Запрацював  новий он-лайн сервіс міністерства юстиції України!

07.04.2015 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 31.03.2015 №466/5 «Про деякі питання надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців». Наказом визначено, що виписки, витяги та довідки в паперовій та електронній формах мають однакову юридичну силу.
Безоплатний доступ до актуальних на момент запиту відомостей Єдиного державного реєстру забезпечується через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру шляхом їх пошуку, перегляду копіювання та роздрукування.
Для одержання в електронному вигляді інформації з ЄДР заявнику необхідно:
-    отримати електронний цифровий підпис (у разі подання запиту через реєстраційний портал);
-    подати запит про надання виписки, витягу або довідки в якому вказуються критерії пошуку для їх формування за допомогою Реєстраційного порталу або офіційного веб-сайту розпорядника Єдиного державного реєстру (електронна адреса – hh://new.minjust.gov.ua/ua).

До запиту про надання відомостей з Єдиного державного реєстру додаються:
1)    через Реєстраційний портал:
-    від сканований документ, що підтверджує повноваження представника. – у разі подання запиту про надання виписки, витягу та довідки уповноваженою особою;
-    від сканований документ (копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала або квитанція (чек) з поштового відділення зв’язку), що підтверджує внесення плати за отримання відомостей з Єдиного державного реєстру – інформація про внесення плати за отримання відповідних відомостей з використанням платіжних систем через Інтернет.
Кожний електронний документ, що падається через Реєстраційний портал, засвідчується електронним цифровим підписом запитувача. Виписка, витяги та довідки в електронній формі на запит, поданий через Реєстраційний портал, засвідчуються електронним цифровим підписом державного реєстратора.
Виписки, витяги та довідки на запит, поданий через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру, формуються за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру та надаються в електронній формі через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру в режимі реального часу.