Залучення громадськості до реалізації державної політики – запорука сталого розвитку демократичного суспільства.
10 червня 2015 року під головуванням голови Громадської ради при райдержадміністрації Всеволода Коваля відбулось чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації. В роботі засідання громадської ради взяв участь, виступив і дав відповіді на запитання голова райдержадміністрації Олександр Нагурний.
На засіданні ради розглянуто такі питання:
про порядок і хід надання субсидій на житлово-комунальні послуги проінформувала головний спеціаліст управління соціального захисту населення Олена Фальківська;
про хід виконання в районі «Комплексної програми охорони навколишнього середовища Хмельницької області на 2011-2015 рр» виступили заступник голови районної ради Олексій Бобров, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства і будівництва райдержадміністрації Микола Герасимчук, заступник начальника відділу Держземагенства в районі Наталя Хоменко, фітосанітарний інспектор в Полонському районі Віра Трофімова, голова районної ради мисливців і рибалок Сергій Паламарчук, провідний спеціаліст відділу освіти Леся Низовець. Члени ради прийняли до уваги інформацію виступаючих, висловили ряд зауважень і пропозицій з питань посилення роботи державних організацій і органів місцевого самоврядування по охороні навколишнього середовища.

Члени ради підтримали пропозиції відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації про організацію діяльності та оптимізації мережі навчальних закладів району, з якими виступив заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністраціх Віталій Сітарський.
Про хід здійснення в районі адміністративно-територіальної реформи проінформував керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров.
Громадська рада затвердила план роботи на ІІ півріччя 2015 року.


Громадська рада
при райдержадміністрації