«Щодо заходів запобігання явищ задухи та загибелі риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області в період 2016 -2017рр.» № 54 від 20 жовтня 2016 року.У разі виявлення ділянок водних об'єктів , де можливе виникнення явищ задухи та про всі випадки ускладнення екологічного стану середовища (різке зниження рівня води, вмісту розчинного кисню у воді, появи ознак задухи та загибелі водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах) терміново інформувати Хмельницькрибоохорону та інші уповноважені органи для вжиття необхідних заходів.У випадку загибелі риби, інших водних біоресурсів обов’язково оформляти документи щодо спричинених рибному господарству збитків та в установленому порядку подавати позови щодо їх відшкодування.«Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах Хмельницької області» №53 від 20 жовтня 2016 року.

 

Перелік основних місць зимівлі

водних біоресурсів на водоймах Хмельницької області, де встановлено заборону на вилов водних біоресурсів з 01 листопада 2016 р до початку весняного нерестового періоду 2017 року.

Мартинківське водосховище:

- акваторія в районі р. Ушука в с. Курівка, площа 3 га., Волочиського району.

Дністровське водосховище:

- від місця впадання р. Жванчик в Дністровське водосховище 150 м. вниз і вверх, площа 112 га;

- акваторія від впадання р. Боговичка 1 км вниз по течії;

- акваторія від впадіння р. Студениця в Дністровське водосховище до водозабору с. Гораївка;

- акваторія від с. Стара Ушиця 3 км вгору до впадіння р. Ушиця, площа 120 га;

- акваторія від с. Калюс (впадіння р. Калюс в водосховище) 2 км вгору, площа 122 га;

- від с. Березівка 500 м вниз до гирла р. Данилівка;

- від с. Рудківці 1 км вниз;

р. Горинь

- Полянський піщаний кар’єр від залізничного мосту по витоку р. Горинь 50 м., Славутського району.

р. Збруч

- від с. Пятничани вниз по течії до с. Мала Бережанка Чемеровецького району.

Басейн р. Збруч

- «Збручанська водойма» - вверх по течії від дамби біля с. Вочківці Волочиського району 250 м по ширині дамби відповідно до розмітки.

У разі виявленння вищевказаних явищ терміново інформувати Хмельницькрибоохорону за адресою: м. Хмельницький вул. Заводська, 61 по тел. 65-82-03 або управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму за адресою: Полонне, вул. Л.Українки, 116 по тел. 3-23-66