Четвер, 17 Січня 2019
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулася колегія райдержадміністрації

31 серпня голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У засіданні взяли участь представники об’єднаних територіальних громад, сільські голови, керівники управлінь та відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівники окремих підприємств, установ і організацій району, представники засобів масової інформації. По питанню виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимових умовах 2017-2018 роки виступила начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ірина Карнафель. Про стан підготовки навчальних закладів до нового навчального року та опалювального сезону доповіла начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілія Муравська. Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації Марія Тріщ ознайомила членів колегії та запрошених з підсумками соціально-економічного розвитку Полонського району за І півріччя 2017 року. В свою чергу, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Комісарук доповів  про хід збирання зернових культур в агроформуваннях району. Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, головою райдержадміністрації по кожному питанню було дано низку доручень.

31.08.2017.

 

 

 

 

 

Глава Уряду про ситуацію на ринку скрапленого газу: Це диверсія проти України

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив  профільним міністерствам, Антимонопольному комітету, Державній фіскальній службі, правоохоронним органам розібратися з ситуацією на ринку скрапленого газу, визначити причини безконтрольного підвищення ціни на автомобільний (скраплений) газ та вжити заходів щодо зниження вартості палива і підтримки конкуренції на ринку. Про це Глава Уряду сказав під час міжвідомчої наради в Кабінеті Міністрів. «Я хочу, аби служби, від кого це залежить, навели порядок на ринку автомобільного газу. Різке підвищення ціни на скраплений газ має всі ознаки змови. Ринок лихоманить, – сказав Глава Уряду. – Це диверсія проти України. Ми маємо захистити внутрішнього споживача – рядових громадян». Прем’єр-міністр підкреслив, що  коливання ціни почалися не вчора, і про можливе ускладнення ситуації повідомляли ще навесні. «І що ми бачимо? Що люди були праві. Ситуація погіршується. Мені шкода, що Прем’єр-міністр має особисто проводити нараду і втручатися в ситуацію, аби розібратися, в той час, як у нас є спеціальні органи влади – зокрема АМКУ», - зазначив Володимир Гройсман.

Детальніше...

 

Шепетівське об'єднане управління Пенсійного фонду України інформує

Виплата пенсії особам, які перебувають на повному державному утриманні

Статтею 48 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі Закон) передбачено виплату пенсіонеру, який перебуває на повному державному утриманні у відповідній установі (закладі), 25 % призначеної пенсії. Решту його пенсії перераховують установі (закладу), в якій пенсіонер перебуває на повному державному утриманні, за його особистою заявою. Зазначені кошти зараховують на банківські рахунки цих установ і спрямовують виключно на поліпшення умов проживання в них пенсіонерів. Якщо в пенсіонера, який перебуває у відповідній установі (закладі) на повному державному утриманні, є непрацездатні члени сім’ї, що перебувають на його утриманні, пенсію виплачують у такому порядку: 25% пенсії — самому пенсіонерові, інша частина пенсії, але не більш як 50% призначеного розміру — зазначеним членам сім’ї, а решта — установі (закладу), в якій пенсіонер перебуває на повному державному утриманні. Якщо особа, яка перебуває на повному державному утриманні, є дитиною померлого годувальника і отримує відповідну пенсію, її розмір за час перебування на повному державному утриманні встановлюється в сумі 50% призначеної пенсії. Дітям, які втратили обох батьків, за час перебування у спеціалізованих установах, закладах на державному забезпеченні пенсія не зменшується і виплачується в повному обсязі. Дітям, які одержують пенсію у зв’язку з втратою годувальника і перебувають на повному державному утриманні, 50% пенсії перераховують на їхні особисті рахунки в установах банків (дітям-сиротам — 100%) . Іншу частину пенсії за заявою опікуна (піклувальника) перераховують на рахунок установи (закладу), в якій дитина перебуває на повному державному утриманні. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном “гарячої” лінії Шепетівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області (Полонське відділення)3-29-66.

 

 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

29 серпня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдержадміністрації, на якому було розглянуто 9 питань:

Детальніше...

 

Проведено робочу нараду

Сьогодні, 29 серпня 2017 року, за ініціативи та під головуванням голови районної державної адміністрації Віктора Солодкого відбулась робоча нарада з керівниками та представниками трудового колективу ПАТ «Полонський гірничий комбінат»,Полонської міської ради обєднаної територіальної громади, громадської організації «Полонська спілка бійців АТО» по питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємства та відновлення діяльності його виробничих потужностей. За результатами засідання досягнуто домовленостей щодо створення робочої групи з представників трудового колективу підприємства та громадських організацій, яка  контролюватиме виконання завдань, що обговорювались на робочій нараді.

 

 

Відділ економічного розвитку, торгівлі,

інфраструктури та туризму райдержадміністрації

 

 

Попередження пожеж в природних екосистемах

Триває найвідповідальніший період збирання врожаю – жнива. На території району в зв’язку з засушливим літом зберігається складна пожежонебезпечна ситуація. Тому відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації наполегливо просить не випалювати суху траву та рослинні залишки. Адже сухостій можна компостувати і згодом використовувати як природне добриво для підживлення дерев та кущів. На великих ділянках рослинні залишки можна переорати.

Детальніше...

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 28 серпня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам. На засіданні комісії розглянуто 27 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 10 справ одержувачів субсидії, 7 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району. По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.

 

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації.