Страшна звістка сколихнула  Понінку, яка  в черговий раз проводжає в останню путь бійця із зони АТО Дудку Сергія Петровича. Сльози, розпачі та біль втрати не дають вільно дихати та усвідомити істинну причину «Чому гинуть кращі сини нашого народу?»
Загиблий народився 5 червня 1966 року у селі Буртин. Більшість свого життя Сергій прожив на Львівщині, але 3 роки тому повернувся на рідну землю до Понінки, де допомагав та піклувався про матір. Сергій був хорошим сином,сім’янином та батьком.
Загиблий пішов добровольцем в  чергову хвилю мобілізації З1 березня 2015 року та захищав Вітчизну  у 25 аеромобільній бригаді. Сергій проявляв мужність та сміливість на полі бою чим заслужив повагу та віру побратимів. Проте страшного 6 серпня машина в якій перебував Сергій підірвалася на фугасі.
І от сьогодні 11 серпня ми прощаємося із загиблим, прощаємося із героєм який віддав життя за мирне небо над нашою ненькою Україною.

Відправивши панахиду у церкві траурна процесія рушила на центральну площу Понінки куди попрощатися із загиблим прийшли представники органів державної влади та місцевого самоврядування , побратими та земляки. Щирі співчуття близьким та рідним,вдячність герою за його подвиги на сході країни та віра у щасливе майбутнє нашої держави саме такими словами прощалися із Сергієм, який був героєм України, а став героєм на небесах.

 

11.08.2015