Вівторок, 18 Вересня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

Відбулися урочистості до Дня державної служби України

23 червня в міському Будинку культури  відбулися урочистості до Дня державної служби України за участю державних службовців органів виконавчої влади району, яких щиро привітали із професійним святом  голова райдержадміністрації Віктор Солодкий, голова районної ради Олег Янчук, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський та помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна.  Вітаючи присутніх Віктор Володимирович  наголосив, що на державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен на своєму місці ми виступаємо ланкою, що поєднує владу і народ, формуємо ефективну систему державного управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу. 

Детальніше...

 

***

Спільний наказ управління соціального захисту населення та управління фінансів Полонської районної державної адміністрації від 21.06.2017 року №12 "О"./36н "Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2017 рік"

 

Відбулося засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам

З метою надання підтримки та допомоги вразливим категоріям населення 22 червня 2017 року під головуванням т.в.о. заступника голови райдержадміністрації Шамрай Т.І. відбулось засідання комісії з питань призначення та надання субсидії і допомог малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам.
На засіданні комісії розглянуто 28 справ одержувачів державної соціальної допомоги та 26 справ одержувачів субсидії, 17 справ внутрішньо переміщених осіб з м. Полонного, смт. Понінка, с. В. Березна, с. Новоселиця, с. Новолабунь, с. Кіпченці та інших населених пунктів району.
По кожній справі прийняті рішення згідно діючого законодавства.


Управління соціального захисту
населення  райдержадміністрації
22.06.2017

 

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня – трагічна дата в історії нашого народу. 76 років тому почалася найдовша та найкровопролитніша війна, яка принесла біль і страждання кожній українській сім’ї, забрала мільйони життів наших співвітчизників, спустошила тисячі населених пунктів нашої країни. У цей день ми віддаємо данину пам’яті тим, хто, відстоюючи свободу Батьківщини, загинув на фронтах Другої світової війни, низько вклоняємося усім, хто наближав велику Перемогу.

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни т.в.о першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Шамрай,керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Світак,  радник голови Полонської міської ради, об'єднаної територіальної громади Неля Гуменюк, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна, голова ради районної організації ветеранів Венедикт Куценко спільно з ветеранами, поклали квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил, загиблим в роки війни, вшанували пам’ять жертв війни хвилиною мовчання та схилили голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала страшна війна.Відділ організаційної робот,
інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату
райдержадміністрації

22.06.2016

 

Дні агротехнологій

Асоціація«Український клуб аграрного бізнесу»  спільно з агенцією AgriEvent запрошують Вас на третій захід із серії Дні агротехнологій, присвячений демонстрації ефективних технологій обприскування.
Учасники заходу матимуть можливість ознайомитися з  особливостями  технологічного  процесу обприскування, побачити реальні високопродуктивні оприскувачі безпосередньо  в роботі. Всі  відвідувачі
зможуть оцінити результати роботи агрегатів, порівняти технології та обрати оптимальні варіанти для власного господарства.
Дні агротехнологій УКАБ – це платформа, що надає можливість задати аграріям тренд та показати ноу-хау аграрної галузі. На заходах демонструють  технології,  які  стануть  актуальними  у  найближчому майбутньому. Участь для аграріїв – БЕЗКОШТОВНА.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

21 червня 2017 р. під головуванням т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шамрай було проведено чергове засідання комісії з питань прав дитини райдежадміністрації, на якому  було розглянуто 9 питань:
-    5 питань щодо вчинення правочину
-     2 питання щодо звітів опікунів;
-    1 питання щодо перегляду індивідуальних планів; 
-    1 питання щодо припинення терміну перебування дітей в ЦСПР «Щасливе дитинство»;

Служба  у справах дітей
райдержадміністрації
21.06.2017

 

Інформаційний вісник Уряду: П’ять запитань про пенсійну реформу

16 червня Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій.
Раніше свою підтримку урядового законопроекту про реформування пенсійної системи висловили Міжнародний валютний фонд і Світовий банк.  Вже цього тижня законопроект буде поданий до парламенту, аби за сприяння депутатів вже в жовтні цього року розпочати масштабні зміни вітчизняної пенсійної системи. Ці зміни дозволять збалансувати бюджет Пенсійного фонду, а головне, відновити справедливість у призначенні і виплаті пенсій.
Пенсійна реформа стосується кожного і майбутні зміни викликають особливий інтерес громадян. Щодня на адресу уряду і прем’єра надходять сотні листів з проханням роз’яснити окремі нюанси майбутньої реформи. Ми зібрали п’ять найпоширеніших питань.

Детальніше...