Нагороджено посмертно нашого земляка – солдата Михайла Балюка

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 «Про відзначення державними нагородами України», уродженця Полонського  району, солдата Михайла Балюка нагороджено орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня (посмертно).
Солдат Балюк Михайло Борисович служив санітаром у Хмельницькій окремій санітарній роті, загинув  9 лютого 2015 року  у м.Дебальцево Донецької області, проявивши особисту мужність і героїзм, високий професіоналізм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.
Вічна пам’ять та слава нашому герою!

 

 

Михайло Балюк
Михайло Балюк народився 18 вересня 1989 року у с.Микулин Полонського району. По закінченню Микулинської школи вступив до Грицівського професійно-технічного училища. Так як і більшість хлопців, відслужив у лавах армії, після чого пішов працювати  на Славутський комбінат « Будфарфор». У липні 2014 року його мобілізували до Збройних Сил України.
Михайло Балюк був санітаром сьомої окремої автомобільно-санітарної Хмельницької автосанітарної роти військової частини №42581 сектор А в Луганській області.
9 лютого 2015 року Михайло та старший солдат Анатолій Суліма вивозив поранених із Дебальцево  на кареті швидкої допомоги із червоним хрестом, машина підірвалась на фугасі, після чого була розстріляна прямим наведенням бойовиками. Юнак та його товариш загинули…
Герої не вмирають!