П'ятниця, 15 Грудня 2017
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Робоча поїздка голови районної державної адміністрації Олександра Нагурного по навчальних закладах району

Одне з пріоритетних питань як центральних так і місцевих органів виконавчої влади є створення належних умов для доступу школярів до здобуття якісної, конкурентоспроможної, сучасної освіти. Саме з цією метою в нашому районі приділяється значна увага утримання та покращення матеріальної бази навчальних закладів, проведено оптимізацію її мережі. 16 вересня 2015 року голова районної державної адміністрації Олександр Нагурний спільно з начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Віталієм Сітарським відвідали Полонську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. № 4 та Полонську загальноосвітню школу І ст. № 5. В ході візиту до Полонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 було піднято питання часткового ремонту даху цього навчального закладу, опалення школи в осінньо-зимовий період, виготовлення проектно-технічної документації на заміну вікон , а також процесу адаптації учнів 1-4 класів, які перейшли на навчання в цю школу із закритої Адамівської загальноосвітньої школи І ст. По питанню даху з’ясовано, що за кошти , в сумі 19 тис. грн., отримані школою по мікро-гранту від ГО «Інститут солідарності громад», вже придбано необхідні матеріали та розпочато ремонтні роботи. Щодо опалення школи, то це питання розглядатиметься на черговій сесії Полонської міської ради 18 вересня поточного року. Очільник району мав можливість поспілкуватися з дітьми, які довозяться до Полонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 з с. Адамів. В ході спілкування зі школярами Олександр Олександрович переконався, що діти задоволені умовами навчання в цьому навчальному закладі.

Детальніше...

 

ШАНОВНИЙ ДОБРОДІЮ!

В країні дуже складна економічна ситуація, Уряд України цього ніколи не приховував, і як в цьому листі, так і надалі ми хочемо продовжити говорити громадянам виключно правду, якою б гіркою вона інколи не здавалася. Тільки так, на нашу думку, можливо здобути довіру людей, а в питанні надання Вам субсидії на сплату житлово-комунальних послуг, про що йтиме мова в цьому листі, взаємна довіра між державними органами і громадянином – одна з головних складових успіху.Ви знаєте, що проблеми в економіці, з якими ми стикнулися як держава, спричинені багатьма факторами, насамперед втечею попередньої владної верхівки і російською військовою, економічною та інформаційною агресією. Але, незважаючи на складнощі, Уряд України невідступно продовжує втілювати в країні реформи, які не робилися 23 роки. Вони обов’язково дадуть результат, виведуть нашу державу з кризи, в найближчій перспективі дозволять стабілізувати ситуацію і вийти на економічне зростання.

Детальніше...

 

Свято першого дзвоника в позашкільному закладі юних туристів "Обрій"

15 вересня Майдан 1000-ліття Полонного наповнилася веселим дитячим сміхом, спогадами про літо, радісними зустрічами друзів- це відбулося свято Першого дзвоника в позашкільному навчальному закладі станції юних туристів «Обрій». На святі були присутні гуртківці зі шкіл с. Новоселиця, с. Бражинці, с. Котелянка, а також вихованці гуртків міських шкіл. Свято почалося з вшанування пам’яті героїв Майдану і АТО. Дітей привітала заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Шамрай . Кращі гуртківці, які мали найкращі здобутки за минулий навчальний рік, були відзначені грамотами відділу освіти та станції юних туристів. Священик отець Андрій освятив початок навчального року. Вже традиційний для туристів перший дзвоник лунав від ударів черпака по казанку.На лінійці було оголошено Акцію збору пластикових кришечок з пляшок для обміну на протези для постраждалих воїнів АТО.

15.09.2015.

 

 

Президент закликав Парламент скасувати заставу у корупційних справах

Президент закликав Парламент скасувати заставу у корупційних справах Президент Петро Порошенко провів зустріч з керівниками фракції коаліції, на якій обговорювалась низка важливих законопроектів, які Верховна Рада має розглянути найближчим часом.Глава держави зазначив, що зустріч відбувається за ініціативою керівників фракцій та наголосив на тому, що завжди відкритий до спілкування. «Я вважаю спілкування з Парламентом надзвичайно важливим, і якщо фракції коаліції хочуть організувати зустріч зі мною, я, як Президент, відкритий до цих зустрічей. Вважаю, що дискусії і роз’яснювальна робота стосовно змісту законопроектів є ключовим елементом пошуку компромісів, знаходження взаємоприйнятних рішень, координації наших дій, які роблять нашу країну сильнішою, не дають можливості агресору реалізувати сценарій щодо дестабілізації ситуації всередині країни і забезпечують єдність парламентських сил», – відзначив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

До Дня фізичної культури та спорту

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. А Українська нація, і це доведено для всього світу, є наполегливою, сильною, мудрою, а це риси Богів древньогрецького Олімпу, адже саме звідти і пішло прагнення цікавитись спортом по всьому світу. Кожен рік у вересні ми відзначаємо день фізичної культури і спорту – свято сили, краси, здоров’я!

Детальніше...

 

Привітали з професійним святом

 

Однією з найважливіших складових успіху будь-якого колективу є його стабільність, рівень кваліфікації та ініціативність персоналу. Про колектив Полонської дільниці публічного акціонерного товариства «Хмельницькгаз» без перебільшення можна сказати, що це стабільний колектив професіоналів, сила яких у єдності і роботі. Другої неділі вересня газова служба району зустрічає своє професійне свято, стала вона для кожного з нас необхідною. Сьогодні аж ніяк не доводиться сперечатися довкола ролі природного газу в побуті людини. Ми вже не можемо уявити своє життя без газу, комфорту, тепла, як би ж він ще не дорожчав. Незважаючи на те, що лише газовики знають справжню ціну блакитному паливу, яке безпечно і безперебійно надають своїм землякам, щодня запалюючи сірник, споживачі природного газу згадуватимуть їх лише словами вдячності.

Детальніше...

 

Президент закликав усі політичні сили до консолідації: Маємо зберегти спокій, стабільність та рятувати країну

Президент закликав усі політичні сили до консолідації: Маємо зберегти спокій, стабільність та рятувати країну

Президент називає головною загрозою для економічної стабілізації спроби розкачати політичну ситуацію в країні. Виступаючи на засіданні Уряду, Глава держави зазначив: «Спроба розкачати політичну ситуацію в країні є головню загрозою економічній стабілізації, якої країна, наш народ досягли ціною неймовірних фінансових випробувань і колосальних матеріальних втрат. Внаслідок безвідповідальності все може легко піти нанівець – саме в той момент, коли лише лічені місяці відділяють нас від відновлення вистражданого економічного зростання».Президент закликав всі політичні сили до консолідації. «В політичній конкуренції, притаманній демократичній країні, межу допустимого, так звані червоні лінії, треба знати, відчувати і не порушувати», – наголосив Петро Порошенко.

Детальніше...