28 березня 2017 року у місті Хмельницькому відбулась Спартакіада «Сила Духу» серед потерпілих на виробництві. Залучення інвалідів до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації допомагає людям з обмеженими можливостями, перемогти свої недуги, пов'язані з травмами і хворобами, здолати життєві негаразди та власним прикладом показати як не втратити віри у життя і надії на майбутнє.
У різних видах спорту змагалися інваліди праці - потерпілі на виробництві від нещасних випадків та професійних захворювань, що перебувають на обліку в відділеннях Фонду Хмельницької області.  Команда відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  від нещасних випадків на виробництві в Полонському районі  була представлена в кількості чотирьох  учасників, а саме: Олег Галай  (бомбаскет), Володимир Фомін (шахи), Віктор Гаврилюк, Юрій Шкварун (настільний теніс). На змаганнях панувала атмосфера дружби, єднання та неймовірної взаємної підтримки і поваги.

За результатами змагань з 12-ти районів (міст) наші спортсмени  у командній першості  вибороли почесне третє місце. А  Володимир Фомін, який здобув І-ше місце з шахів, представлятиме Хмельниччину на Всеукраїнській спартакіаді  «Сила духу», яка відбудеться у червні в м.Одеса.
Вітаємо з перемогою призерів та висловлюємо щиру подяку всім учасникам команди за особистий внесок, адже від зусиль і спортивної вдачі кожного залежав результат команди Полонського району.

Відділення                                                                     
ВД ФССНВ в Полонському районі
29.03.2017