Середа, 20 Червня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Хмельниччина зайняла 2 місце за темпами виробництва валової сільськогосподарської продукції, – О.Корнійчук

Порівнюючи показники обсягу виробництва продукції сільського господарства голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук відмітив позитивні тенденції темпів їх росту. Так, За січень-вересень 2016 року порівняно з відповідним періодом минулого року індекс обсягу виробництва сільськогосподарської продукції склав 109,9%, в тому числі в галузі  рослинництва – 118,8 %.
Щодо темпів приросту обсягу продукції рослинництва, то у сільськогосподарських підприємствах становлять 26,1%, у господарствах населення – 34,5%.
Варто відзначити, що у сільськогосподарських підприємствах області порівняно з січнем-вереснем минулого року забезпечено зростання виробництва сільськогосподарської продукції на 14,9 %, в господарствах населення – 24,7 %.
Обсяг виробництва продукції сільського господарства на одиницю  сільського населення (у постійних цінах 2010 року) становить  16228  грн.
«За 9 місяців 2016 року Хмельницька область зайняла 2 місце серед регіонів України за темпами виробництва валової продукції сільського господарства», – підсумував очільник області.

За матеріалами сайту
Хмельницької ОДА
24.10.2016

 

***

Зміни умов призначення пенсій на пільгових умовах та за вислугу років з 1 квітня 2015 року


Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення” внесено зміни до статті 13,14 Закону України „Про пенсійне забезпечення” щодо призначення пенсій на пільгових умовах та до ст.55 даного закону щодо призначення пенсій за вислугу років.
З 1 квітня 2015 року внесені зміни в зазначені статті, які стосуються збільшення пільгового пенсійного віку для жінок та необхідного страхового стажу як для жінок, так і для чоловіків. Вимоги щодо тривалості пільгового стажу не змінились.
Категорії осіб та умови призначення пенсій за віком на пільгових умовах визначені статтями 13, 14 Закону України «Про пенсійне забезпечення». З моменту набрання чинності цим Законом, тобто з 1 січня 1992 року,  і по даний час вимоги щодо віку та стажу, які дають право на пенсію за віком на пільгових умовах, залишались  незмінними.
Працівники, які працювали на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими та важкими умовами праці за Списком №1 мають право на пенсію за віком після досягнення 50 років і при стажі роботи не менше 25 років у чоловіків, з них не менше 10 років на зазначених роботах, і не менше 20 років у жінок, з них не менше 7 років 6 місяців на зазначених роботах.
Для жінок, які народилися з 01.04.1970 р. по 31.12.1975 р., та працювали на роботах за Списком №1, при наяваності повного пільгового стажу роботи, поетапно підвищується пенсійний вік з 45 до 50 років, а саме, впродовж кожних 6 місяців народження жінок їх пенсійний вік збільшується на півроку.

Детальніше...

 

З апаратної наради при райдержадміністрації

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського в понеділок, 24 жовтня  2016 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. Підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний тиждень. Так, начальник управління пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. Заступник головного лікаря  центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун  Інна Дерманська відповідно зупинилася на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району. Зокрема вона наголосила, що з обласного бюджету виділені кошти на ремонт покрівлі хірургічного корпусу центральної районної лікарні і найближчими днями розпочнуться ремонтні роботи.

Детальніше...

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 21 жовтня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського  відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам.
На засіданні комісії розглянуто 33 справи одержувачів державної соціальної допомоги та 168 справ одержувачів субсидії та 11 заяв про надання дозволу призначення (поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь та інших населених пунктів району.
По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Управління соціального
захисту населення                                                            
21.10.2016

 

Керівник апарату райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 19 жовтня, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров  провів особистий прийом громадян. Жителі району  мали змогу розповісти про свої проблеми та заручитися підтримкою  у їх вирішенні. Питання, які порушували громадяни району стосувалися пенсійного забезпечення, сприяння у нарахуванні та виплати субсидій, працевлаштування, отримання рецептів на придбання пільгових ліків, вирішення соціальних проблем. А також питань особистого характеру. В межах своєї компетенції, керівник апарату райдержадміністрації  надав відповідні консультації щодо порушених проблем. Окремі з них були направлені на розгляд структурних підрозділів райдержадміністрації для їх вирішення.

19.10.2016

 

Україна відкрита для норвезьких інвесторів – Президент на українсько-норвезькому бізнес-форумі

Президент Петро Порошенко разом з Прем'єр-міністром Норвегії Ерною Солберг  взяв участь в українсько-норвезькому бізнес-форумі, в рамках офіційного візиту до цієї країни.
Глава держави запросив норвезьких інвесторів в Україну та відзначив потенціал розвитку і зміцнення україно-норвезької співпраці. На думку Петра Порошенка, українська та норвезька економіки у значній мірі можуть доповнювати і підсилювати одна одну. «Норвегія є унікальною моделлю держави загального добробуту. Країна володіє передовими технологіями, особливо в сфері поновлюваних джерел енергії та є імпортером сільськогосподарської продукції», - наголосив Президент. Він додав, що ці та багато інших чинників роблять Норвегію надзвичайно привабливим партнером для України.

Детальніше...

 

Сергій Савчук: Цієї осені вдвічі зросла популярність Урядової програми з енергоефективності серед ОСББ

Друге півріччя 2016 року відзначається зростанням зацікавленості ОСББ до Урядової програми з енергоефективності. Зокрема, цієї осені за державною безповоротною фінансовою допомогою звертається 14-20 ОСББ в тиждень. Це вдвічі, а інколи й втричі більше, ніж, наприклад, навесні. Так, за останній тиждень, з  10 по 17 жовтня, ще 14 ОСББ стали учасниками програми, залучили більше 3 млн грн. на утеплення та впроваджують заходи з енергоефективності у своїх будинках.
"Результати моніторингу програми доводять, що ОСББ стають все більш свідомими. об’єднуються, голосують та приймають спільне рішення утеплюватися. Адже від цього вони тільки виграють. По-перше, з державного бюджету повертається від 40% до 70% суми залученого кредиту. Відсотки за кредитом допоможе виплатити місцева влада. По-друге, проведення комплексної термомодернізації будинку дозволить мешканцям будинку майже вдвічі зменшити рахунки за комунальні послуги", - коментує Голова Держенергоефективності Сергій Савчук дані щотижневого моніторингу програми.
За умовами програми ОСББ отримують допомогу на реалізацію різних енергоефективних заходів: утеплення стін, підвалів, горищ, покрівель та фундаментів, облаштування індивідуального теплового пункту, встановлення лічильників тепла і води, багатозонних приладів обліку електроенергії, заміну вікон на нові з енергозберігаючим склом, модернізацію освітлення у під’їздах будинків, встановлення системи сонячного теплопостачання або гарячого водопостачання. 
Ефект від будь-якого енергоефективного заходу відчутний. За даними опитування ОСББ-учасників програми, економія тепла для будинку після термомодернізації складає в середньому  24%, а після встановлення ІТП - ще 10%. Модернізації систем освітлення в будинку дає 71% економії електроенергії. Ті учасники програми, які замінили вікна на енергоефективні, отримали в середньому 14% економії тепла.

Детальніше...