху, який тепер лунає протягом дня. Малеча  радіє своєму новому простору для гри та розваг, особливо в літні канікули. А щасливі батьки мають можливість спокійно спостерігати за тим як бавляться їхні дітлахи та бути спокійними за їх безпеку.Білецький сільський голова Ю.Бугайов
08.08.2017