Субота, 26 Травня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Служба за контрактом у Національній гвардії України

%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%82%d1%80%d0%b0%d0%ba%d1%82-2Військова частина 3053 Національної гвардії України проводить набір чоловіків на військову службу за контрактом.  Вимоги до кандидатів вік від 18 років, придатність за здоров’ям, належна фізична та психологічна підготовка.

Переваги: місячне грошове забезпечення у розмірі від 7000 гривень, соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей,  право на отримання пенсії після 25 років календарної служби.Наша адреса: м. Хмельницький, вул. Будівельників 25, військова частина 3053 тел. (0382)55-13-62, 0675993845.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

 

Голова Уряду: Підвищення мінімальної заробітної плати в Україні до 3200 грн – це тільки перший крок в удосконаленні оплати праці українців

Підвищення мінімальної заробітної плати в Україні з 1 січня 2017 року відповідає економічним можливостям країни та є лише першим кроком в удосконаленні оплати праці українців. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, ві%d1%81%d0%ba%d0%b0%d1%87%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b5-%d1%84%d0%b0%d0%b9%d0%bb%d1%8bдкриваючи засідання Уряду у середу. Прем’єр-міністр повідомив, що Уряд виходить на завершальну стадію підготовки Бюджету на 2017 рік. За його словами, Міністерство фінансів України узагальнює усі пропозиції і висновки, що були надані українським Парламентом.У цьому контексті Голова Уряду закликав членів Кабінету Міністрів ретельно попрацювати з Міністерством фінансів для того, щоб завершити цю роботу і фіналізувати документ.“Головним завданням є формування остаточного тексту проекту Бюджету і подання його до Верховної Ради України з метою прийняття Бюджету, який передбачає чітку пріоритизацію, – зазначив Володимир Гройсман. – Маємо заздалегідь подбати про формування планів на 2017 рік”.Прем’єр-міністр нагадав, що Уряд закладає у Бюджет на 2017 рік підвищення мінімальної заробітної плати в Україні до 3200 грн з 1 січня.“Це означає, що жоден громадянин України ні в бюджетному секторі, ні в приватному секторі не буде з 1 січня отримувати меншу заробітну плату ніж 3200 грн”, – зазначив він.Прем’єр-міністр наголосив, що підвищення мінімальної заробітної плати не буде мати жодних негативних наслідків для економіки.

Детальніше...

 

Обговорено важливі питання

2 листопада 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського, за участю голів об’єднаних територіальних громад району, їх профільних заступників та начальників управлінь фінансів райдержадміністрації та Полонської міської ради ОТГ відбулась робоча нарада з питання використання коштів державного бюджету щодо освоєння в повному обсязі коштів державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій , субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад району .

 

 

02.11.2016.

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 2 листопада, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров провів особистий прийом громадян. Жителі району мали змогу розповісти про свої проблеми та заручитися підтримкою у їх вирішенні. Питання, які порушували громадяни району стосувалися пенсійного забезпечення, сприяння у нарахуванні та виплати субсидій, працевлаштування, вирішення соціальних проблем. А також питань особистого характеру. В межах своєї компетенції, керівник апарату райдержадміністрації надав відповідні консультації щодо порушених проблем. Окремі з них були направлені на розгляд структурних підрозділів райдержадміністрації для їх вирішення.

 

 

 

02.11.2016.

 

 

Відбулось чергове засідання спостережної комісії районної державної адміністрації

31 жовтня 2016 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва відбулось засідання спостережної комісії Полонської районної державної адміністрації. На засіданні комісії було розглянуто звіт начальника Полонського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції про умовно-достроково звільнених від відбування покарань Максима Годжюрима та прийнято план роботи на четвертий квартал 2016 року з пропозиціями і зауваженнями. В заключному слові, керівник апарату, голова комісії Олександр Бобров наголосив на необхідності більш дієвої співпраці кримінально-виконавчої інспекції та відділу національної поліції в районі та районним центром зайнятості.

31.10.2016.

 

 

Допомога обласному госпіталю інвалідів війни від Полонського району

Вже стало доброю традицією щорічно від громади району допомагати Хмельницькому обласному госпіталю інвалідів війни продуктами харчування, зокрема овочами. Не став винятком і цей рік. За ініціативи Хмельницької обласної ради організації ветеранів України та за сприяння обласної державної адміністрації та районної державної адміністрації цьогоріч жителями району зібрано та 28 жовтня 2016 року відправлено до обласного госпіталю інвалідів війни близько двох тонн овочів ( картопля, столовий буряк, морква та цибуля). Хочеться щиро подякувати за розуміння та допомогу у цій благородній справі усім жителям району, сільським головам, старостам сіл , а також голові правління СВК «Лабунський», депутату обласної ради Миколі Олицькому, генеральному директору СТОВ «Агрофірма «Маяк», депутату районної ради Володимиру Марченку та генеральному директору ТОВ « Понінківська картонно – паперова фабрика» Сергію Коренєву за допомогу з паливо-мастильними матеріалами, а також директору Полонського підприємства теплових мереж Олександру Теслі за наданий автотранспорт.

31.10.2016.

 

 

Стартував щорічний Всеукраїнський Конкурс «До чистих джерел»

 

20 жовтня 2016 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартував щорічний Всеукраїнський Конкурс «До чистих джерел».Метою Конкурсу є розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.

Детальніше...