П'ятниця, 20 Квітня 2018
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Телефон довіри СБУ

 

НОВИНИ

З апаратної наради

У понеділок, 5 грудня, під головуванням заступника голови  райдержадміністрації Олександра Вощатинського, за участю голови районної ради Олега Янчука, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Боброва  відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Начальник управління Пенсійного фонду України в Полонському районі Галина Дончук доповіла про стан справ з виплатою пенсій пенсіонерам району. Заступник начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Голякова  проінформував присутніх про стан справ з нарахуванням  та виплатою субсидій жителям району, інших соціальних допомог, а також відповідної роботи управління з моніторингу рівня заробітної плати. Начальник управління фінансів райдержадміністрації Станіслава Сенько доповіла про стан виконання районного бюджету, а також роботи з обрахування показників на формування бюджету району на 2017 рік.  Головний лікар центральної районної лікарні ім.. Н.С.Говорун Іван Савіцький та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Вичікова відповідно зупинилися на основних проблемних питаннях галузі охорони здоров’я району. За підсумками наради заступником голови райдержадміністрації Олександром Вощатинським надано керівникам структурних підрозділів ряд доручень та завдань на тиждень.

05.12. 2016

 

Шановні подоляни!

Звертаюсь до вас з проханням, по можливості, обмежити виїзд власних автомобілів у зв’язку із складними погодними умовами.  Таким чином ви дасте  можливість комунальним службам максимально швидко прибрати дороги.
Прошу керівників підприємств, установ та організацій забезпечити швидке і якісне очищення прилеглих територій.
Ситуація в області знаходиться під контролем, всі комунальні служби працюють в посиленому режимі, працює  обласний оперативний штаб з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій.

Дякую за розуміння.


Голова Хмельницької облдержадміністрації                  О.Корнійчук

02.12.2016

 

Відбулася чергова колегія райдержадміністрації

В її работі взяли участь члени колегії, начальники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники бюджетних організацій та установ, керівники   структурних підрозділів райдержадміністрації, місцеві ЗМІ.
Анна Тимосевич, завідувач сектору управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації проінформувала присутніх про підсумки соціально-економічного  розвитку  району за 9 місяців 2016 року та з питання роботи агропромислового комплексу району за ІІІ квартал та проведення комплексу осінньо-польових робіт.

Детальніше...

 

2616,2 млн.грн сплачено населенням області за житлово-комунальні послуги

Упродовж січня–жовтня 2016р. населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги 2616,2 млн.грн (129,6% нарахованих за цей період сум).
Разом з тим на кінець жовтня 2016р. залишається заборгованість населення зі сплати за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 31,6 млн.грн, за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 15,6 млн.грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 7,2 млн.грн, за вивезення побутових відходів – 4,5 млн.грн. Водночас, за рахунок перевищення нарахованих бюджетних коштів (призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг) організаціям, що надають домогосподарствам послуги газопостачання над вартістю фактично спожитих послуг, заборгованість населення з оплати цього виду послуг на кінець жовтня 2016р. відсутня.

Детальніше...

 

Уряд ухвалив загальний вектор реформ в системі охорони здоров’я

Уряд схвалив Концепцію реформи фінансування системи охорони здоров’я, яка дає старт модернізації медичної сфери. Концепція закріплює модель національного солідарного медичного страхування зі 100% покриттям громадян. Згідно з концепцією, збори страхових внесків здійснюватимуться через загальну систему оподаткування та збиратимуться у державному бюджеті. Страхові виплати за лікування окремої людини не будуть прив’язані до розміру її індивідуальних внесків. Кожен громадянин здійснює передоплату за медичне обслуговування, сплачуючи загальні податки. Жодних додаткових податків чи платежів для громадян не вводиться.
Регулюватиме  стосунки між лікарем та пацієнтом створений єдиний національний замовник, який плануватиме та закуповуватиме медичні послуги для громадян, напряму контрактуватиме медичні заклади, оцінюватиме та контролюватиме якість послуг, підтримуватиме електронну систему збору та обміну медичною інформацією. Держава впроваджує поняття гарантованого пакету медичної допомоги. Йдеться про чітко визначений набір медичних послуг та ліків, право на отримання якого матимуть всі без винятку громадяни України. Гарантований пакет медичної допомоги щороку переглядатиметься та публікуватиметься.

Детальніше...

 

О. Корнійчук: Незаконний збут деревини не повинен залишитися поза увагою правоохоронних органів

Питання збереження, раціонального використання та відтворення лісових ресурсів області неодноразово піднімалося на нарадах, під час співбесід з керівниками місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування та на колегії облдержадміністрації.
29 листопада на порядок денний розширеного засідання колегії вкотре винесено питання про виконання розпоряджень та доручень голови обласної державної адміністрації щодо збереження , раціонального використання та відтворення лісових ресурсів області.
Як зазначив голова адміністрації Олександр Корнійчук, на сьогодні не вжито необхідних заходів для інвентаризації лісів, лісосмуг, земель, які самозаліснилися, недостатній контроль за охороною і захистом лісів.
“Протягом 7 місяців на всіх рівнях порушується питання щодо протидії незаконній рубці лісу: майже на кожній колегії, нарадах, співбесідах. Проте злочинна рубка лісів та реалізація незаконно отриманої деревини залишається серйозною проблемою в області”, – додав очільник області.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

30 листопада під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Олександра Боброва відбулося чергове засідання спостережної комісії. На засіданні комісії було розглянуто питання щодо організації роботи та контролю за поведінкою осіб, звільнених від покарання з випробувальним терміном і звіти відділу освіти,культури, молоді та спорту райдержадміністрації, відділу освіти,культури, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської об’єднаної територіальної громади, щодо участі у виправлені та ре соціалізації неповнолітніх та молоді, яка звільнилась з місць позбавлення волі, профілактичної роботи в закладах освіти.
В заключному виступі Олександр Бобров  наголосив на необхідності посилити виховну роботу закладів освіти в позаурочний час з учнями та провести розширене засідання спостережної комісії із залученням представників органів місцевого самоврядування та зацікавлених установ та організацій.

30.11.2016