Понеділок, 11 Грудня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Головне завдання адміністративно-територіальної реформи - сформувати самодостатні громади

21 квітня  під головуванням голови райдержадміністрації, голови районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формуванням територій громад Хмельницької області Олександра Нагурного, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Комісарука, заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського, керівника апарату райдержадміністрації, заступника голови районної робочої групи  Олександра Боброва, заступника голови районної ради Олексія Боброва, Полонського міського голови Франца Скримського, Понінківського селищного голови Михайла Прядка, Сасанівського сільського голови, голови Полонського відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Юрія Семенюка , голів окремих територіальних громад району відбулось засідання районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формуванням територій громад Хмельницької області з  питання впровадження в районі адміністративно - територіальної реформи. Відкриваючи нараду, голова райдержадміністрації Олександр Нагурний наголосив на необхідності проведення адміністративно-територіальної реформи, активізації роботи робочої групи з питань її впровадження в районі, а також  важливості збереження Полонського району як самодостатньої громади. Окрім цього, очільник району висловив думку, що громади на місцях мають формувати пропозиції для того, щоб вони були почуті і враховані в процесі реформування, що найважливіше на сьогодні визначитися з їх кількісним та якісним складом. Керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови районної робочої групи  Олександр Бобров наголосили, що перший крок до централізації на законодавчому рівні уже зроблено – це зміни до Бюджетного і Податкового кодексів, які вже вступили в дію. Сьогодні країна входить у другий етап – добровільне об’єднання територіальних громад, так що вже запущено невідворотний процес і потрібно сформувати самодостатні територіальні громади на Полонщині , а також наочно продемонстрував та  запропонував на розгляд присутніх кілька варіантів  можливого добровільного об’єднання територіальних громад району.

Детальніше...

 

Спільно підтримуємо наших героїв

Певно не має в нашій державі жодної людини, яка б не переймалася подіями, які ось уже рік тривають на сході України. Як ніколи український народ згуртувався для протидії сепаратистам та російським найманцям. Наші хлопці воюють як в регулярних частинах Збройних Сил України так і в добровольчих батальйонах. Для допомоги нашим бійцям широкого розмаху набув і волонтерський рух. Скоординовані дії державних органів влади та волонтерських рухів спрямовані на одну ціль – якомога швидшого закінчення антитерористичної операції та встановлення в Україні миру.

Детальніше...

 

Наш обов'язок - допомагати і підтримувати тих, хто цього найбільше потребує

В серці кожного  українця  страшним болем відзивається ситуація, яка склалася на Сході. Всі ми хочемо сприяти її вирішенню, щоб не було більше горя і жертв. Президент України Петро Порошенко одним з першочергових завдань для центральних та місцевих органів виконавчої влади ставить питання допомоги сім’ям переселенців з зони АТО. Це, насамперед, сприяння у забезпечені житлом, виплати соціальних допомог, можливість працевлаштування тощо. 08 квітня 2015 року голова районної державної адміністрації Олександр Нагурний спільно з помічником-консультантом Народного депутата України Романа Мацоли, Любов’ю Борозенною відвідали сім’ю  вимушених переселенців з Дебальцевського району, Донецької області, яка ще з лютого місяця поточного року проживають в с. Велика Березна.

Детальніше...

 

На Полонщині відправлено перших мобілізованих

29 січня та 02 лютого 2015 року на Полоншині проведено відправку перших мобілізованих до лав Збройних Сил України, інших військових формувань. В залі засідання Шепетівської райдержадміністрації відбулась зустріч мобілізованих військовозобов’язаних з керівництвом Шепетівсько-Полонського об’єднаного міського військового комісаріату в рамках четвертої хвилі часткової мобілізації. Під час заходу було проведено молебень та освячено військовослужбовців, які призвані на службу до лав Збройних Сил України. Новобранці, з Полонського та Шепетівського районів,  а це більше 40 чоловік, були направлені до навчальні центри ЗСУ м. Чернігова та м. Житомира, де після проходження відповідної процедури прийому, яка передбачає забезпечення військовослужбовців обмундируванням, військовим спорядженням, розміщення в казармах та наметових містечках, розпочнуть планові заняття. Курс підготовки, залежно від специфіки кожної спеціальності, триватиме близько місяця, після чого відбудеться розподіл військовослужбовців по військових частинах. Хто виявить бажання – проходитиме службу у зоні проведення АТО.

Детальніше...

 

Акція ««Подарунок для воїна у зону АТО»

Наближаються новорічні та різдвяні свята, і в ці дні усі хочуть бути щасливими: і ті, хто роблять подарунки, і ті, хто їх приймають. А найвище щастя — це робити добро та бути милосердним по відношенню один до одного. Добрі слова і вчинки спрямовані на порозуміння між людьми, взаємодопомогу та взаємопідтримку  породжують радість, задоволення, повагу, любов до ближнього.
Вкотре учні загальноосвітніх навчальних закладів Полонського району долучилися до волонтерської діяльності. Днями у всіх школах відбулася благодійна новорічна акція «Подарунок для воїна у зону АТО». Діти підготували подарунки з речами першої необхідності, засобами гігієни, солодощами, чаєм, написали листи, виготовили малюнки, обереги, власні новорічні вироби воїнам АТО.
Школярі проявили високу активність і бажання підтримати бойовий дух наших бійців. Акція проводилася за ініціативи Полонської районної державної адміністрації та відділу освіти, молоді та спорту.

Детальніше...

 

Відбувся «Круглий стіл» з представниками громадських організацій району які займаються волонтерською діяльністю

5 грудня в читальному залі  центральної районної бібліотеки  за участі першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Комісарука, заступника райдержадміністрації Олександра Вощатинського та секретаря Полонської міської ради Юрія Ступака  відбувся «Круглий стіл» з представниками громадських організацій району які займаються волонтерською діяльністю. Серед присутніх на заході були:  голова координаційної наглядової ради з питань надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, керівник благодійної організації «Фонд добра Полонщини» Олександр Мельник, благочинний храмів УПЦ КП Полонського району, військовий капелан Андрій Моравський, провідний спеціаліст Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Государська та Юліанна Волошиновська, волонтер центру, член громадської організації «Полонське районне об’єднання Майдан» ГО «ПРО МАЙДАН» Тетяна Кукуруза, волонтер районної організації «Правий сектор», волонтер добровольчого корпусу України Руслан Павелко, учнівська молодь.

Детальніше...