В Україні стартувала шоста хвиля часткової мобілізації. Додаткова військова мобілізація викликана значним напруженням ситуації на сході країни. 9 липня 2015 року відбулась чергова відправка мобілізованих військовозобов’язаних мешканців нашого району до навчальних збірних пунктів Збройних Сил України.
Проводжати своїх захисників прийшли не лише родичі, друзі, знайомі, звичайні перехожі, а також голова районної державної адміністрації Олександр Нагурний та заступник голови районної ради Олексій Бобров. Звертаючись до присутніх Олександр Нагурний зазначив, що сьогодні Україна переживає найбільше випробування в своїй новітній історії - збройну боротьбу за незалежність та територіальну цілісність. Військова служба – почесний конституційний обов’язок для кожного чоловіка. Призовники які підтвердили свою готовність зі зброєю в руках захищати незалежність, національний суверенітет та територіальну цілісність нашої Батьківщини формують славетні ряди української армії, та є уособленням відваги, мужності, сміливості та честі Полонського краю.    
Представники релігійних конфесій району провели молебень, благословили військовозобов’язаних на захист Батьківщини, побажали, щоб Бог завжди був поряд із ними.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації.
10.07.2014