Четвер, 04 Червня 2020

Оголошення

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

1. Інформація про замовника:

Полонська районна державна адміністрація. 30500, Хмельницька обл., Полонський р-н, м. Полонне, вул. Л. Українки, 114.

2. Вид та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування:

Детальний план території щодо будівництва комплексу магнітного збагачення шихти польовошпатової мокрим способом, розташованого за адресою: Хмельницька обл. Полонський р-н. за межами с. Новаки на території ТОВ «Майдан-Вільський кар’єр». Детальний план розроблений з метою визначення можливості будівництва комплексу магнітного збагачення шихти польовошпатової мокрим способом розташованого за адресою: Хмельницька область Полонський район за межами села Новаки. Детальний план території розробляється на земельні ділянки з кадастровими номерами 6823681000:08:003:0007 та 6823681000:08:003:0007, що розташовані за межами села Новаки, Понінкінської селищної ради об’єднаної територіальної громади Полонського району Хмельницької області з метою зміни цільового призначення з земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства на землі промисловості, транспорту, зв’язку енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Детальніше...

 

Оголошення

У контексті виконання Експортної стратегії України (“дорожньої карти” стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1017-р Мінекономіки здійснює опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства (до 31 січня 2020 року). Метою опитування є з’ясування думки експортерів щодо наступних кроків з валютної лібералізації для підготовки відповідних рекомендацій. Опитування можна пройти за посиланням https://forms.gle/JLKBNGWnum22DykCA

 

Шановні працедавці!

З 01 жовтня 2018 року стартував проект «Ветерани: від діалогу до працевлаштування» за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України.Запрошуємо Вас прийняти участь в проекті як працедавця. Відвідання семінару, у форматі зустрічі ветеранів із представниками компаній, стане для Вас чудовою нагодою зібрати базу резюме та посилити імідж роботодавця. Ви зможете презентувати діяльність своєї компанії, надати інформацію ветеранам про особливості працевлаштування, про існуючі вакансії та про свої очікування від ветерана, як від потенційного члена вашої команди.

Детальніше...

 

***

 

ПОЛОНСЬКА РАЙОННА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

21 серпня 2018 року Полонне 29/04-19/18

 

Про скликання тридцять шостої

сесії районної ради VII скликання

Керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати тридцять шосту сесію Полонської районної ради сьомого скликання з 18 вересня 2018 року.

2. Провести пленарне засідання тридцять шостої сесії районної ради сьомого скликання 21 вересня 2018 року о 10.00 год. у залі засідань адмінбудинку.

3. Запропонувати депутатам розглянути орієнтовний перелік питань, що планується для розгляду ради (додаток 1).

4. Затвердити графік проведення засідань постійних комісій та президії районної ради (додаток 2).

5. На пленарне засідання сесії районної ради запросити депутатів районної ради, заступників голови районної державної адміністрації, депутатів Хмельницької обласної ради, сільських голів, голів об’єданих територіальних громад, їх секретарів та заступників, начальника Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури, начальника Полонського ВП Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради О. Янчук

 

Оголошення

Виконавчий комітет Воробіївської сільської ради оголошує конкурс на посаду завідуючої сільським клубом.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:
- заяву про участь у конкурсі;

- згоду на обробку персональних даних;

- автобіографію;

- ксерокопію диплома про вищу освіту;

- ксерокопію паспорта;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- проект програми розвитку закладу культури на 5 років.

Прийом документів здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою с. Воробіївка, вул. Дружби 1А, та на електронну адресу: rada30545@ukr.net

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі станове 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.

 

 
Більше статтей...