4 липня під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Солодкого відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У її роботі взяли участь голова районної ради Олег Янчук, перший заступник міського голови ОТГ Олег Кулінський, т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай, заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський, голова Понінківської селищної ради ОТГ Григорій Матвіїв, члени комісії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ  та організацій району, генеральний директор ТОВ «ПКПФ-Україна» Сергій Коренєв, орендарі водних об’єктів.

 

На порядок денний було винесено 6 питань:

1.    Про стан функціонування потенційно-небезпечних об’єктів на території району та хід впровадження систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення на об’єктах підвищеної небезпеки.
2. Щодо стану протипожежного водопостачання в сільській місцевості району.
3. Щодо забезпечення покращення екологічного стану р.Хомора та врегулювання, згідно чинного законодавства, використання водних об’єктів та гідротехнічних споруд на території Полонського району.         
4. Про проведену роботу керівництвом ТОВ «Понінківська КПФ -Україна» по припиненню викидів забруднюючих речовин в атмосферу та річку Хомора і стан реконструкції очисних споруд.
5. Про роботу виконкому Понінківської селищної ради ОТГ у сфері цивільного захисту населення і забезпечення стабільної санітарно-епідемічної ситуації на територіі громади.                           
6.  Про стан функціонування потенційно-небезпечних об’єктів на території району та хід впровадження систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення на об’єктах підвищеної небезпеки.
За результатами роботи комісії було прийнято відповідні протокольні рішення.


04.07.2017