Вівторок, 26 Березня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай провела виїзний прийом громадян на території Кустовецької сільської ради

29 вересня  відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом Полонської  райдержадміністрації т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай провела  виїзний прийом громадян на території Кустовецької  сільської ради. Тетяна Іванівна  поспілкувалася з працівниками виконавчого апарату сільської ради щодо проблемних питань громади, які є актуальними на сьогодні. Під час зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці та можливого вирішення цих проблем. Найактуальнішими питаннями, які були порушені жителями територіальної громади під час прийому, є питання з приводу надання матеріальної допомоги, оформлення субсидії на придбання твердого палива, спірні земельні питання тощо. За результатами особистого прийому т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації дала відповідні доручення щодо вирішення проблемних питань.

29.09.2017.

 

Правила охорони електричних мереж

У зв’язку з виявленими порушеннями окремими громадянами і посадовими особами Правил охорони електричних мереж (далі ПОЕМ) щодо самовільного будівництва в охоронних зонах повітряних лінії електропередач, не допуску для виконання робіт в цих зонах персоналу енергопостачальної компанії інспекція Держенергонагляду нагадує.Правові, економічні та організаційні засади діяльності в електроенергетиці визначені Законом України “Про електроенергетику” (далі – Закон). Так, статтею 27 Закону встановлено, що правопорушення в електроенергетиці тягне за собою встановлену законодавством України цивільну, адміністративну і кримінальну відповідальність. При цьому невиконання вимог, встановлених ПОЕМ, класифікується як правопорушення в електроенергетиці.

Детальніше...

 

Урочисті заходи до Дня працівників освіти

Раз на рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить золотим віттям осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею мерехтять різнобарвні квіти, приходить свято – День працівників освіти! Цей день для всіх, хто шанує роботу педагога, тренера, вихователя, наставника молодого покоління. 28 вересня в Полонському міському будинку культури відбулося районне свято до Дня працівників освіти. Перед початком заходу  від урочистого зібрання його учасники поклали вінки та квіти до пам’ятників Лесі Українки, Тарасу Шевченку, Героям Небесної Сотні, меморіального комплексу землякам, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції та меморіальної дошки Герою України В’ячеславу Чорноволу. На святі були присутні педагоги загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, ветерани педагогічної праці, які знаходяться на заслуженому відпочинку – всі ті, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань.  З теплими словами привітання та щирими побажаннями до працівників освіти району звернулися т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай, голова районної ради Олег Янчук, секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун, начальник відділу освіти, молоді та  спорту Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віталій Сітарський, голова районної профспілкової організації працівників освіти Олена Бельська та помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна.. Багато прозвучало зі сцени хороших, теплих, добрих слів для вчителів та освітян. За традицією, у цей святковий день, за високі досягнення в навчанні та вихованні молодого покоління кращих працівників освіти району було нагороджено  Грамотами та Подяками   районної державної адміністрації, районної та міської рад. У вітальному слові т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай зазначила, що бути педагогом — це покликання душі і від щирого серця подякувала працівникам освіти за любов до обраної справи, самовідданість і багатсво душі. Побажала всім міцного здоров’я, безхмарних благословенних днів, нових педагогічних звершень. Бурхливими оплесками, та невеличкими подарунками вітали на святі найдорожчих гостей – ветеранів педагогічної ниви, які впродовж багатьох років свій розум, душу та здоров’я віддавали дітям та ділилися з ними своїм досвідом. Також не могли оминути увагою і молодих вчителів, які поповнили педагогічний колектив освітян району.  Після офіційної частини привітань та нагороджень, на гостей чекав святковий концерт.

28.09.2017.

 

Захід до Всеукраїнського дня бібліотек

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Свято загальнодержавне, бо через бібліотеки на різних етапах життя проходить все населення країни. Сьогодні, 28 вересня, на передодні свята, до вічного храму душі й науки в Полонному  завітали працівники бібліотечної справи району, ветерани праці, читачі та керівники району – т.в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай, голова районної ради Олег Янчук, секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун та помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Наталя Ксьонзик. Кращих  бібліотекарів  району, ветеранів бібліотечної справи, нагороджено  грамотами районної державної адміністрації, районної та міської рад, які були вручені разом з цінними подарунками керівниками району та міста.

28.09.2017.

 

Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації

28 вересня т.в.о. першого заступника  голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай  провела чергове засідання колегії районної державної адміністрації. На колегії заслухано та обговорено наступні питання порядку денного: Про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах районної державної адміністрації, виконавчих комітетах місцевих рад у ІІ кварталі 2017 року та стан виконання доручень голови районної державної адміністрації протягом І півріччя 2017 року проінформувала т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай. По питанню роботи виконкому Микулинської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» членів колегії та присутніх проінформувала голова Микулинської сільської ради Людмила Прохорчук. Про  план роботи районної державної адміністрації на IV квартал 2017 року доповів начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ігор Юрчук.. У роботі колегії взяли участь сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники окремих установ, організацій, підприємств району. З усіх питань порядку денного колегії, з врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняті відповідні рішення колегії.

28.09.2017.

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

27 вересня 2017 року під головуванням т. в. о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдержадміністрації , на якому  було розглянуто 8 питань: 2 питання щодо встановлення годин відвідування; 1 питання щодо затвердження індивідуальних планів;1 питання щодо звітів опікунів та 4 питання щодо надання дозволу на вчинення правочину.

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.

 

Президент підписав Закон України "Про освіту"

Президент підписав Закон України Президент України підписав Закон України № 2145-VІІІ "Про освіту", прийнятий Верховною Радою України 5 вересня 2017 року.Ухвалення цього Закону дозволить провести глибоку всеосяжну освітню  реформу, яка підвищить якість освіти та конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці. Він забезпечить реальні кроки до включення України до європейського освітнього простору.«Це – одна із найголовніших реформ, бо від жодної іншої реформи майбутнє країни не залежить так, як від освітньої», - зазначив Петро Порошенко.

Детальніше...