Полонська районна державна адміністрація ~ НОВИНИ
Понеділок, 20 Серпня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

НА ПОЛОНЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ 30-РІЧЧЯ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ РАЙОННОЇ РГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ

10 березня в міському Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці створення Полонської районної організації ветеранів України. Участь в заходах взяли голова районної ради організації ветеранів Венедикт Куценко, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Наталя Ксьонзик, голови первинних ветеранських організацій району, сільські голови, старости сіл, депутати місцевих рад, керівники структурних підрозділів адміністрації, представники громадських організацій, молодь. Захід розпочався з покладання квітів головами первинних ветеранських організацій району до пам’ятників полеглим воїнам під час Другої світової війни та хвилиною мовчання. Звертаючись до всіх присутніх, Венедикт Романович розказав про великий пласт роботи, який ветеранським рухом вдалося зробити впродовж 30 років. Наголосив на роботі всіх керівників первинних організацій, почесних громадян району, які зробили свій внесок у розвиток організації, перелічив всіх, хто отримав почесні нагороди за період існування ради ветеранів. Подякувавши владі за підтримку, Венедикт Романович в своїй доповіді окреслив завдання на наступні роки перед керівництвом району, первинними ветеранськими організаціями, де основне завдання продовжувати свою місію захищати законні права, соціальні, економічні і духовні інтереси ветеранів війни, військової служби, органів внутрішніх справ, дітей війни, усіх людей похилого віку та брати активну участь у патріотично-виховній роботі серед школярів та населення району. Заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вощатинський, вітаючи ветеранів, зазначив, що нам потрібно берегти те, що є. Подякував пенсіонерам за активну громадську діяльність, побажав їм міцного здоров’я, активності, затишку в кожній родині, фінансового достатку. Від керівництва ради ветеранів, керівництва району ветерани отримали квіти, почесні грамоти , подяки та подарунки. Учасники заходу мали змогу насолодитися прекрасними виступами творчих колективів та аматорів району.

10.03.2017.

.

 

 

Президент нагородив видатних українок державними нагородами

Напередодні 8 березня Президент Петро Порошенко нагородив видатних українок: військовослужбовців Збройних Сил за контрактом, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, волонтерів, представниць мистецтва і культури, видатних лікарів, вчителів та науковців.
Відзначив Президент державними нагородами і прекрасних жінок Хмельниччини.
Глава держави вручив високі державні нагороди за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю під час зустрічі з видатними жінками України.
Так, орденом княгині Ольги III ступеня нагороджено МАЛЬЧУК Віру Олександрівну – головного редактора міськрайонної газети “Трудівник Полісся”.
Присвоєно почесне звання:“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ”
САВРІЙ Галині Станіславівні – голові правління Городоцького районного споживчого товариства.

За матеріалами сайту Хмельницької ОДА
09.03.2017

 

Полонщина читає Кобзаря

Земля українська відзначає 203-ю річницю народження титана українського духу Тараса Шевченка. Велетень Духу, український Мойсей, Пророк, Батько, Кобзар. Творчості Великого Кобзаря присвячено літературну годину «Думи Тарасові, слово народне», яка відбулася 9 березня 2017 року в читальній залі центральної бібліотеки. На зустріч з творчою спадщиною Шевченка завітали члени товариства УТОС. Просте, доступне, сміливе і волелюбне слово Тараса линуло у виконанні працівників бібліотеки, гармонійно переплітаючись з піснями на слова Шевченка.

 

 

09.03.2017.

 

 

Районні урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. 7 березня в міському Будинку культури відбулись урочистості , присвячені Міжнародному жіночому дню. Привітати чарівних жінок з весняним святом завітали голова районної ради Олег Янчук, керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Бобров, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський. З теплими словами вдячності та вітання до жінок звернувся Олександр Бобров , який наголосив на величній ролі Жінки - матері, берегині сімейного вогнища, соціально - активній особистості країни, без якої не обходиться жодна сфера суспільного життя. Найуспішніших представниць жіноцтва було відзначено та нагороджено почесними відзнаками та подарунками. Яскраві пісні, танці, художні композиції подарували творчі колективи міського Будинку культури , створивши гарний настрій усім присутнім.

07.03.2017.

 

 

Держенергонагляд інформує

В Україні для розрахунків за електричну енергію діє спеціальний механізм, що дає можливість позитивно впливати на форму добового графіка навантаження. Це – тарифи, диференційовані за періодами часу. За ринкових умов господарювання цей інструмент є одним з найбільш ефективних засобів управління попитом на споживання електричної потужності.
З метою сприяння роботі енергосистеми України споживачам пропонується перехід на розрахунки за тарифами, диференційованими за періодами часу. Застосування таких тарифів дозволить дієво заощадити грошові кошти в оплаті за електроенергію, за умови здійснення наступних заходів:
для населення:
-    використання більшого обсягу електричної енергії в нічні години доби;
-    незастосування енергоємних електроприладів у період із 8 до 11 години та з 20 до 22 години;
для підприємств:
перенесення часу роботи підприємств, які працюють в одну зміну, на нічні години доби, для тих, які працюють у першу та другу зміни –   перенесення роботи другої зміни на нічні години доби;
незастосування енергоємного обладнання як для опалення, так і в технологічних процесах у пікові періоди.
зниження підприємствами з безперервним циклом роботи навантаження у період із 8 до 22 години доби.

Детальніше...

 

Держенергонагляд інформує : Як зменшити витрати на електроенергію вдома

Протягом минулого року ціни на електроенергію для населення в Україні підвищувалися двічі. Згідно постанови від 26.02.2015 №220 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) тарифи на електроенергію зростатимуть і надалі двічі на рік аж до березня 2017 року. Взагалі кажучи, в усьому світі, навіть там, де люди отримують цілком достатньо для того, щоб не економити на електриці, стежити за цим вважається просто хорошим тоном, поведінкою, доброзичливою по відношенню до навколишнього середовища. Може бути, нарешті і у нас стане модно економити - нехай і трохи з інших мотивів, але тим не менше, сьогодні вже не треба переконувати людей економити електрику та інші ресурси. Електрика нині коштує дорого, тому чим менше ви витрачаєте, тим більше шансів, що після оплати комунальних послуг у вас залишиться хоч щось ...

Детальніше...

 

В районній державній адміністрації відбулась чергова апаратна нарада

Сьогодні, 6 березня 2017 року, заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський провів чергову апаратну нараду щодо обговорення нагальних проблем і завдань з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації. Нарада відбулась за участю голови районної ради Олега Янчука, керівників управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, окремих районних служб та установ району. Традиційно на нараді йшлося про виконання бюджетів усіх рівнів, виплату державних соціальних допомог, пенсій, призначення житлових субсидій, про роботу та управлінську діяльність управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації. По завершенню апаратної наради заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

 

06.03.2017.