Полонська районна державна адміністрація ~ НОВИНИ
Понеділок, 20 Серпня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Увага! Триває збір заявок на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна»

Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна», за підсумком якого кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра». В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром». Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті нашої країни. За чотири останні роки його проведення на адресу Оргкомітету надійшло понад 1500 заявок від благодійних і громадських організацій, установ та громадян. Чотири роки поспіль експерти «Зеленої книги української благодійності» називають конкурс найбільш ефективною і корисною подією для розвитку та промоції благодійності в Україні.

Детальніше...

 

Інформація щодо обмеження руху на автошляхах України

За інформацією Укравтодору, у зв’язку з різким погіршенням погодних умов, вводиться тимчасове обмеження руху великогабаритного, великовагового та пасажирського транспорту на таких автодорогах:

ВВЕДЕННЯ ОБМЕЖЕНЬ

Київська область

З 06:00 до 10 години 06.02.2017р. ввести обмеження руху на в’їзд в м. Київ великовагових транспортних засобів в зв’язку з несприятливими погодними умовами та з метою попередження виникнення аварійних ситуацій.

Закарпатська область

Станом на 05.02.2017 року у зв’язку з переливом води через дорожнє покриття тимчасово перекрито рух на дорозі місцевого значення О-071207 Ужгород – Демічі , км. 18+000 ділянка дороги 150-200 метрів через річку Латориця. Встановлені дорожні знаки з напрямком об’їзду та заборони руху.

Хмельницька область

В зв’язку з несприятливими погодними умовами (дощ при мінусовій температурі повітря, ожеледь) склалась складна ситуація по забезпечення проїзду автотранспорту по мережі доріг місцевого значення. З метою недопущення скоєння ДТП та утворення заторів в русі, прийнято рішення про введення обмеження для руху великовагового транспорту та автобусів по а/д місцевого значення з 05-00 год. 03.02.2017 р.

Детальніше...

 

Полонський районний військовий комісаріат інформує

До Полонського районного військового комісаріату  надійшла інформація з Хмельницького ОВК щодо випадків самовільного залишення військовослужбовцями військових частин або свого місця служби.
Так, на теперішній  час Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці Герасимчук Микола Анатолійович та Якимчук Руслан Миколайович, які були призвані з Полонського району на військову службу Шепетівсько-Полонським ОМВК, але самовільно залишили військові частини та тривалий час не прибувають до військових частин.
Самовільне залишення військової частини або місця служби військовослужбовцем, а також нез'явлення  вчасно без поважних причин на службу у разі звільнення з частини, призначення або переведення, нез'явлення з відрядження, відпустки або з лікувального закладу карається у відповідності до вимог чинного законодавства України.
Поважними причинами затримки військовослужбовців у відрядженні понад строки, визначені в посвідченні про відрядження, є хвороба, що перешкоджає пересуванню, стихійне лихо та інші надзвичайні обставини, якщо причини затримки підтверджені відповідними документами. Поважними причинами затримки із відпустки можуть бути непередбачені перешкоди у сполученні, хвороба військовослужбовця, пожежа або стихійне лихо, що трапилися в сім'ї військовослужбовця, смерть або тяжка хвороба членів його сім'ї або осіб, на вихованні яких він перебував.
У разі встановлення місця перебування вказаних військовослужбовців  Полонський районний військовий комісаріат просить повідомити за адресою: м. Полонне, вул.Л.Українки,87, або  по тел: 2-03-77

Полонський районний військовий комісаріат
06.02.2017

 

Відбулася щотижнева апаратна нарада

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського в понеділок, 06 лютого 2017 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва, голови районної ради Олега Янчука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних структурних підрозділів центральних органів влади. На нараді розглянули питання про проведену роботу за минулий тиждень та проблеми, які виникають в ході їх виконання.Так, начальник управління Пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району.

Детальніше...

 

Увага! Реквізити рахунку для надання фінансової допомоги м.Авдіївка

Департамент фінансів Донецької облдержадміністрації повідомляє реквізити рахунку міського бюджету м.Авдіївка за ККДБ 50110000 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади»:

одержувач – Авдіївське УК/м.Авдіївка/50110000;

код за ЕДРПОУ – 37990735; рахунок № 31513931700014;

банк – ГУДКСУ у Донецькій області;

код банку – 834016.

 

До уваги громадян!

На сьогоднішній день зафіксовані факти телефонних дзвінків нібито від керівництва облдержадміністрації, райдержадміністрацій щодо збору коштів (на певні банківські рахунки неіснуючих благодійних фондів та організацій) на допомогу потерпілим жителям м.Авдіївка та для потреб військовозобов’язаних, що перебувають в зоні проведення антитерористичної операції.
Звертаємо увагу, що така інформація не відповідає дійсності.
Наразі проводиться збір необхідних речей на потреби вищезазначеної категорії населення у приміщені обласної державної адміністрації (Будинок Рад, відділ звернення громадян) та приміщеннях райдержадміністрацій.
Будьте обережні, перевіряйте інформацію в облдержадміністрації та райдержадміністраціях для унеможливлення передачі грошей шахраям.
У разі отримання подібних дзвінків перевіряйте достовірність інформації, а також про подібні випадки просимо повідомляти правоохоронні органи.

За матеріалами сайту Хмельницької ОДА
03.02.2017

 

Важливо! 3 лютого очікується різке погіршення погодних умов

3 лютого в  Хмельницькій області ожеледь, налипання мокрого снігу. В Україні, окрім північних областей, вночі та вранці туман, видимість 200-500м.