Нагороджено посмертно Іщука Олександра Сергійовича

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 «Про відзначення державними нагородами України», уродженця Полонського  району, старшого солдата, стрільця  Олександра Іщука нагороджено орденом «Богдана Хмельницького»  ІІІ ступеня (посмертно).
Старший солдат Іщука Олександра Сергійович у 30-й окремій механізованій бригаді, зник безвісти 8 серпня 2015 року біля с. Маринівка Шахтарського району Донецької області, проявивши особисту мужність і героїзм, високий професіоналізм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.
Вічна пам’ять та слава нашому герою!

 

 

Іщук Олександр Сергійович

Іщук Олександр Сергійович народився  в смт. Першотравенськ  Баранівського району Житомирської області 16 жовтня 1987 року в сім'ї  робітників Іщука Сергія Петровича та Броніслави Іванівни. До мобілізації Олександр жив і працював слюсарем у смт.Першотравенськ Баранівського району Житомирської області. 19 березня 2014 року був мобілізований Баранівським районним військовим комісаріатом до військової частини А -0409, яка розташована в м.Новоград-Волинський Житомирської області та в подальшому, з початку серпня 2014 року перебував в складі підрозділу ЗО – ОМБР в зоні АТО Донецької області. Приймав участь в бойових діях біля с. Маринівка Шахтарського району Донецької області і загинув 8 серпня 2014 року під час облаштування чергового блокпосту, який обстріляли бойовики. На жаль, тіло довго не могли віднайти, але батьки надіялись, що син живий. Та не судилося… З певних причин лише в лютому і  лише завдяки аналізу ДНК вдалося розшукати Олександра, який відійшов у вічність як захисник нашої держави.
Герої не вмирають!