Вівторок, 23 Жовтня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Щотижнева апаратна нарада при голові райдержадміністрації

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого в понеділок, 29 травня 2017 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського , голови районної ради Олега Янчука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. Зокрема, в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай проінформував про роботу управління в частині нарахування та виплати субсидій та адресної допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд. Окрім цього, проводиться робота з моніторингу рівня заробітної плати та легалізація тіньової зайнятості.

Детальніше...

 

В навчальних закладах району пролунав Останній дзвоник

Шкільні роки – це найсвітліше, найбезтурботніша пора в житті. Іншої такої не буде, бо життя дасть кожному свої уроки, у нього свої закони, свої круті віражі, свої пороги через які не кожному переступати, яких не можна здолати, а школа – це той час, коли все легко, все можливо. 26 травня на Полонщині, як і всій Україні, відбулось свято останнього дзвоника. На свято Останнього дзвоника до Полонської гімназії завітав заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський.

Традиційно на святі Останнього дзвоника директор гімназії Ганна Марченко  підвела підсумки навчального року, нагородивши грамотами та сертифікатами переможців олімпіад, конкурсів, спортивних змагань тощо. Звертаючись до присутніх на святі останнього дзвоника в Полонській гімназії заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський  зазначив, що освітяни Полонщини мають неаби які здобутки як у Всеукраїнських та і в обласних предметних олімпіадах, а також  по лінії Малої академії наук « Дорогі випускники, ви живете у час, коли визначальними рисами є досвідченість, інтелект, творчість, талант. Переконаний , що кожен з вас збагатить наш край як інтелектуальними так і духовними здобутками. Бажаю, щоб на вашому шляху було більше добра і справедливості, перемог і здійснення мрій. Вірю, що ви нас не підведете і будете творцями свого власного життя і справжніми патріотами рідної країни» - зазначив Олександр Олександрович. Пролунав останній дзвоник сповістивши про закінчення свята.

Детальніше...

 

Пам’ятка – інструкція для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму

Із 11 червня українці зможуть відвідати країни Європи без отримання візи. Але ж є певні правили, яких потрібно дотримувати при виїзді за кордон. Про що саме необхідно пам’ятати, якщо ви бажаєте виїхати з України за правилами безвізового режиму?
Ключові елементи:
Безвіз поширюється лише на власників біометричних! паспортів.
Передбачає короткотермінове перебування в 30 європейських країнах до 90 днів протягом 180 днів.
При перетині кордону слід мати при собі документи, які підтверджують: мету поїздки, наявність місця проживання/бронювання готелю,  достатніх фінансових засобів (не менше 50 євро на добу), зворотний квиток, поліс медстрахування.
На триваліший час перебування в ЄС – необхідно оформити візу.
Безвіз не означає права на оформлення дозволів на проживання, працевлаштування або навчання в ЄС.
Порушення терміну перебування в ЄС тягне за собою подальшу заборону в’їзду.


За матеріалами сайту
Хмельницької ОДА
26.05.2017

 

Відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва

26 травня  2017року   під  головуванням   заступника  голови  районної державної адміністрації    Олександра   Вощатинського  відбулося   засідання  координаційної ради   з питань розвитку  підприємництва. На засіданні розглядалось питання  про стан податкових надходжень   від діяльності  малого  та  середнього підприємництва    та обговорення Програми розвитку  малого і  середнього   підприємництва на 2017-2018 роки.


26.05.2017

 

Подорожуємо по безвізу: запитання-відповідь

17 травня відбулась урочиста церемонія підписання рішення ЄС про запровадження безвізового режиму для громадян України. Що це означає та коли саме українці зможуть подорожувати Європою по спрощеній процедурі?
Усі рішення схвалені. Коли очікувати запровадження ЄС безвізового режиму для України?
Рішення про запровадження безвізового режиму буде опубліковано та набере чинності через 20 днів після публікації в «Офіційному журналі ЄС» (цей час є об’єктивно необхідним для повідомлення прикордонних служб держав-членів ЄС про запровадження безвізового режиму поїздок громадян України).
Якими будуть умови безвізового режиму для громадян України?
Після запровадження безвізового режиму громадяни України зможуть подорожувати до держав-учасниць Шенгенської угоди без необхідності отримання в’їзної візи держави призначення.
Безвізовий режим дозволятиме короткотермінове перебування в державах-членах ЄС (за виключенням Великобританії та Ірландії) та інших державах-учасницях Шенгенської угоди до 90 днів протягом 180 днів.
Перевірити сукупний строк перебування особи в ЄС можна за наступним посиланням: http://ec.europa.eu/dgs/home-affairs/what-we-do/policies/borders-and-visas/border-crossing/schengen_calculator_en.html?lang=en
У разі, якщо особі необхідно перебувати в ЄС триваліший час, їй необхідно буде оформити візу.
Безвізовий режим також не означатиме права на проживання чи на працевлаштування в ЄС. Якщо мені необхідно перебувати довше, ніж 90 днів.

Детальніше...

 

Інформаційний вісник Уряду: Дерегуляційна реформа

Уряд продовжує дерегуляційну реформу. 24 травня, Кабінет Міністрів України схвалив черговий пакет проектів нормативних актів, які зменшують надмірний тиск на бізнес з боку держави, встановлюють прозорі та зрозумілі стосунки між перевіряючими і підприємцями.

Контролювати контролерів зможе кожний

Уряд планує створити публічну автоматизовану та інтегровану базу перевірок. Завдяки їй кожен зможе промоніторити перевірочну діяльність контролюючих органів, дізнатися про їхні плани щодо проведення ревізій. Не пізніше 15 жовтня всім органам державного нагляду (контролю) необхідно внести відомості щодо запланованих перевірок в нову базу даних. І вже 17 жовтня система автоматично оприлюднюватиме проект плану комплексних заходів державного нагляду.  А органи влади, підприємці, представники громадськості і ЗМІ – отримувати таку інформацію безкоштовно.  Запуск нової бази даних перевірок підвищить прозорість  роботи контролюючих органів та суттєво зменшить корупційні ризики при спілкування держави і суб’єктів підприємницької діяльності.

Перевірок поменшає

Уряд зробив ще один крок для впорядкування перевірочної діяльності. По-перше, контролюючі органи відтепер перевірятимуть бізнес не один за одним, а одночасно (так звані “комплексні перевірки”). По-друге, Уряд сформулював єдиний підхід до визначення допустимої частоти перевірок бізнесу кожним контролюючим органом. Частота планових перевірок залежатиме від ступеню ризику провадження господарської.  Також будуть  уніфіковані форми актів перевірок. Ці заходи дозволять зменшити кількість перевірок підприємців на 15-30%.

Е-ліцензування стає простішим

Уряд уніфікував процедуру подання документів в електронній формі до органу ліцензування. З набранням чинності відповідної урядової постанови електронні документи (або скан-копії у форматі PDF)  зможуть подаватися до органу ліцензування через Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи органів ліцензування. Надані в електронній формі документи більше не потрібно дублювати на паперових носіях.

Детальніше...

 

***

26 травня 2017 року голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий та т.в.о. першого заступника голови адміністрації Тетяна Шамрай з робочою поїздкою побували в СТОВ «Агрофірма «Маяк» та поспілкувались з керівником агроформування, депутатом районної ради Володимиром Марченком. В ході спілкування Володимир Марченко проінформував керівників району про роботу господарства, досягнення та перспективи розвитку. Зокрема він зазначив, що наразі господарство проводить обробіток посівів ранніх зернових та їх підживлення. Окрім цього, господарством проводиться робота з відновлення роботи власного цегельного заводу. В свою чергу очільник району Віктор Солодкий подякував Володимиру Марченку за розуміння та сприяння у вирішенні проблемних питань району та підтримку соціальної сфери.

26.05.2017.