Для покращення виробничих показників та зростання рівня рентабельності виробництва сільгоспвиробники потребують фінансування, залучення якого можливе декількома шляхами.
З метою збільшення доступу до фінансових та товарних ресурсів, а також зменшення ризиків при кредитуванні сільгоспвиробників Проект «Аграрні розписки в Україні» працює в наступних напрямках:
- Допомагає кредиторам більш ефективно фінансувати аграрний сектор.
Кредитні продукти адаптуються до потреб фермерів,наприклад, структуруються у відповідності до циклу вирощування сільськогосподарських культур, що дає можливість видавати кредити швидше та дешевше.
-    Впроваджує аграрні розписки, як інструмент, забезпечений заставою.
Аграрна розписка – зобов’язання ,забезпечене заставою майбутнього врожаю сільськогосподарських культур, який вирощується на конкретній земельній ділянці. Розписки можна використовувати, як забезпечення зобов’язань для банків, постачальників  та інших кредиторів. Вони слугують інноваційним  та ефективним інструментом стимулювання кредитування в аграрному секторі.
-    Висвітлює можливості страхування для зменшення ризиків сільгоспвиробників та кредиторів.
Агрострахування є інструментом мінімізації впливу несприятливих погодніх умов на вирощування майбутнього врожаю. Він може бути використаний для зниження ризиків неплатоспроможності виробників, що є додатковою гарантією для кредиторів.
У результаті роботи Проекту малі та середні сільськогосподарські товаровиробники отримають ефективний інструмент, що сприятиме залученню додаткових фінансових ресурсів за рахунок прозорості відносин з кредитором та здешевлення процедури оформлення у порівнянні з існуючими інструментами.
За додатковою інформацією звертатись за тел.(068-709-90-39, 095-875-49-00)
Консультант Проекту – Ігор Дудка.
А також комерційна пропозиція від ОККО Агротрейд, яка пропонує ознайомитись із новим комплексним продуктом, покликаний допомогти агровиробнику спростити процес вирощування сільськогосподарських культур. Цей продукт – сучасна форвардна програма, згідно з умовами якої виробник агропродукціії отримує високоякісне пальне та мінеральні добрива в необхідному обсязі на всіх етапах виробництва зерна, а розрахуватись за них він може після збору врожаю безпосередньо вирощеною продукцією.
За додатковою інформацією звертатись за тел. (067-670-26-54)
Менеджер з продажу – Сергій Кирик.


Управління економічного, агропромислового розвитку,
торгівлі, інфраструктури та туризму Полонської
райдержадміністрації
30.11.2016