Четвер, 04 Червня 2020

Безоплатна правова допомога

***

WikiLegalAid – інформаційна платформа, що функціонує за принципом Wikipedia. Вона розроблена та підтримується мережею фахівців та фахівчинь Координаційного центру з надання правової допомоги та його територіальних відділень – центрів та бюро правової допомоги. Платформа містить правові консультації з різних тем. Ці консультації розроблені з урахуванням найбільш частих запитів клієнтів до системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

 

Система БПД призупиняє прийом громадян і надає правову допомогу дистанційно

З 23 березня 2020 року і до завершення карантину система безоплатної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги. У цей період система БПД надаватиме правові послуги дистанційно. Ці заходи передбачені наказом Координаційного центру з надання правової допомоги від 20 березня №128-аг «Про організацію роботи з громадянами на період карантину».

Детальніше...

 

Запобігання та протидія гендерному та домашньому насильству

Гендерне насильство – це насильство, яке чиниться над особою тому, що вона належить до тієї чи іншої статі. Переважна частина гендерного насильства чиниться чоловіками над жінками. Метою гендерного насильства, як і будь – якого іншого насильства, є прагнення до домінування і контролю поведінки. Гендерне насильство має форми фізичного, сексуального економічного, а також психологічного приниження, яке здійснюється шляхом експлуатації, дискримінації, погроз і репресій. Сім’я є головним місцем гендерного насильства. У родині відбувається насильство фізичне, психологічне, сексуальне.

Детальніше...

 

Встановлення факту родинних відносин

У пошуках захисту та отримання безоплатної правової допомоги до відділу «Полонське бюро правової допомоги» звертається чимало людей.Неабияка частина питань стосується порядку встановлення фактів, що мають юридичне значення. Адже не раз трапляється так, що людині для підтвердження свого права чи захисту інтересів необхідно пред’явити відповідні документи. От приміром, не можете отримати в нотаріальних органах свідоцтво про право на спадщину, бо необхідно довести факт родинних стосунків.

Детальніше...

 

Оголошено XII конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.01.2020 № 128/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 20 січня по 30 березня 2020 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

 
Більше статтей...