Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого в понеділок, 17 липня 2017 року, відбулась щотижнева апаратна нарада за участю т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, голови районної ради Олега Янчука, заступника голови Полонської міської ради ОТГ Олега Кулінського, голови Понінківської селищної ради ОТГ Григорія Матвіїва, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. На апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, цивільного захисту населення, економіки. Зокрема, в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай проінформував про роботу управління в частині нарахування та виплати субсидій і допомог малозабезпеченим верствам населення району.

 

 

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько доповіла присутнім про наповнення районного бюджету та надходження субвенції з державного бюджету для медичної галузі. Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова та головний лікар центральної районної лікарні ім. Н.С.Говорун,  Іван Савіцький зупинилися та доповіли про основні проблемні питання функціонування медичної галузі району.
По завершенню апаратної наради голова райдержадміністрації подякував заступнику Полонського міського голови Олегу Кулінському за порозуміння та  співпрацю в питанні погашення заборгованості по виплаті заробітної плати  в Центрі ПМСД. Також Віктор Володимирович надав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.

17.07.2017