Середа, 20 Червня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Президія обласної ради погодила питання порядку денного чергової сесії

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук взяв участь у засіданні президії обласної ради.У ході засідання члени президії обговорили пропозиції до проектів рішень постійних комісій.Одним із важливих питань, винесених на розгляд сесії обласної ради є затвердження проекту обласного бюджету на 2017 рік. Варто зазначити, що сьогодні Верховною Радою України був прийнятий Закон України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», у якому розмір мінімальної заробітної плати збільшено до 3200 гривень.Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич повідомив, що попередньо представлений проект обласного бюджету на 2017 рік є базовим, водночас збалансований і забезпечує потребу по захищеним статтям видатків.Оскільки прийнято Державний бюджет України, завтра на засіданні колегії облдержадміністрації буде представлено, новий проект обласного бюджету на наступний рік.Депутати зможуть ознайомитись з проектом обласного бюджету безпосередньо на пленарному засіданні дев’ятої сесії у п’ятницю, 23 грудня.

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

21 грудня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Вощатинського було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому було розглянуто 8 питаннь, а саме: щодо надання дозволу на вчинення правочину;звіт опікуна; звіт прийомної сім'ї;питання позбавлення батьківських прав та затвердження індивідуальних планів.

-

 

 

 

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.

21.12.2016.

 

 

Пенсійне забезпечення осіб, які приймали безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення

З 13 листопада 2016 року набрав чинності Закон України від 18.10.2016 року № 1673-VІІ “Про внесення змін до статті 3 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” щодо доповнення переліку осіб, які мають право на пенсії нарівні з військовослужбовцями строкової служби та членами їх сімей, яким статтю 3 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” доповнено пунктом “е”.

Детальніше...

 

Пам’ятка населенню: «Африканська чума свиней»

Африканська чума свиней (АЧС) – особливо небезпечна висококонтагіозна вірусна хвороба домашніх і диких свиней, що характеризується швидким поширенням, високим ступенем смертності.Гине до 100% захворілих свиней. Африканська чума свиней не становить небезпеки для здоров’я людей. Лікарські засоби для профілактики і лікування АЧС відсутні.Джерелом хвороби є хворі свині, які виділяють вірус з сечею, калом, витіканнями з носа та іншими виділеннями. Передача захворювання здоровим тваринам може здійснюватися через заражені вірусом корми, підстилку, гній, трупи і продукти забою тварин (м'ясо, м'ясопродукти, кров).Клінічні ознаки захворювання: від зараження до появи клінічних ознак проходить 2-7 днів; у тварин підвищується температура тіла до 42оС, з’являються задишка, кашель, пропадає апетит, посилюється спрага, відзначаються напади блювоти і паралічу задніх кінцівок, на шкірі внутрішньої поверхні стегон, на животі, шиї, біля основи вух, на п'ятачку і хвості стають помітні червоно- фіолетові плями.Смерть настає на 1-5 день, рідше пізніше. Щоб уникнути виникнення і розповсюдження африканської чуми свиней необхідно дотримуватися таких заходів:

- проводити щоденний огляд свиней з метою своєчасного виявлення можливого захворювання тварин;

- не згодовувати свиням харчові відходи і відходи, отримані після забою свиней, виробляти утилізацію відходів у встановлених місцях;

- не купувати корми і кормові добавки невідомого походження у невстановлених торгових місцях (обов’язкові наявність документів, що підтверджують походження та безпеку кормів, наявність дозволу на торгівлю і т.д.);

- не купувати живих свиней, м’ясо та м’ясопродукти у невстановлених торгових точках, без ветеринарних супровідних документів;

- допускати ветеринарних лікарів на територію приватних подвір’їв для огляду свиней та проведення заходів;

- негайно повідомляти про всі випадки захворювання свиней фахівцям ветеринарної служби або сільським виконавчим комітетам;

- не допускати відвідування особистих подвір'їв сторонніми особами;

- постійно вести боротьбу з гризунами;

- не завозити свиней без узгодження з Державною ветеринарною службою району з інших регіонів.

ПАМ'ЯТАЙТЕ: Виконання Вами цих рекомендацій – спрямоване на попередження заносу АЧС на територію Ваших подвір’їв та запобігання економічних збитків.

 

 

Вітання голови обласної державної адміністрації зі святом Святого Миколая

Вітаю усіх подолян і дорослих і маленьких зі святом Святого Миколая!  Зичу миру, здоров’я, сімейного затишку! Нехай Святий Миколай опікується кожною родиною, нашою квітучою Хмельниччиною, всією Україною!

 

 

 

З повагою голова Хмельницької ОДА

Олександр Корнійчук

 

Коментар Президента щодо переходу «Приватбанку» у власність держави

Дорогі співвітчизники!
Вважаю своїм прямим обов’язком роз’яснити суть тих кроків, які вчора та сьогодні здійснені щодо «Приватбанку».
Попри те, що йдеться про приватну банківську установу, ці рішення не є чиєюсь приватною справою. Вони безпосередньо стосуються приблизно половини дорослого населення України – фізичних осіб, які є його клієнтами. Рівно як і понад п’ятдесятьох відсотків усіх юридичних осіб, зареєстрованих в Україні.
Опосередковано від стану справ в цьому банку залежить вся фінансово-економічна ситуація в країні – настільки він великий, чи, як кажуть фахівці, системний.
Через це його не можна помістити в прокрустове ложе стандартних технологій оздоровлення банків. Саме тому ми вдаємося до безпрецедентного рішення – його переходу в cтопроцентну державну власність.
Держава бере на себе відповідальність і гарантує клієнтам «Приватбанку» недоторканість і цілісність їхніх грошей.
В основі нашого рішення – порятунок банку та гарантування права власності на свої фінансові ресурси для всіх, хто розмістив їх у цій установі.

Детальніше...

 

Сьогодні в райдержадміністрації відбулась апаратна нарада

Сьогодні, 19 грудня 2016 року, відбулась апаратна нарада, яку проводив заступник голова райдержадміністрації Олександр Вощатинський. В роботі наради взяли участь голова районної ради Олег Ячук, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Бобров, керівники структурних підрозділів та управлінь райдержадміністрації , підприємств, організацій та установ району. На нараді начальник фінансового управління районної державної адміністрації Станіслава Сенько доповіла про виконання доходної та видаткової частин бюджету району з початку поточного року , а також роботи з обрахування показників на формування бюджету району на 2017 рік. Начальник управління Пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Дрегало проінформував присутніх про стан справ з нарахуванням та виплатою субсидій жителям району, інших соціальних допомог, а також відповідної роботи управління з моніторингу рівня заробітної плати. Головний лікар центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Іван Савіцький та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова відповідно зупинилися на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району. Зокрема вони зазначили, що рівень захворюваності на ГРВІ в районі не перевищує епідеміологічний поріг. За підсумками наради заступником голови райдержадміністрації Олександром Вощатинським надано керівникам структурних підрозділів ряд доручень та завдань на тиждень.

 

 

 

 

19.12.2016.