Четвер, 04 Червня 2020

Інформаційний вісник

***

Щодо попередження пожеж в природних екосистемах

 

Спецслужби Британії: російські хакери намагаються викрасти інформацію щодо протидії COVID-19

Лондон – Британський національний центр кібернетичної безпеки викрив операцію російських хакерів, які здійснили напад на низку університетів Сполученого Королівства, що ведуть роботу над виробленням вакцини і устаткування у боротьбі проти коронавірусу. Представники британських служб безпеки оприлюднили дані про доволі активні спроби зламати листування електронної пошти та університетські сервери, а також проникнути у базу даних науково-дослідницьких центрів, які працюють у напрямку протидії коронавірусу. Як зазначають британські експерти, росіяни та представники інших «ворожих держав» намагаються викрасти інформацію щодо відповіді Сполученого Королівства на виклики, пов'язані з поширенням COVID-19.

Детальніше...

 

***

Протокол позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Полонській районній державній адміністрації від 04 травня 2020 року № 6

 

«Росія прагне використовувати коронавірус, щоб розвалити Євросоюз» – Кислиця

Російські дипломати намагаються використовувати ситуацію з коронавірусом, щоб посилити протиріччя всередині Європейського Союзу і розвалити його хоча б політично. Про це заявив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця, коментуючи спробу Росії провести через Генасамблею ООН проєкт резолюції  щодо коронавірусу, передає «Голос Америки».

Детальніше...

 
Більше статтей...