Вівторок, 23 Липня 2019

Полонський районний військовий комісаріат

РОЗПОЧАТО ПРИЗОВ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

Військова служба за призовом осіб офіцерського складу – це окремий вид військової служби. Так, до офіцерського складу Збройних Сил України належать громадяни України, яким присвоєно військові звання від молодшого лейтенанта і вище. На військову службу призваються офіцери запасу віком до 43 років, які закінчили військову кафедру та мають вищу освіту (ступінь не нижче бакалавра). Максимальний строк служби – 18 місяців.Призов офіцерів на військову службу здійснюється після обов’язкового медичного огляду. Після проходження курсів підготовки (3 місяці) у вищих військових навчальних закладах, офіцерів направлятимуть у військові частини для проходження військової служби (18 місяців з врахуванням курсів підготовки).

Детальніше...

 

Військова служба за контрактом

Полонський районний військовий комісаріат проводить набір громадян України віком від 18 до 56 років для працевлаштування у Збройних Силах України до військових частин Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ, Військово-Морських, Повітряних Сил на посади, рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу.

Детальніше...

 

Як учасникам бойових дій отримати грошову допомогу до 5 травня 2019 року!

Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щорічно до 5 травня учасникам бойових дій виплачується разова грошова допомога у розмірі, який визначається Кабінетом Міністрів України. Полонський районний військовий комісаріат інформує, що виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня можуть отримати: учасники бойових дій, інваліди війни, учасники війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особи, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

Детальніше...

 

***

ПОЛОНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ІНФОРМУЄ!

 

***

РОЗКЛАД РОБОТИ ПОЛОНСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

 
Більше статтей...