Понеділок, 22 Жовтня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Різнобарвна веселка країни дитинства

 

1 червня 2017 року, в Міжнародний день захисту дітей, в дитячій художній школі Полонської об’єднаної територіальної громади за сприяння ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» відбувся конкурс дитячого малюнку «Щасливе дитинство». На конкурсі були представлені роботи як вихованців художньої школи, так і учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Обдаровані діти, твори яких були представлені на виставці, були відзначені грамотами та подарунками. В заході взяли участь та привітали його учасників голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, помічники-консультанти народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна та Наталя Ксьонзик, радник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк. Також в рамках конкурсу  відбувся благодійний аукціон з продажу картин, виручені кошти будуть спрямовані на лікування важкохворої Міланки Рачківської.

Детальніше...

 

З Міжнародним днем захисту дітей привітали вихованців Хмельницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Щасливе дитинство»

Сьогодні,1 червня  голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, голова районної ради Олег Янчук та перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський завітали до вихованців Хмельницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Щасливе дитинство», щоб привітати з Міжнародним днем захисту дітей. Керівники району та міста привітали дітей зі святом та зауважили, що діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української молоді, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Але, на превеликий жаль, не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство. Відтак, керівництво району наголосило, що саме дорослі повинні зігрівати теплом свого серця, увагою і ласкою тих юних співгромадян, життя яких не схоже на добру казку, необхідно допомагати їм відчути радість спілкування. Під час візиту малечі подарували солодощі.


01.06.2017

 

На Хмельниччині СБУ затримала на хабарі посадовця однієї з територіальних громад

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарі посадовця однієї з територіальних громад Хмельниччини.
Правоохоронці встановили, що начальник відділу земельних відносин виконавчого комітету міської ради вимагав дві тисячі доларів від місцевого підприємця. За цю суму посадовець обіцяв «вирішити питання» щодо виділення комерсанту в оренду земельної ділянки у центрі міста.
Співробітники спецслужби затримали зловмисника у місті після отримання першої частини хабара у розмірі шість тисяч гривень.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України.
Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.


Прес-центр СБ України

29.05.2017

 

В Україні розпочинається призов офіцерів запасу

Військова служба за призовом осіб офіцерського складу – це окремий вид військової служби. Так, до офіцерського складу Збройних Сил України належать громадяни України, яким присвоєно військові звання від молодшого лейтенанта і вище.
Отже, на військову службу будуть призвані офіцери запасу віком до 43 років, які закінчили військову кафедру та мають вищу освіту (ступінь не нижче бакалавра). Слід зауважити, що на відміну від мобілізації, яка потребує видання Президентом відповідного наказу, для призову офіцерів достатньо наказу Міністра оборони.
Строк служби, кількість осіб, яких необхідно призвати, та військово-облікові спеціальності, за якими здійснюватиметься призов, також визначає Міністр оборони України. Максимальний строк служби – 18 місяців.
Призов офіцерів на військову службу здійснюється після обов’язкового медичного огляду. Після проходження курсів підготовки (3 місяці) у вищих військових навчальних закладах, офіцерів направлятимуть у військові частини для проходження власне військової служби (18 місяців з врахуванням курсів підготовки).

Детальніше...

 

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

29 травня 2017 року  відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого. В засіданні колегії взяли участь голова районної ради Олег Янчук , керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату райдержадміністрації, керівники окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та районних установ, сільські голови,представники об’єднаних територіальних громад,  головні лікарі закладів охорони здоров’я, керівники сільськогосподарських підприємств. На засіданні колегії були розглянуті наступні питання: про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік членів колегії та присутніх проінформувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько. По питаннях  роботи агропромислового комплексу за І квартал  2017 року та проведення комплексу весняно-польових робіт, а також по проекту Програми розвитку агропромислового комплексу Полонського району на 2017-2021 роки доповів начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Комісарук.

Детальніше...

 

Щотижнева апаратна нарада при голові райдержадміністрації

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого в понеділок, 29 травня 2017 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай, заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського , голови районної ради Олега Янчука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. Зокрема, в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лобай проінформував про роботу управління в частині нарахування та виплати субсидій та адресної допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд. Окрім цього, проводиться робота з моніторингу рівня заробітної плати та легалізація тіньової зайнятості.

Детальніше...

 

В навчальних закладах району пролунав Останній дзвоник

Шкільні роки – це найсвітліше, найбезтурботніша пора в житті. Іншої такої не буде, бо життя дасть кожному свої уроки, у нього свої закони, свої круті віражі, свої пороги через які не кожному переступати, яких не можна здолати, а школа – це той час, коли все легко, все можливо. 26 травня на Полонщині, як і всій Україні, відбулось свято останнього дзвоника. На свято Останнього дзвоника до Полонської гімназії завітав заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський.

Традиційно на святі Останнього дзвоника директор гімназії Ганна Марченко  підвела підсумки навчального року, нагородивши грамотами та сертифікатами переможців олімпіад, конкурсів, спортивних змагань тощо. Звертаючись до присутніх на святі останнього дзвоника в Полонській гімназії заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський  зазначив, що освітяни Полонщини мають неаби які здобутки як у Всеукраїнських та і в обласних предметних олімпіадах, а також  по лінії Малої академії наук « Дорогі випускники, ви живете у час, коли визначальними рисами є досвідченість, інтелект, творчість, талант. Переконаний , що кожен з вас збагатить наш край як інтелектуальними так і духовними здобутками. Бажаю, щоб на вашому шляху було більше добра і справедливості, перемог і здійснення мрій. Вірю, що ви нас не підведете і будете творцями свого власного життя і справжніми патріотами рідної країни» - зазначив Олександр Олександрович. Пролунав останній дзвоник сповістивши про закінчення свята.

Детальніше...