На Полонщині розпочалась гаряча пора – хлібороби району приступили до збирання нового урожаю 2015 року.
Загальна площа до збирання ранніх зернових і зернобобових  культур та ріпаку по всіх категоріях господарств складає 10,7 тис.га, з них: озимої та ярої пшениці – 6.1 тис.га, ячменю – 336 га, гороху -90 га, озимого і ярого ріпаку – 3,9 тис. га.
Під збирання ранніх зернових та зернобобових культур господарства району мають в наявності 52 власних комбайни, додатково планується залучити ще 9 високопродук-тивних комбайнів із інших господарств. Отже, в цілому навантаження на комбайн в середньому буде становити 157 га. Поряд з цим на період жнив планується залучити 17 преспідбирачів, 25 тракторихі косарок, 12 жаток, 7 скиртосклади, понад 30 тракторних причіпів для перевезення соломи. 
У більшості господарствах обмолот вже розпочато. На сьогодні  завершено збирання озимого ячменю в АФ Маяк де на площі 230 гектарів намолочено1539 т. зерна при врожайності 67 ц/га .    В районі закінчилось збирання гороху , так СВК Лабунським  при врожайності 29 ц/га зібрано із площі 60 га 174 т. гороху. Проводиться збирання  озимого ріпаку. Так на сьогодні обмолочено 1752 га   озимого ріпаку, намолочено 4906 тонн при середній врожайності 28 ц/га. Ряд господарств приступили до збору озимої пшениці.
Якихось особливих проблем на старті жнив, за оцінками фахівців управління агропромислового розвитку Полонської райдержадміністрації, не прогнозується. На цей період район повністю забезпечений технікою та паливно-мастильними матеріалами.
Головним завданням перед хліборобами району на даний час являється - завершити роботи з підготовки до жнив техніки, зернотоків та  провести жнива у короткі та  оптимальні терміни.

Управління агропромислового
розвитку райдержадміністрації
21.07.2015