Наближаються новорічні та різдвяні свята, і в ці дні усі хочуть бути щасливими: і ті, хто роблять подарунки, і ті, хто їх приймають. А найвище щастя — це робити добро та бути милосердним по відношенню один до одного. Добрі слова і вчинки спрямовані на порозуміння між людьми, взаємодопомогу та взаємопідтримку  породжують радість, задоволення, повагу, любов до ближнього.
Вкотре учні загальноосвітніх навчальних закладів Полонського району долучилися до волонтерської діяльності. Днями у всіх школах відбулася благодійна новорічна акція «Подарунок для воїна у зону АТО». Діти підготували подарунки з речами першої необхідності, засобами гігієни, солодощами, чаєм, написали листи, виготовили малюнки, обереги, власні новорічні вироби воїнам АТО.
Школярі проявили високу активність і бажання підтримати бойовий дух наших бійців. Акція проводилася за ініціативи Полонської районної державної адміністрації та відділу освіти, молоді та спорту.

Учнівською молоддю Полонської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6 та Полонським НВК №2 було завантажено великий автомобіль, який довезе новорічні подарунки на передову у с. Піски воїнам, які ось уже кілька місяців стійко захищають позиції.
Зі словами подяки до учнівської молоді звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Комісарук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Петро Кондратюк. Щиру вдячність висловив благочинний Полонського району настоятель храму Пресвятої Троїці протоієрей о.Андрій Моравський, який і відвіз новорічний вантаж до місця призначення.
Висловлюємо подяку усім учасникам акції за виявлене милосердя, надану допомогу, активну життєву позицію.
Ми, українці, були і є єдиними у всіх своїх починаннях та зуміємо вистояти проти усіх негараздів, залишившись однією мирною та нездоланною нацією!  У новорічну ніч і малі, і дорослі очікують дива, так хочеться миру і злагоди нашій країні.
Слава Україні! Героям слава!

Відділ освіти, молоді та спорту
райдержадміністрації