Вівторок, 11 Грудня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулося засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 22 червня 2017 року під головуванням т.в.о. заступника голови райдержадміністрації Шамрай Т.І. відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам.
На засіданні комісії розглянуто 28 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 26 справ одержувачів субсидії, 17 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району.
По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.


Управління соціального захисту
населення  райдержадміністрації
22.06.2017

 

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня – трагічна дата в історії нашого народу. 76 років тому почалася найдовша та найкровопролитніша війна, яка принесла біль і страждання кожній українській сім’ї, забрала мільйони життів наших співвітчизників, спустошила тисячі населених пунктів нашої країни. У цей день ми віддаємо данину пам’яті тим, хто, відстоюючи свободу Батьківщини, загинув на фронтах Другої світової війни, низько вклоняємося усім, хто наближав велику Перемогу.

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай,керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Світак,  радник голови Полонської міської ради, об'єднаної територіальної громади Неля Гуменюк, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна, голова ради районної організації ветеранів Венедикт Куценко спільно з ветеранами, поклали квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил, загиблим в роки війни, вшанували пам’ять жертв війни хвилиною мовчання та схилили голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала страшна війна.Відділ організаційної робот,
інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату
райдержадміністрації

22.06.2016

 

Дні агротехнологій

Асоціація«Український клуб аграрного бізнесу»  спільно з агенцією AgriEvent запрошують Вас на третій захід із серії Дні агротехнологій, присвячений демонстрації ефективних технологій обприскування.
Учасники заходу матимуть можливість ознайомитися з  особливостями  технологічного  процесу обприскування, побачити реальні високопродуктивні оприскувачі безпосередньо  в роботі. Всі  відвідувачі
зможуть оцінити результати роботи агрегатів, порівняти технології та обрати оптимальні варіанти для власного господарства.
Дні агротехнологій УКАБ – це платформа, що надає можливість задати аграріям тренд та показати ноу-хау аграрної галузі. На заходах демонструють  технології,  які  стануть  актуальними  у  найближчому майбутньому. Участь для аграріїв – БЕЗКОШТОВНА.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

21 червня 2017 р. під головуванням т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому  було розглянуто 9 питань:
-    5 питань щодо вчинення правочину
-     2 питання щодо звітів опікунів;
-    1 питання щодо перегляду індивідуальних планів; 
-    1 питання щодо припинення терміну перебування дітей в ЦСПР «Щасливе дитинство»;

Служба  у справах дітей
райдержадміністрації
21.06.2017

 

Інформаційний вісник Уряду: П’ять запитань про пенсійну реформу

16 червня Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій.
Раніше свою підтримку урядового законопроекту про реформування пенсійної системи висловили Міжнародний валютний фонд і Світовий банк.  Вже цього тижня законопроект буде поданий до парламенту, аби за сприяння депутатів вже в жовтні цього року розпочати масштабні зміни вітчизняної пенсійної системи. Ці зміни дозволять збалансувати бюджет Пенсійного фонду, а головне, відновити справедливість у призначенні і виплаті пенсій.
Пенсійна реформа стосується кожного і майбутні зміни викликають особливий інтерес громадян. Щодня на адресу уряду і прем’єра надходять сотні листів з проханням роз’яснити окремі нюанси майбутньої реформи. Ми зібрали п’ять найпоширеніших питань.

Детальніше...

 

«Пісенний Спас» запрошує таланти!

За підтримки Міністерства молоді та спорту України з 17 по 20 серпня у місті Житомирі відбудеться III Міжнародний молодіжний фестиваль мистецтв «Пісенний Спас» імені Володимира Шинкарука. Фестиваль мистецтв «Пісенний Спас» є масовим комплексним молодіжним культурно-мистецьким дійством, який поєднує різні види, жанри та форми творчої художньої діяльності, що тісно пов’язані з пісенною творчістю та сприяють її розвитку. В рамках Фестивалю проводяться: ярмарок та майстер-класи майстрів народної творчості, обрядові дійства з нагоди народного свята Спаса, видавнича виставка, різножанрові концерти, конкурсна програма.

Виконавці з усіх регіонів України та інших країн запрошуються до участі у Конкурсі в таких номінаціях:

– «Виконавець естрадної пісні» віком від 14 до 35 років;

-«Виконавець авторської пісні» віком від 14 до 35 років;

– «Конферансьє» – вікових обмежень немає.

Положення про фестиваль та заявка додається.

Заявку та анкету необхідно відіслати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Положення-Пісенний-Спас-2017

Анкета-ЗАЯВКА-2017

 

За матеріалами сайту Хмельницької ОДА

21.06.2017