Четвер, 28 Травня 2020

Інформація реєстру виборців

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Полонської районної державної адміністрації повідомляє, що робота відділу щодо уточнення персональних даних Державного реєстру виборців проводиться  постійно.
Обов’язково мають перевірити свою виборчу адресу в Державному реєстрі виборців особи, які:
-     ставали на консульський облік у відомчих установах МЗС;
-     проходили строкову військову службу та демобілізувалися;
-     прибули до району з установ відбування покарань;
-     змінювали прізвище та/або інші персональні дані;
-     які не знайшли себе або виявили неточності персональних даних в списках виборців під час проведення позачергових виборів Президента України.
При собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.
До 16 жовтня кожен виборець має отримати іменне запрошення на вибори з зазначенням місця і часу голосування. На виборчій дільниці з 15 жовтня будуть знаходитися попередні списки виборців, з якими виборці мають право ознайомитися і перевірити правильність внесених до них відомостей. Також, виборці можуть звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців, а також про включення або виключення зі списку себе або інших осіб. Таку заяву можна подати не пізніше, ніж за п'ять днів до голосування, а саме до 20 жовтня. Заяви подані пізніше не розглядатимуться.
Також перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців можливо не виходячи з оселі за допомогою мережі Інтернет. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua) та скористатись програмним ресурсом «Особистий кабінет виборця».

Детальніше...

 
Більше статтей...